Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

Jak to nie, napisal przeciez ze bedzie tapczanik, komodki i szafa, a reszta z ikei ;)

 

Nie doczytałem, ale to dalej nie zmienia faktu że nie lubi Ikei :lol:

ja też nie lubie ikei, a cały dom w jej meblach, bo w sumie to pomysłowe nawet jest, tylko to wykonanie nie powala. Najgorsze to, ze nie ma alternatywy żadnej w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol: :lol: :lol: Osszzz Ty! :wink: aglądasz do mojego dzienniczka i się nie ujawniasz! :roll: :lol: :lol:

 

A dobre wyszły chociaż te faworki? :roll:

 

A pewnie, na bieżąco jestem :lol:

Faworki jak na pierwszy raz chyba dobre. Dziecku smakowały :oops: :p

Ale odrobinę za twarde ciasto mi wyszło ... Za dużo mąki nawaliłem od razu :oops: :roll:

Ale się uczę :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Majki:)

z góry przepraszam, jak się powtórzę z pytaniem - bo zapewne już gdzieś o tym było... :oops: a chodzi mi o okna i drzwi wejściowe..... możesz mi napisać jakiej są firmy i dokładniejsze dane - bo ja niestety "noga" w tym temacie :oops: :roll: chciałabym w swoim domu mieć dobre, sprawdzone już przez kogoś okna - chyba zresztą, jak każdy :) będę wdzięczna za pomoc......

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Majki:)

z góry przepraszam, jak się powtórzę z pytaniem - bo zapewne już gdzieś o tym było... :oops: a chodzi mi o okna i drzwi wejściowe..... możesz mi napisać jakiej są firmy i dokładniejsze dane - bo ja niestety "noga" w tym temacie :oops: :roll: chciałabym w swoim domu mieć dobre, sprawdzone już przez kogoś okna - chyba zresztą, jak każdy :) będę wdzięczna za pomoc......

pozdrawiam

 

Ona i drzwi wejściowe - Schuco, Profil CT70 Cava, Firma Mielczarek - Zduńska Wola. Polecam 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, jeszcze nie masz gazu? :o

 

...za to widzę dużo ladnego drewnienka, pewnie się fajnie pali w kominku! Ja spalam głównie resztki moich wyciętych drzewek, ktore nie zawsze są dosuszone! :roll:

 

Przepraszam, że tak odpowiem, ale jeszcze k.wa nie mam gazu :o :evil: :cry:

Walcę z papierami, choć wszystko od strony "technicznej" mam gotowe :-?

No tak drzewa mam od diabła i to mnie ratuje :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, jeszcze nie masz gazu? :o

 

...za to widzę dużo ladnego drewnienka, pewnie się fajnie pali w kominku! Ja spalam głównie resztki moich wyciętych drzewek, ktore nie zawsze są dosuszone! :roll:

 

Przepraszam, że tak odpowiem, ale jeszcze k.wa nie mam gazu :o :evil: :cry:

Walcę z papierami, choć wszystko od strony "technicznej" mam gotowe :-?

No tak drzewa mam od diabła i to mnie ratuje :lol:

 

pozdrawiam, majki

ja tez gaz załatwialam najdłużej, ale naprawdę pomogło, jak osobiście poszłam do konkretnych wykonawców i umówiłam gazowników prawie na dzień i godzinę... ;)

(tak upierdliwie konkretna jak wtedy, to chyba jeszcze nie byłam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo podoba mi się Twój wybór wkładu kominkowego!

Czy przybliżysz może sprawę dlaczego właśnie ten?

 

Hmmm ... dlaczego .... ???

Czytałem kiedyś sporo o wkładach, miałem taki a nie inny budżet i dobierałem to co pasowało najbardziej :wink:

Słyszałem opinie o osobach niezadowolonych z Dovre 2180. Nie wiem, może nie powinny kupować w ogóle kominka :lol:

Ja jestem bardzo zadowolony. Pali się pięknie, grzeje super, czego chcieć więcej ... ? 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach myślałem że wiesz.....wyliczenia, współczynniki, :wink:

A Ty tak po prostu. Ja też uważam że jak mamy swoje typy to trzeba je zrealizować i już :D

Fajnie idzie Ci to budowanie :lol:

Pozdrawiam

 

Daj spokój :lol: Buduję dom. Ma być ładny. Drogi ? Trudno :lol:

Dzięki :oops:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry

 

Zaklej plastrem licznik to przynajmniej nie będziesz widZiał ile posz ło w komin l(p iromanie :lol: ). Ta błoga nieświadomość :)

 

sorki za pisownied ale taki jeden mały na rękah mi przeszkadza :roll:

 

No, zasprejuje okienko i w pieruny z nim :lol: :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw idzie dużo, potem, jak dom się trochę podgrzeje - juz mniej... ;)

 

Tak , mam świadomość ... muszę poustawiać piec, poskręcać termostaty, kupa jeszcze do zrobienia, ale wiem i czytam to wszyscy piszą : na początku żre jak smok :evil: :roll:

 

pozdawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego od razu kotłownia ? A co masz po drugiej strony ściany salonu ?

 

Wiem, wiem to moje zdanie :wink: Wiesz, kominek z płaszczem żeby z sensem wykorzystać to trzeba w nim palić, a jak palić, to nosze drzewo non stop do salonu i palę ... A ja mam kotłownię gdzie indziej ... w kotłowni :wink: I tam mam kocioł CO i tam brudzę i tam nosze opał.

Ale to moje zdanie :wink:

Po drugiej stronie będzie kuchnia, otwarta na jadalnię i salon.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...