Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Heejo, Majki!

Zaglądam czasami do Ciebie. Dzisiaj chciałam sobie przypomnieć Waszą kotłownię. Stoję przed wyborem kotła.

Pozdrawiam całą Rodzinkę.

(Powoli uczę się tego "nowego" forum.)

 

Jeśli chodzi o Junkersa na razie jestem bardzo zadowolony, działa, grzeje, nie psuje się ( odpukać ;) ) i tyle, tak chyba powinno być ;)

 

pozdrawiam również serdecznie, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie doczłapałam:D Fajnie ze kuchnie masz już dograną -rownież czekam z niecierpliwością na pierwsze foty .Gratulacje z udanej transakcji mieszkaniowej-teraz jak bedzie przypływ gotóweczki to polecisz z koksem;)

 

Głównie chcemy kostkę "pociągnąć" ....

Myślę, że kuchnia pod koniec kwietnia powinna już być, ale zaprezentuję jak będzie prawie cała skończona 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Majki!

no kostka zapowiada się super!!! ile metrów bruku wychodzi u Ciebie i jak przedstawiają się koszta???? wyceniałeś materiał wraz z robocizną czy osobno??? nie wiem czy lepiej od razu szukać fachowców ze swoim materiałem, czy lepiej kalkuluje się samemu zrobić zaopatrzenie i zlecić potem robotę???!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Majki!

no kostka zapowiada się super!!! ile metrów bruku wychodzi u Ciebie i jak przedstawiają się koszta???? wyceniałeś materiał wraz z robocizną czy osobno??? nie wiem czy lepiej od razu szukać fachowców ze swoim materiałem, czy lepiej kalkuluje się samemu zrobić zaopatrzenie i zlecić potem robotę???!!!

pozdrawiam

 

U mnie będzie jakieś 330 m2 ... :jawdrop:

Wyceniamy materiał + robociznę, ale na razie nie podaje cen bo cały czas trwają negocjacje ;)

I wcale niekoniecznie lepiej mi się kalkuluje załatwianie wszystkiego samemu ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć Majki - to znowu ja!!!:):)

pisze odnośnie Twoich okien..... gdzie zamawiałeś swoje??? tak się już napaliłam, dałam do wyceny do kilku firm i schuco pobił wszystkie!!! tylko, kiedy się zdecydowałam na te 99% to odpisali, że na Pomorzu nie są w stanie zrealizować zamówienia.... :(:( załamka!!!

Jak możesz proszę o namiar do Twojego przedstawiciela, bo Pan z Warszawy nie bardzo chętny do takich rozmów....... ;)

z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam pytanie do Ciebie i odwiedzających Twoje komentarze. Czy możecie pomóc w wyborze przydomowej oczyszczalni? Jakiś czas temu ktoś z grupy łódzkiej polecił eko-pol jako sensowny jakościowo i cenowo. Nie wiem czy coś się zmieniło u nich ale na dzisiejszy dzień całościowa wycena za oczyszczalnie powaliła nas na łopatki! Dwanaście! I co Wy na to?

Z góry dzięki za podpowiedzi :)

Jeszcze jedna sprawa. Mimo tego że jesteśmy już tutaj od roku choć pod innym nickiem po założeniu nowego konta nijak nie potrafię wpisać tego co macie Wy czyli w stopce linków do dziennika budowy, komentarzy i fotogalerii! RATUNKU :(

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam pytanie do Ciebie i odwiedzających Twoje komentarze. Czy możecie pomóc w wyborze przydomowej oczyszczalni? Jakiś czas temu ktoś z grupy łódzkiej polecił eko-pol jako sensowny jakościowo i cenowo. Nie wiem czy coś się zmieniło u nich ale na dzisiejszy dzień całościowa wycena za oczyszczalnie powaliła nas na łopatki! Dwanaście! I co Wy na to?

 

Ja mam szambo, oczyszczalnią się nigdy nie interesowałem - nie mamy warunków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna od Pana Mielczarka ze Zduńskiej Woli - fantastico!!! Użytkuję. Współpraca z wykonawcą na najwyższym poziomie.

Pozdrawiam, Majki! ( I dzięki za komentarz na forum.)

 

Dokładnie, zawsze będę chwalił Mielczarka ze Zduńskiej Woli - oldzia - w googlach na pewno znajdziesz namiary ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Majki,

 

Podpowiedz jakie to są drzwi wejściowe u Was - jakiś model czy coś? I ile taka przyjemność kosztowała?

 

Wczoraj właśnie odwiedzaliśmy Pana Mielczarka i w zasadzie byliśmy na niego zdecydowani, ale trochę pofolgował z opinią o oknach Jezierskiego i niestety dodatkowo natura rzeczy martwych nas delikatnie odstraszyła bo w 3 pokazowych oknach coś nie działało (blokada klamki czy możliwość stopniowania uchyłu) i z decyzją się wstrzymujemy jeszcze na chwilę, a nie ukrywam, że dzięki Twojej opinie przekonałem małżonkę :-) właśnie do nich.

 

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Majki,

 

Podpowiedz jakie to są drzwi wejściowe u Was - jakiś model czy coś? I ile taka przyjemność kosztowała?

 

Wczoraj właśnie odwiedzaliśmy Pana Mielczarka i w zasadzie byliśmy na niego zdecydowani, ale trochę pofolgował z opinią o oknach Jezierskiego i niestety dodatkowo natura rzeczy martwych nas delikatnie odstraszyła bo w 3 pokazowych oknach coś nie działało (blokada klamki czy możliwość stopniowania uchyłu) i z decyzją się wstrzymujemy jeszcze na chwilę, a nie ukrywam, że dzięki Twojej opinie przekonałem małżonkę :-) właśnie do nich.

 

Pozdrawiamy!

 

Super, że inni Forumowicze odpowiadają za mnie, bo majki troche kuwety nie ogarnia ;)

 

Tak, profil Schuco, wypełnienie Addeco.

Cena ... 8 ;)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...