Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

PaF - cena dachu to : dachówka + wszystkie dodatki + 2 okna dachowe ( wyłazy Velux ) + rynny + przygotowanie więźby + zbicie tego do kupy + ułożenie dachówki. Czyli wszystko co można oprócz ceny drewna na więźbę.

Mnie też zatyka, ale ... jak tu czytałem w takim wątku o cenach, to ludzie piszą, że dachy teraz "chodzą" po 250 zyla za m2 :evil: :o

Blachodachówka, nie. Wiem że taniej, wiem, że lżej, ale tego nie zmienię. Dachówka musi być. Po prostu tylko takie pokrycie dachu uważam za ładne i w ogóle za ... pokrycie dachu :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Cześć Majki,

 

W tym roku chciałam rozpocząć budowę mojego wymarzonego domu. Postanowiłam również prowadzić dziennik, jednak wcześniej chciałam zobaczyć jak prowadzone są inne dzienniki i trafiłam m.in. na twój.

 

CZY NAPRAWDĘ CZEKAŁEŚ PONAD ROK NA POZWOLENIE????

I dlaczego tak długo? Ja dopiero staram się o warunki zabudowy, ale rozpoczęcie budowy mojego domku oddala się w tempie błyskawicznym :-(

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Edzia - dzięki za oczyszczenie dziennika :D

 

RybciaFiga - komentarze są w innych wątkach, zapraszam :)

Co do projektu : tak, czekałem rok, ale .... nie specjalnie sie nam spieszyło ( i błąd bo jakby był wcześniej projekt, to wcześniej byśmy kupili materiały :evil: ).

Dodatkowo zbieraliśmy fundusze :wink: więc startować też nie za bardzo było z czym.

I jeszcze najpierw miała być adaptacja, a potem przerodziło sie w proj. ind. ... :-?

I dlatego zeszło. Myślę, że gdybyśmy przycisnęli naszego archi to w pół roku by zrobił, przy założeniu że nie narzucimy tyle zmian.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil - no niestety nie ma wodociągu i tak naprawdę ... nie wiadomo kiedy będzie :cry:

Też bym sie nie zastanawiał, ajkby woda była :)

A tak, cóż robić, na pożyczanej wodzie długo nie pojadę, bo sąsiadka jakiś czas zezwoli, ale na długo to na pewno nie :-?

Z czasem woda na pewno będzie, więc też się podepniemy, ale będzie tylko do picia, jakby ta była bardzo zła.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kamil - budowa to "nie je bajka" :wink: Trza twardym być a nie miętkim :lol:

Dobrze, że wymysliłem butelkę po winiaszu, a nie po "literku", to by nas z Żonką zbierali do następnego tygodnia :lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam, majki

 

PaF - wycenę zaraz zamieszczę w dzienniku, nie ma co ukrywać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...