Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

No cóż moja teoria spiskowa upadła...to tyle jeśli chodzi o teorie spiskowe ;)

A że formalistką nie jestem, możesz być i Miss Majki :) Chociaż, nadal twierdzę, że podejrzany jakiś jesteś albo "wiekowy" :)

 

Pazdrawljaju, mam nadzieję, że nie uraziłam Twojego ego (męskiego), ale wiadomo- Rude są wredne ;)

 

Dzięki w sprawie gazu.

 

Oj od razu podejrzany ... ;) Fajny po prostu :)

A wiekowy też nie bardzo, ja to w sumie się czuje nadal "chłopakiem" ;) Ale zawsze twierdzę, że wiek jest w głowie. Jak się "czujesz" młodo to tak będzie :)

 

Nic nie uraziłaś, bardzo się lubię bawić formą i treścią. Także jeśli chodzi o mnie :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wyslalam 10. Oczywiscie, nie da sie. Wyslalam kilka z poczatkowych etapow, kilka w srodku i ze 2 ostateczne (w miare). Fotki kiepskie niestety, Ty chociaz je umiesz robic ;) Pozdrowka!

 

No dokładnie, masakra, 10 zdjęć ... :( Ale rozumiem ograniczenia wersji papierowej ...

Pchałaś mailem czy ftp-em ?

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Spóźnione ale szczere GRATULACJE!!!

Dopiero urlopik mi się zaczął więc .... nadrabiam:oops:

 

Kuchnia mnie powala. A Wasz blat - super nakręcam Starego na podobny :cool: i kombinuję nad podobnymi rozwiązaniami indukcja i gaz (chyba że gaz do nas nigdy nie dotrze). Na razie tylko móżdżę a Stary jeszcze nie naumiał się czytać w moich myślach. ;) Chyba mu powiem bo się nie domyśli ;) hihi

 

 

Jeszcze raz Gratulki wielkie, myślę że fajnie jest.

 

 

pozdrawiam Was

Nadiaart

 

P.S Majki to świetny i łebski gość ( małżonka chyba mnie nie zabije;)) A kto go nie zna niech żałuje:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cześć Majki

 

Mam pytanko natury technicznej - pamiętam że chyba dawałeś folię pod wylewkę x3 ale jak?

 

2x folia, styro, folia, jastrych????

 

"Idąc" od spodu :

- chudziak B20 ;)

- 2xfolia z atestem

- styro 10 cm, piankowane szpary

- na tym wszystki rurki od co i wody

- styro 5 cm, piankowane szpary

- folia 1x z atestem

- wywlewka

 

Sucho, szczelnie :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Idąc" od spodu :

- chudziak B20 ;)

- 2xfolia z atestem

- styro 10 cm, piankowane szpary

- na tym wszystki rurki od co i wody

- styro 5 cm, piankowane szpary

- folia 1x z atestem

- wywlewka

 

Sucho, szczelnie :)

 

pozdrawiam, majki

 

folia z atestem, ale taka gruba budowlana, czarna? Czyli to może być folia, a nie jakaś papa termozgrzewalna czy cusik takiego jak na fundamencie?

Bo ja muszę cosik takiego lada dzień zmajstrować i pewnie zrobimy to sami, bo stawki za rozłożenie styro są kosmosem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia z atestem, ale taka gruba budowlana, czarna? Czyli to może być folia, a nie jakaś papa termozgrzewalna czy cusik takiego jak na fundamencie?

Bo ja muszę cosik takiego lada dzień zmajstrować i pewnie zrobimy to sami, bo stawki za rozłożenie styro są kosmosem !

 

Folia mz atestem, 0,3 mm grubości, nie taka po prostu "czarna", kupowana na Zamenhoffa w Łodzi.

Co do papy nie wiem, nie rozważałem, dałem folię i samemu dało się z tym poradzić. Dosłownie - samemu - nikt mi nie pomagał ...

Powiem szczerze - u mnie "Boguś" wylewki robił 2 dni - robił tylko wylewki. Znam dom gdzie też robił wylewki i rozkładanie styro ... też dwa dni ... wnioski sobie wyciągnijmy sami ... Mnie zeszło prawie miesiąc popołudniami ... Ale wiem, ze zrobione dokładnie. Samemu się da, spokojnie :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki, a gdzie zdjęcia?? Chwalisz się, że nieźle zapie....acie, a tu dowodów żadnych nie ma ;-)

 

Kurde, wiem, nie mów nic ... :(

TP SA robi mnie w wafla ... aktywacja neostrady trwa już ponad tydzień ... net z GPRSa działa ale na tyle wolno, że dodawanie zdjęć jest makabrą ... :(

Obiecali, ze do czwartku rozwiążą problem ... jak nie to niech się turlają i biorę netię :)

A mam tyle fotek do dodania, ze hoho ... :cool:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale dawałeś folię na ogrzewanie podłogowe?????

 

Nie, nie oczywiście, na podłogówce na wierzchu oczywiście nie ma folii, za to styro "5" kładziona przez hydraulika z folią aluminiową, niby "odbija" promieniowanie cieplne ;)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...