Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

Gość 2mm

cześć,

zdaję sobię sprawę, że zabrzmi to jak truizm ale szczerze współczuję, szczególnie, że to pod koniec roku :(

 

ale................. robota to głupota.......... :) i może właśnie nadszedł czas na zmiany.........??

 

ja juz to kiedyś przerabiałem i powiem szczerze, że chyba wyszło to na dobre, no tak mogę (chyba?) w tej chwili powiedzieć z perspektywy czasu..............

 

3maj się, :))

 

pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Majki nos do gory .Zobaczysz ze wszystko powoli sie pouklada.Moj maz tez w poniedzialek dostal taki "prezent" od szefa a zeby bylo smieszniej to po raz drugi bo w zeszlym roku w listopadzie go rowniez zwolnil zeby pod koniec stycznia przyjac z powrotem . Teraz sprawa jest powazniejsza bo zwolnil wszystkich czyli zakonczyl swoja dzialalnosc .

Wiadomo ze jest tysiace pytan ,obaw , watpliwosci co dalej ,jak poradzimy sobie z wykonczeniem domu itd ale wiem rowniez ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i wierze ze za jakis czas sam stwierdzisz ze i Tobie wyszlo to na dobre chociaz teraz pewnie patrzysz na to calkiem inaczej .

Masz piekny wykonczony dom ,zdrowa rodzinke i swiateczny okres przed soba wiec nie zamartwiaj sie tym incydentem :-)

Powodzenia

http://img826.imageshack.us/img826/3835/bn3.gif

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez kakusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki podglądałam już od dawna ;) kuchnia wysmakowana, jedynie zlew bym wybrała inny (mam o nich to samo zdanie co Ty o narożnikach ) ;). Niestety ja naroznik mam ze starego lokum więc w nowym domku zostanie z nami. mimo wszystko :bash:

 

;)

No czasem też mamy rzeczy oklepane ... ;)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj długo by gadać, my za sofami chodzimy od około roku. Dobra chodziliśmy ... ;) Bo już mamy ta przyjemność posiedzieć u siebie :)

Wybór padł na sofy wolnostojące. Jak pisałem, odeszliśmy od koncepcji narożnika. Jednak klasyka zawsze się oprze trendom i przetrwa ;)

Już dziś nie dam rady, ale jutro czy pojutrze pokażę parę fotek samych sof....

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...