Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chodziło mi nie o drogi, ale o mniejsze korki ;)

Ale wiem, gdzie bez zastanowienia bym się przeprowadził jeśli chodzi o "podobanie" miasta .... Wrocław. Właśnie wróciłem, zdałem wszystkie graty z firmy ...

Ilekroć byłem, to zawsze utwierdzało mnie w przekonaniu, ze to piękne miasto, z niezwykłym klimatem, niesamowicie rozwijające się ...

 

pozdrawiam, majki

Ekhmmm, a ja się z Wrocka do Łodzi przeniosłem :D Na upartą babę nie ma rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm
Chodziło mi nie o drogi, ale o mniejsze korki ;)

Ale wiem, gdzie bez zastanowienia bym się przeprowadził jeśli chodzi o "podobanie" miasta .... Wrocław. Właśnie wróciłem, zdałem wszystkie graty z firmy ...

Ilekroć byłem, to zawsze utwierdzało mnie w przekonaniu, ze to piękne miasto, z niezwykłym klimatem, niesamowicie rozwijające się ...

 

pozdrawiam, majki

 

Co do Wrocławia masz rację. To miasto ma to szczęście, że ma w miarę rozgarnięte władze a nie takie [...........] jak Łódź.

Zresztą to typowo poniemieckie miasto to i mentalność jest inna niż na ruskim wschodzie.

 

A co do tego jak to napisałeś "podobania" miasta - mnie podoba się kilka lokalizacji ale jak przeliczę ceny x4 no to wychodzą "trochę" wysokie wartości.......... ;)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wertujac google znow trafilam do Ciebie;) Doczytalam ze ocieplenie budynku robiles systemem weber (moj wykonawca mi go poleca) Czy u Ciebie ejst juz polozony ostateczny tynk i kolor bo na fotkach cos slabo to wyglada?(sorki)

 

Jednak dobra "indeksacja" w sieci to podstawa ;)

Mam webera, ale jeszcze tynku docelowego nie ma. Mam nadzieję, że w tym roku sie uda ...

Ale samo ocieplenie jak i klej z siatką, trzyma się świetnie, nic nie odpada i nic się nie dzieje ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, czytam ze dobre wiesci na froncie;)

 

W Lodzi nigdy w zyciu nie bylam....moim miastem...jezeli kiedys zarobkowo chcialabym sie przemieszczac po Polsce: to bylby Poznan (studiowalam i mam sentyment) lub Gdansk (tak jakos zawsze lubie ten klimat miasta) a najkochansze moje miasto do Bydgoszcz...dziura, ale moja rodzinna;) i blisko do Borow Tucholskich.... i kajakow, i jezior, i rzek... i tony dobrych wspomnien;)

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej możesz napisać co to za oświetlenie w hallu, te kwadraty przy drzwiach wejściowych i te okrągłe w salonie nad kominkiem?

 

W wiatrołapie te kwadraty są z Leroya, po jakieś 200 zł były.

W salonie http://lampywsieci.pl/p/pl/294570/lampa+wiszaca+grenada+2.html tylko czarne

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki mam pytanko do spizarni co to za Rogery? Na stronie Ikei nie mogę tego odnaleźć czy mógłbs mnie nakierowac w którym dziale one są??Znalazłam tylko ten System ANTONIUS. Chciałabym równiez prosic o podanie ceny w zaokrągleniu jaka wyszła Ci za spizarnie()te szyny +półki - mozesz wysłac na priv.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Majki !

Możesz przesłać info na temat Twojego ogrodzenia tzn. ceny, namiary na wykonawcę itd., z góry dzięki. Pozdrawiam

 

Człowiek od klinkieru i ślusarz są na łódzkiej tablicy ogłoszeń. Choć podobno obecnie ten od klinkieru ma fochy ...

Cena ... akceptowalna ;)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Majki mam pytanko do spizarni co to za Rogery? Na stronie Ikei nie mogę tego odnaleźć czy mógłbs mnie nakierowac w którym dziale one są??Znalazłam tylko ten System ANTONIUS. Chciałabym równiez prosic o podanie ceny w zaokrągleniu jaka wyszła Ci za spizarnie()te szyny +półki - mozesz wysłac na priv.Pozdrawiam

 

Majki przyłączam się do pytania w kwestii spiżarni. Chodzi chyba o system BRODER z Ikea. Ile wyszła ci cena szyn+ półek w zaokrągleniu - możesz przesłać na priv? Stolarz wyliczył mi zwykłe półki z mdf na 3 ścianach na 750 zeta i nie wiem czy nie wyjdzie taniej takie szyny + półki. Czy w Ikea można kupić same szyny bez półek?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki przyłączam się do pytania w kwestii spiżarni. Chodzi chyba o system BRODER z Ikea. Ile wyszła ci cena szyn+ półek w zaokrągleniu - możesz przesłać na priv? Stolarz wyliczył mi zwykłe półki z mdf na 3 ścianach na 750 zeta i nie wiem czy nie wyjdzie taniej takie szyny + półki. Czy w Ikea można kupić same szyny bez półek?

 

pozdrawiam

 

Tak, kupowaliśmy same szyny, tzn nogi + podpórki na półki.

Półki docinane w castoramie na wymiar - 300 zł

Całość zamknęliśmy w jakimś tysiaku.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupowaliśmy same szyny, tzn nogi + podpórki na półki.

Półki docinane w castoramie na wymiar - 300 zł

Całość zamknęliśmy w jakimś tysiaku.

 

pozdrawiam, majki

 

Dzięki Majki za odpowiedź :-) Spiżarnia wygląda fajnie i praktycznie. Mąż chciał ten system do garażu, ale do spiżarni jak widać też się nada.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Majki za odpowiedź :-) Spiżarnia wygląda fajnie i praktycznie. Mąż chciał ten system do garażu, ale do spiżarni jak widać też się nada.

 

pozdrawiam

 

Są do dostania podpórki na półki zarówno 40 jak i 60, my mamy 60. Przy półkach 60 robi się na prawde bardzo dużo miejsca, tym bardziej, ze mamy po 7 półek na ścianie, to daje masę miejsca.

W garażu mamy zwykłe regały metalowe ;)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki że dopiero teraz. Majki jesteśmy ci baaaardzo wdzięczni za ceramikę :) Aż mi głupio że nie miałem czasu Ci wcześniej podziękować na łamach forum.

BTW, masz jakieś "dojscie" do Geberita w przypadku awarii, rozważamy z małżą podwieszany (ona chce bardzo), ale tego się boję, wiem nie psują się, a jeśli coś to co, nie będę kafelek rozwalał....

 

Dzięki serdeczne

 

SSN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki że dopiero teraz. Majki jesteśmy ci baaaardzo wdzięczni za ceramikę :) Aż mi głupio że nie miałem czasu Ci wcześniej podziękować na łamach forum.

BTW, masz jakieś "dojscie" do Geberita w przypadku awarii, rozważamy z małżą podwieszany (ona chce bardzo), ale tego się boję, wiem nie psują się, a jeśli coś to co, nie będę kafelek rozwalał....

 

Dzięki serdeczne

 

SSN

 

Nie ma problema ;)

Co do geberita, dojście tylko przez zdejmowalny przycisk ... Ale innego nie mam. Jak coś to rycie płytek :(

Podłaczenie wody tylko nie przez wężyk, ale zgrzewane na gorąco z podejściem od wody. Ma niby być pewniejsze ...

 

pozdrówka, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...