Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

W zime kombinowałem z ocieplaniem rur. Była w pewnym momencie tak zimno, ze na strychu nieużytkowym taśma alu do sklejania łączeń folii aluminiowej, która obkładałem wełnę na rurach - nie trzymała. Więc dałem spokój na jakieś 2 tygodnie z ocieplaniem i wyłączyłem reku.

I popełniłem błąd.

Bo Tam ciągle krążyło powietrze, a że było zmino, to bez przepływu powietrza w rurach zebrał się lód w rurach.

No i jak włączyłem reku ( bo ociepliłem kanały do końca ), to ciepłe powietrze ogrzało lód i plamy wody ... miałem na suficie w 3 miejscach ( woda wyciekała na łączeniach elementów ).

Szybko wyschło, ale potem też doczytałem - nie wyłącza się już reku pracującego.

Także to tyle z moich doświadczeń. ;)

Od tego czasu reku chodzi cały czas i nie ma żadnego problemu.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj

 

Mam pytanie odnośnie zużycia gazu w okresie letnim . Czy mógłbyś napisać (tzn jeśli regularnie spisujesz licznik co tydzień na przykład) ile zużywasz gazu w okresie letnim na ogrzewanie wody i kuchenkę gazową ?! Ja aktualnie z konieczności używam LPG z opcją przejścia na ziemny w 2013 lub 14tym , zależy jak się gazowni będzie chciało. Ja zużywam około 0,4 do 0,5 m3 LPG na dzień (okres letni) i chciałbym wiedzieć o ile orientacyjnie wzrośnie mi zużycie po zmianie .

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyłączam do gratulacji :)

Pozachwycałam się też plonami z ogródka. Podziwiam za chęci. U mnie to raczej tylko ziółka będą. I grzyby rosną, przed domem i w pobliskim lasku.

 

Dziękuję :)

Ogródek daje faktycznie sporo radości. Nie spodziewałem się, że aż tyle ... ;)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...