Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sójka II - po mojemu... Komentarze


Inż.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 310
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u lalala..dostąpię zaszczytu wpisać sie pierwszy!!! mogę?

 

to chyba najbardziej oczekiwany dziennik od dłuższego czasu. gadało się.... ploty były....a tu TRACH! jest dziennik....

 

pozdro Inż.

netbet - wierny fan i uczeń mistrza!

 

p.s.

 

... no i będzie gdzie pomarudzić o instalach..:smile: ( pozdrów żonkę łode mnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zesz...!!!!!Mialam byc pierwsza, a te Samoroby to zawsze pierwsze wiedza co w trawie piszczy:bash: hahha

 

W koncu, w koncu bedzie gdzie sie pouczyc:) Z tym dachem to szacun, ale zdjec szalunkow nie wiem czemu - nie dalam rady ogladac:)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czemu takie małe... poprawię...

Dach to osobna historia, ale jak teraz patrzę na, to że udał się to zrobić samemu to serce rośnie...

Od tamtego momentu uwieżyłem w siebie jeszcze bardziej i że nie widzę problemu... żeby nie budować samemu...

 

Zaskakujecie mnie z tymi kradzieżami... aż tak ciągną z budowy...

U mnie nawet dwuźdz nie zginoł, a budowa zabezpieczona na zasadzie prowizorki...

Brama wjzdowa u mnie to jedynie kij powieszony poziomo...

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dalam rady ogladac szalunkow, bo mialam dosc swoich dopiero co zalanych:) Akurat nie chodzilo mi o techniczna strone;)

 

Baj de łej my tez sie nie ogrodzilismy cali, tylko dwa boki bo kupy piachu stoja na pozostalych dwoch granicach (oczywiscie za pozwoleniem per sasiada) i tylko jest rozciagnieta bialo-czerwona tasma.

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszlam z rewizyta:cool:

 

Powinnam zaczac od przywitania sie, tak wiec:

Witam sie i ja, jako chyba ostatnia...w morde jeza, ja to mam zaplon:rolleyes::lol2:

Teraz bedziemy mieli gdzie pisac wypociny nasze i w koncu nasz Inz. bedzie mial spokoj z jednym gadaniem i pytaniem przez wszystkich-"gdzie Twoj dziennik". Alleluja! juz jest:wiggle::wave: widac ze bylo warto;)

za to ze ja jestem etap-czekanie na dachowke, a samorobem niestety nie(tylko plyta byla robiona przez mojego M), to i tak z mila checia dopinguje postepom na budowie i obiecuje zagladac tak czesto dopoki serwer to wytrzyma:rotfl::cool:

 

Pozdrawiam Mmelisa-nazywana tutaj Meliska

 

 

 

 

P.S. Magda jestem-milo mi:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se wczoraj jak mylam zeby:lol: myslalam, ze spudlowalam i ty to jednak od tych kabelkow jestes:)

 

Same Inzyniery tutaj:) ja Wydzial Informatyki, blondynka po sztucznej inteligencji hahhaa.

Oczywiscie robie co innego, tak to ze mna bywa:)

PS.a moje 0,5 litra jest po mechanicznym.

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak studia to elektryczne... elektrotechnika:)

Ale technikum Budowlane wcześniej popełniłem... tylko szkoła ma swój plan nauczania, praktyki ile mogłem,

to łapałem bo ciągneło człowieka do techniki...

Ale myślenia technicznego to jednak mnie tata nauczył i niezakazywał...

Zresztą jak dla każdego syna, tata jest pierwszym nauczycielem...

Tak więc teraz rozwiązuję swoje problemy techniczne...

Ale często jestem sam zaskoczony i szczeka mi opada

jak tacy wielcy ludzie nic nie miejący wspólnego z budownictwem umieją tak wiele zrobić...

Podziwiam i mam wielki szacunek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gości...

Dziękuję za zaawansowanie budowy...

Powoli, ale do przodu - spokój jest najważniejszy...

Teraz jak zajeżdzam na budowę to widzę, ze jeszcze ogrom pracy trzeba zrobić...

Ale też wiem co chcię - mogę wszystko - zrobić... w jakim czasie...

Najbardziej jednak denerwuje człowieka jak musi zostawić robotę w połowie...

 

Spokojnej nocki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdzie nam teoria spiskowa, ze Inzyniery to samoroby, albo Samoroby to Inzyniery, ktorych nie stac na ekipe:P

 

 

Inz, napisz prosze (odnosnie law) czy mam gruntowac 1:1 i potem mazac juz samym dysperbitem cale lawy - tam gdzie bedzie kladziona izolacja pozioma tez?? Pape kupic termozgrzewalna czy jakas zwykla ( czytaj tansza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...