Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa z Łomianek i okolic


Nulla

Recommended Posts

Jak w moim awatarze chciałbym zrobić drewniane balustrady na balkonach. Balkony są dość długie ok 12m i szerokie na ok 1,8m jednocześnie muszę podeprzeć murłaty bo dach może się w tym miejscu nieznacznie ugiąć. Jak na razie zakupiłem drewniane słupki odpowiadające wymiarom murłaty, z których chcę zrobić podpory pod poprzeczne poręcze równierz z drewna. Czy macie pomysł w jaki sposób umocować słupki w płycie balkonowej?

 

Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jak w temacie - robię sobie taki przydomowy plac zabaw. Macie jakieś namiary, albo pomysły na nawierzchnię? Chcę dac coś miękkiego w stylu placu zabaw na Pl. Wilsona - jakąś miękką gumę, piankę, czy korek - ale ceny firm robiących coś takiego powalają. 200-300 zł za metr to nie dla mnie. Macie jakieś namiary na firmy produkujące pianki, gumy czy inne takie w okolicach Wawy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Miałem już kafelkarza le w ostatniej chwili "coś mu wypadło". Macie kogoś sprawdzonego i godnego polecenia?

 

i jak, znalazłeś kogoś?

 

No właśnie, przecież kolega qbek4 na pewno ma doswiadczenie i wiedzę w jednym palcu, kładzenie glazury i terakoty to pikuś :D !!!!

Może też jakiś pomysł na mój problem tarasowy :D :D :D

 

Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy. Miałem już kafelkarza le w ostatniej chwili "coś mu wypadło". Macie kogoś sprawdzonego i godnego polecenia?

 

i jak, znalazłeś kogoś?

 

No właśnie, przecież kolega qbek4 na pewno ma doswiadczenie i wiedzę w jednym palcu, kładzenie glazury i terakoty to pikuś :D !!!!

Może też jakiś pomysł na mój problem tarasowy :D :D :D

 

Pozdrawiam Jacek

 

czwartek, piatek bede z szefem ekipy w Sadowej, jak chcesz, przeslij dres na priva, podejdziemy, zobaczymy. Wiesz, ja sie specjalizuje w wykonczeniach i dociepleniach poddaszy - nie chce sie wymadrzac, jak sie na czyms nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kolega qbek4 sobie liczy za te ocieplenia?

 

mam do ocieplenia kawałek dachu nad klatką schodową...

 

Za metr docieplenia biorę 45 zł. Do tego dochodzą zabudowy okien i rogów. Ale tak szczerze - dla kawałka dachu nie bardzo jest co jeździć, bo to mała robota. Chyba że ten daszek plus jakaś łazienka ;)

A jeżeli nie, służę darmowym doradztwem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania tanio:

- pustaki stropowe teriva - keramzytowe - cała nie ruszona paleta 72 szt i ok 20 szt z drugiej palety - te dwadzieścia jest zadeklowane u mnie na budowie

- 4 belki teriva 4.30m

- gruz głównie gazobeton, beton, cegła czerwona - ok 50m3

 

terivę Preferowałbym sprzedać w całości

 

__

poszukuję:

- hydraulika

- elektryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii bramy przesuwanej, wyprowadzić do bramy kabelek 220V z domu, czy zrobić na zewnątrz domu puszkę do której będzie można podłączyć bramę. Jak to rozwiązaliście?

 

 

spostrzeżenia z moich doświadczeń:

proponuję także przewidzieć osobny bezpiecznik a także dodatkowy kabel do bramy i przycisk do otwierania bramy w domu, w jakimś dogodnym miejscu, bo przeważnie jest tak jak ktoś dzwoni, że stoi pod naszą to nie mamy akurat pod ręką pilota i nerwowo poszukujemy go dość długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, długość ok. 3 m, ilość 100-150 sztuk.

 

Piszę "ok.", bo długości są różne (część po 3 m, część po 2,70). W każdym razie to zdrowa sosna.

 

Odbiór własny, Dziekanów Polski. Zainteresowanych proszę pisać na priv. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...