Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa z Łomianek i okolic


Nulla

Recommended Posts

Kasiu,

my mamy trochę oszczędności, reszta to pozyczka od rodziny. Nasza działka 1800 m2 kosztuje 230 tyś. Dlatego nie spieszy nam się, bo kasy nie mamy na budowę. Myślimy, żeby zacząć jak sprzedamy mieszkanie i przeprowadzic się do teściów. Mieszkanie będziemy sprzedawać w przyszłym roku, bo i tak w tym nic nie załatwimy, a wizja dojeżdzania codziennie 60 km w jedna stronę troche mnie przeraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Habi może Nulla wynajmie ci garaż, zawsze z Łomny bliżej. :wink:

 

Ja tez na razie nie mam co pisać w Dzienniku, więc czytam inne.

"Zaliczyłam" już Martkę, Nurniego, Nullę, Whispersów, Żabę, Jagnę, Annę Wiśniewską i parę innych, których nie wymienię, żeby nie przekręcić. :oops:

Ogólne wrażenie jest takie, że pomimo wszystko budowanie to niezła zabawa, wręcz można paść ze śmiechu. :D A Martkę typuję na najodważniejszą budowniczynię roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, raczej nie. My do Łomianek mamy ok. 30 km.... No, chyba, że naszą wieś przenieśli a ja nic o tym nie wiem... :o :wink:

 

Spokojnie Jagna, jeszcze was nie przenieśli. :wink:

Chodzi mi o moją działkę rekreacyjną pod Płońskiem. Jadę trasą na Gdańsk, skręcam w prawo przy stacji Statoil (okolice Zakroczymia) i kawałek dalej jest skrzyżowanie na którym jak byk stoi drogowskaz na Błędowo. :D

Do mojej działki jeszcze kawałek (gmina Joniec coś ci mówi?).

Pozdrawiam. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...