Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa z Łomianek i okolic


Nulla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

HURRA, MAM DZIAŁKĘ W ŁOMIANKACH!!! :D :D :D

 

Szybko poszło. W czerwcu zaczęliśmy szukać działki, a w zeszłym tygodniu bank PTF przelał sprzedającym kasę. 8) Czyli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kawałka ziemi i nieba oraz potężnego kredytu. Ale co tam, raz się żyje! :oops: Tylk skąd wziąć na dom?? :-?

A gdzie masz tą działkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej wszystkim,

cos mi przestały przychodzic powiadomienia na maila.

U nas znaczne postepy:

mamy decyzje o warunkach zabudowy ( czekalismy 4 m-ce), choc ktos obiecywal, ze zajmie sie przed urlopem na poczatku sierpnia. Maz odebral osobiscie, zeby szybciej bylo i ta osoba nie dala wszystkich zalacznikow. Chyba celowo, bo nie dalismy walowki!!!

Mamy prad na dzialce i wode, ogrodzenie sie robi. Zalatwiamy papierologie i szukamy ekipy. Moze ktos poleci sprawdzona, solidna i tania brygade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA

 

Zapraszam chętnych na nowo powstałą MAPKĘ GRUPY ŁOMIANKOWSKIEJ :D

 

http://republika.pl/mapa_grupy_lomiankowskiej/

 

Dopisałam wszystkich ujawnionych - proszę o korektę ew. pomyłek, kto chce się przyłączyć poproszę o dane.

 

Oczywiście umiejscowienie "obiektów" :wink: na mapce ma charakter orientacyjny.

 

Pozdrówki

kmsanczia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! http://www.gifygg.com/gifs/gifs/458cheerleader3.gif

Mapka jest super!

No to napiszę co u nas: w tej chwili kładzione są ostatnie karton-gipsy na sufity, jednocześnie pan glazurnik układa po mału płytki w łazienkach. Jedna już jest, druga sie robi. W kuchni ułożone. Za kilka dni odpalamy podłogówkę i będą kładzione gresy. A potem malowanie i....przeprowadzka! http://www.gifygg.com/gifs/gifs/420ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna to JUŻ??? :o

Tylko nie mów, że skończysz dziennik budowy, co ja będę czytać? :cry:

 

Strasznie wam zazdroszczę i tak myślę jak by tu was odwiedzić kiedyś po drodze na działkę... :oops: Strasznie mnie ciekawi jak wyjdzie w praniu ta pompa ciepła, bo jakoś mi się w głowie nie mieści, że to może działać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochalam sie... tak na 99% bedziemy celowac z zakupem dzialki w Dziekanow Lesny:) Uroczy zakatek.

Bardzo dlugo wybieralismy,w ktorym rejonie sie budowac, wiele okolic zjezdzilismy,ale tu zdecydowanie najbardziej nam sie podoba:)

Postanowilam juz sie wkrecic w ten watek,bo bardzo tu milusinsko,a przy okazji podpytam Was o to gdzie i jak mieszkacie:)

Mapka jest sliczna:)bardzo mi ulatwila lokalizacje Waszych dzileczek,bo samo czytanie i bieganie palcem po mapie,to ciezka sprawa.

Pierwsze pytanko moje jest takie-czy czujecie Polfe???

Ja mam na imie Magda, moj maz Tomek a dzieciaki to Marylka(3lata)Tymus(rok i troszke).Mieszkamy na Tarchominie w ladnym mieszkanku,ale ciagnie nas do domu bardzo-oboje z mezem w doamch mieszkalismy od zawsze:).Poza tym coreczka ma alergie na plesn-bardzo ciezki przebieg-chcemy sie szybko przeniesc z dala od Polfy wlasnie.Okolica Kampinosu bardzo nam odpowiada:)Poniewaz ja niebawem wroce do pracy-najpozniej we wrzesniu za rok,a moze juz w lutym,to mysle,ze szybko sie wybudujemy.Teraz dumam o tym,czy nie sprzedac mieszkania i za te pieniazki kupic dzialke i zaczac budowe juz na wiosne.A w miedzyczasie bysmy szukali cos do wynajecia w Łomiankach.Ktos ,chyba Nulla, proponowal cos do wynajecia??? mam namierzony domek do wynajecia w samym Dziekanowie.W kazdym razie musimy zaladowac rodzine do samochodu i pojezdzic troszke po Waszej okolicy,tak by szybko stala sie tez nasza:) Jak ksztaltuja sie ceny dzialek?Slyszalam o 200zl/m2,ale przeczytalam o dzialce 1300m2 za 120tys i sie nakrecilam starsznie:)Podpwoeidzcie prosze,gdzie przy lasku szukac dzialek,korzystacie z agencji,czy pytacie ludzi.

Oj,mam w zwyczaju duzo i dlugo pisac:)i trylko dlatego,ze synek duzo spi,a cora do przedszkola biega:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! http://www.gifygg.com/gifs/gifs/458cheerleader3.gif

Mapka jest super!

No to napiszę co u nas: w tej chwili kładzione są ostatnie karton-gipsy na sufity, jednocześnie pan glazurnik układa po mału płytki w łazienkach. Jedna już jest, druga sie robi. W kuchni ułożone. Za kilka dni odpalamy podłogówkę i będą kładzione gresy. A potem malowanie i....przeprowadzka! http://www.gifygg.com/gifs/gifs/420ok.gif

 

Zazdroszczę, że kończycie. Bywałem w Waszych okolicach (Goławice, Szczypiorno). Pięknie tam.

Czy Wasi wykonawcy byliby do zagospodarowania w przyszłym sezonie, o ile oczywiście jesteście z nich zadowoleni i uważacie za godnych polecenia?

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to skoro nikt mnie nie wygonił stąd - to ja swój zacyt sia :lol:

I zaczyna pytać, pytać, pytać ...

A dużo materiałów braliście od Gruchy obok boiska? A dobre ceny? a czy da się oś utargować? a jak to najlepiej zrobić? A skąd braliście beton? A dacie mi namairy na Wasze ekipy jak zdobędę WZ?

A macie mnie już dosyć?

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...