Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa z Łomianek i okolic


Nulla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budowniczych z Łomianek.

Buduję od roku i niewiedziałem o istnieniu grupy łomiankowskiej

Po przeczytaniu widzę wiele ciekawych postów.

Zauważyłem że niejestem odosobniony w dziedzinie problemów z fachowcami

Jestem na etapie poszukiwania dobrej ekipy ,która wykonuje ocieplenie poddasza. Jeżeli ktoś ma namiar na taką ekipę to proszę o kontakt.

Myślę że teraz będe częstym bywalcem tego forum.

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie poszukiwania dobrej ekipy ,która wykonuje ocieplenie poddasza. Jeżeli ktoś ma namiar na taką ekipę to proszę o kontakt

 

Tą akurat ekipę mogę polecić, tylko u nas jeszcze pracują - tzn malują ściany, jeśli chcesz to możesz obejrzeć jak to robili u mnie i ewentualnie na miejscu z nimi pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Budowniczy jak tam kontakty z ekipą?

 

Mam pytanko, poszukuję

1. stolarza do wykonania stopnic ewentualnie namiaru na miejsce gdzie mozna by je było zamówić

 

2. wykonawcy balustrady ze stali nierdzewnej,

 

3. Miejsca bądź osoby gdzie mogę kupić drewno do kominka za ludzka cenę.

 

Pozdrawiam wszystkich "sąsiadów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert58 jak się wyjaśni to napisz, zwłaszcza o tej kanalizacji (jaki koszt) i w którymż to miejscu Łomianek są dostępne takie media?? :wink:

Ja tez preferuję domki z Archonu, mój ulubiony to Storczyk. :D

 

koszt kanalizy i wodociągu zarazem wraz z materiałami i robocizną dla odcinka 90 mb wynosi obecnie 27 tys z fakturą. Mam nadzieję, że do 25 tys docisnę.

Powyższe nie zawiera projektów, ZUD i kosztów przyłączy (jeden budynek już ma wyprowadzone przyłącze a dla mnie wejście w cenie na ok. 2 metrach w działkę).

W skład kanalizy rura fi200 wchodzą wraz z robocizną studzienki 4 szt. zajęcie pasa drogi, rury, wykopy, położenie asfaltu, wpięcie z sieć itd

W skład wodociągu rura fi90 wchodzą wraz z robocizną to co wyżej (bez studzienek), hydrant, trójniki, zasuwy, teleskopy itd.

 

Gdzie to Łomiankach to wiesz 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga grupo - mam do zagospodarowania około 150 sztuk styropianu różnej grubości (2, 3, 8, 10, 15 mm) w różnym stanie (większość zachowała kształty prostokąta :lol: ) choć regułą jest, że arkusze są mniej lub bardziej "uszczypane". jeśli ktoś ma pomysł co z nimi zrobić bądź też pozbawiłby mnie tego lekkiego acz przestrzennego kłopotu . :lol: bardzo proszę o kontakt na priva. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert58 nam na wsi wyliczyli koszt 1 metra kanalizy na 60 zł, mamy ofertę od 2 ekip jeśli jeszcze nie jest za późno to się odezwij to dam Ci namiary.

 

BTW w którym miejscu Osiedlowej?

 

Nulla,

dzięki, jeżeli możesz wyślij namiary. Mam jeszcze mam trochę czasu - rozpoczęcie robót po 15.12.

 

Moja lokalizacja to Osiedlowa pomiędzy Wiślaną a Malarską.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert58 nam na wsi wyliczyli koszt 1 metra kanalizy na 60 zł, mamy ofertę od 2 ekip jeśli jeszcze nie jest za późno to się odezwij to dam Ci namiary.

 

BTW w którym miejscu Osiedlowej?

 

Witam,

Czy propozycja skorzystania z namiarów na firmy od kanalizy jest aktualna?

Rozpoczałem poszukiwania firmy, która zrobi mi szambo w Sadowej.

 

Pytanie do pozostałych Forumowiczów:

Czy mozecie polecić łomankowskie firmy od wykończeniówki:

elektryk,

hydraulik (woda, gaz)

wylewka podłogi i ogrzewanie podłogowe

ocieplenie dachu

koparkoładowarka

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...