Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa z Łomianek i okolic


Nulla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie wszyscy Łomiankowicze już wiosennie :D . Nareszcie, oby nie zapeszyć. Mam pytanie do tych doświadczonych (a także niedoświadczonych ale oświeconych): gdzie w okolicach Warszawy kupuje się szamba szczelne i ile ewentualnie kosztuje taka "przyjemność"? Planujemy szambo 10m3. Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy Łomiankowicze już wiosennie :D . Nareszcie, oby nie zapeszyć. Mam pytanie do tych doświadczonych (a także niedoświadczonych ale oświeconych): gdzie w okolicach Warszawy kupuje się szamba szczelne i ile ewentualnie kosztuje taka "przyjemność"? Planujemy szambo 10m3. Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary.

Pozdrawiam.

Witam wszystkich. anam99 polecam firmę Budmar z Mościsk. Pan Marian Kucharski bardzo miły i uczciwy. Telefon 0 602 325 904 i chyba 022 752 21 54. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra - to jest projekt. Za 2-3 tygodnie będą ostateczne.

Podłączyłem do wniosku projekt ale w formie kopi rzutów, danych z internetu itp. (postanowiłem czekać z zakupem projektu na info z decyzji).

Ale wszystko jest OK - projekt mieści się w warunkach

 

 

 

A to ciekawe co piszesz Robercie, zanim jednak kupisz projekt to udaj się do architekta z mapką działki i niech dokładnie sprawdzi, czy dom się mieści na Twojej działce. Ja tez dałam kserówki do warunków i niby sie mieścił. W Domenie sprzedali mi ten moj projekt przed sprawdzeniem na mapce( chyba sprawdzali na oko) i przez 2 tyg mieliśmy jazdy. Musieliśmy przenieść okna na poddaszu, w garażu, kotłowni i łazience będą luksfery, bo okazało się, że jednak jest za szeroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patras gratulacje.

My chyba zaczniemy w poniedziałek. Oby, bo już mnie wkurza to czekanie. W niedzielę przyjeżdża majster na oględziny terenu.

 

ja przyłączam się do gratulacji :)

 

mnie też wkurza czekanie ... na pozwolenie na budowę :-?

mam zamiar po 2 tygodniach się przypomnieć telefonicznie i BAAARDZO ładnie poprosić o możliwie szybkie podjęcie i wydanie decyzji.

 

w niedługim czasie będę też finalizował negocjacje w ekipą/wykonawcą, uzgodniłem cenę stanu surowego, teraz przejdziemy do szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

my wczoraj robiliśmy wykopy. Zaczęło się miło, ale potem zaczął padać deszcz, który z czasem stał się dość intensywny. Co tam się działo, myślałam, że będziemy musieli przerwać prace, koparka poprostu topiła się w błocie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze (przynajmniej na pierwszy rzut oka), operator był naprawdę wporzo.

Czy mieliście już taki przypadek na forum, że powiadomiono was, iż otrzymaliście prywatną wiadomośc, wchodzicie, logujecie się a tu informacja "nie masz żadnych nowych wiadomości", i nie mam ich do dzisiaj (a na wiadomość rzeczywiście czekałam). Dlaczego tak się zrobiło? Czy ktoś może wie?

Pozdrawiam wszystkich, trzymam kciuki za rozpoczynających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...