Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa z Łomianek i okolic


Nulla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najśmieszniejsze, że już wcześniej miałem do niego namiar spisany gdzieś "na pałę" z Kiełpińskiej tablicy informacyjnej.

 

:lol: :lol: :lol: może spisałeś z mojej tablicy :lol: :lol: :lol:

 

a wiesz że to możliwe, bo były to okolice Rolniczej w keirunku W-wskiej, z tego co pamiętam nieotynkowany dom ogrodzony siatką??

 

I prośba do WSZYSTKICH - dajcie namiary na gościa do ściągnięcia humusu - PLIS

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hedom fajnie piszesz, od razu można się zorientować gdzie to :D :D :D

 

bo były to okolice Rolniczej w keirunku W-wskiej

 

a ten opis

 

z tego co pamiętam nieotynkowany dom ogrodzony siatką??

 

to do mnie też pasował ale kiedyś - nie określiłeś jednak kiedy, więc nie mogę potwierdzić :wink:

:D :D :D

 

btw. namiary na gościa od humusa wyślę na priva.

gość z dąbrowy (zachodnia) też kiedyś brał udział w castingu na zdjęcie humusu) ale wysoko siebie cenił więc nie dostał zlecenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hedom fajnie piszesz, od razu można się zorientować gdzie to :D :D :D

 

bo były to okolice Rolniczej w keirunku W-wskiej

 

no dobra - może powinienem dopisać bliżej Rolniczej i Armii Poznań ale poprzecznej nie przypomnę sobie "za Chiny" ;)

 

z tego co pamiętam nieotynkowany dom ogrodzony siatką??

 

opis sprzed tygodnia, więc jak rozumiem to nie Twój domek widziałem.

 

Nie ważne - istotne jest, że facet działa w okolicach i wydaje się solidny.

 

Gorzej, że kolega, który miał budować przez swoją firmę - wyłamuje się ale jeszcze nie wiem jak to się rozwinie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Chcę kupić działkę w Łomiankach,Dąbrowie Leśnej lub Dziekanowie Leśnym (700-1200 m2).Czy w okolicy gdzie budujecie domy są jakieś działki do sprzedania?

 

Witaj. Podam Ci lokalizację z tych których ja nie kupiłem :D :

Sierakowska ok.1200 m2 z małym budynkiem do wyburzenia i wielkim świerkiem na środku - ok.260k, trochę dalej kilka działek ma jeszcze własciciel mieszkający obok - wołał 100 USD /m2, ul. Szczęśliwa - 850 m2 - 200k, fajna działeczka na Konarskiego - 750m2 - wołał 300 zł/m2/.

Ja miałem umowy z kilkoma agencjami ale działkę znalazłem sam.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jakie jest wasze zdanie na to, że wasz przyszły sąsiad chce wybudować identyczny dom jaki wy posiadacie. W moim przypadku chyba tak będzie. :( :( :-? :(((((

 

Moim zdaniem powinieneś pilnować, żeby za chwilę nie zechciał mieć identycznej żony ;)

 

No cóż, sam projekt to nie wszystko, jest przecież jeszcze pokrycie dachu, elewacja, ogrodzenie, zagospodarowanie działki - to wszystko może odróżniać oba domy.

 

To co Ty możesz zrobić, to sprawić, żeby ta różnica była na Twoją korzyść.

 

PS. A sąsiad widocznie jakiś "dziwny" :-? - i to jest chyba większy problem :-?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz10 z tego co widzę budujesz Manuelę, a to przecież (sądząc po forum Muratora) jeden z najpopularniejszych projektów. :lol:

Ja bym się raczej cieszyła, że okolica będzie spójna. Oczywiście inna sprawa, jeśli sąsiad postanowi mieć identycznie równiez w środku, to już oznaka totalnego braku wyobraźni, albo rzeczywiście jakaś schiza. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kuku, hedom!!! :lol:

Wstydziłbyś się pisać pod nickiem żony!! :wink:

 

A czy nie mieliście przypadkiem zaczynać w lipcu? :roll:

My mamy zacząć za 1,5 tyg :roll: :o

 

Pozdr.

D.

 

Cześć Dominika. Nicka mam takiego żebyś od razu wiedziała o kogo chodzi ;).

U nas się zupełnie posypało - nie ma ekipy :evil: , poza tym nie możemy ruszyć póki nie dostaniemy kredytu :-? - a ten temat ciągnie się niemiłosiernie :-? .

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu10, na naszej ulicy nieomal na przeciw naszej budowy, na dwóch przylegających do siebie działkach stoją dwa identyczne domki ( prawie identyczne bo w lustrzanym odbiciu i różnią się detalami - ale nieznacznie). Wg mnie (i nie tylko) one oba razem tworzą najładniejszy fragment naszej ulicy. Gdybym miała większy wpływ na widok z naszych okien to chętnie większość znich skierowałabym właśnie w tamtą stronę. Gdyby to był jeden domek zamiast dwóch to mimo niewątpliwej urody mógłby być mniej zauważalny.

Pozdrawiam :D

Anam99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej łomiankowicze - jeśli ktoś tu zagląda :wink:

może ktoś z was ma i mógłby pożyczyć bądź też wie, gdzie można pożyczyć taką kosę elektryczną (chyba) do trawy. coś takiego mają ekipy, które np. strzygą trawę pomiędzy jezdniami na autostradzie - ale nie chcą pożyczyć :(

z góry dziękuję i pzdr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Lager,

 

wypożyczałem na Kolejowej w Husqvarna po stronie Łomianek. Kosa+baniak z paliwem. Paliwa (już zmiksowane) dali w baniaku bardzo dużo. Jeżeli masz jakieś grubsze chwasty - poproś o założenie w kosie noży tnących - tniesz wtedy wszystko.

 

Koszt był ok. 100 zł. na weekend + kaucja (nie pamiętam jaka).

 

Telefon dopiszę jak znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...