Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa z Łomianek i okolic


Nulla

Recommended Posts

W piątek tj. 06-10-2006 na gdzńszczańce na wysokości ul.Sierakowskiej o 17.00 mieszkańcy łomianek, którym niepodoba się plan przeprowazenia trasy szybkiego ruchu chcą zablokować ruch. :o

Oj będzie się działo :lol:

 

A tu stronka na której można zobaczyć ewentualne plany.

http://www.lecsokole.pl/lec_sokole.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gratuluję habibi !!!!!

oglądałem zdjęcia - fajne :wink:

mam takie pytania - zbudowaliście się w okolicach chopina gdzieś przy jedności robotniczej ??? jakiś tak znajomy krajobraz mi się wydał :wink: poza tym, na jakiej wysokości od podłogi na górze macie dolną krawędź veluksa ?? btw. kibelek bezpośrednio pod veluksem to niezły patent jest - można się oddawać lekturze nawet przy pełni księżyca :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lagerfeld dokładnie nasz dom stoi w tej okolicy, co do patentu to mój ślubny tak sobie wymyślił :) a jaka jest wysokość krawędzi veluxa to nie wiem, bo w ciązy rzadko wchodziłam na górę, zresztą po Twoich schodach :oops: .

Jak się zakwateruję mam nadzieje na poczatku przyszłego tygodnia to zmierzę.

 

 

Mam do oddania schody tymczasowe, chce ktoś? Bardzo przydatne dla kobiet( po drabinie nie weszłabym na górę w ogóle), a tak w zaawansowanej ciązy zdarzało mi się wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Łomiankowiczów,

Jestem zainteresowana zakupem domu bliŸniaka w stanie surowym na ok. 400 metrowej działce w odległoœci pieszego spaceru do centrum Łomianek, w otoczeniu nowych domów.

Czy możecie polecić jakšœ fajnš ofertę albo dać namiar na solidnego developera?

Najlepiej na priv: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...