Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa z Łomianek i okolic


Nulla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

.. a może ktoś z bardziej zaawansowanych forumowiczów podeśle namiary na ekipę do ocieplenia zewnętrznego. Będę bardzo wdzięczny.

 

W tym roku chcę tylko ocieplić i zaciągnąć klejem - elewację z gzymsami zrobię na wiosnę przyszłego roku - tak planuję.

 

Czekam na jakieś sprawdzone namiary.

 

Ja moge polecic ekipe do ocieplenia. Odezwij sie na priva. Od poniedzialku zaczeli ocieplac moj dom w Lomiankach Dolnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj hedom

Widzę że szukasz dalej ekipy od ociepleń. Mam w związku z tym pytanie do Ciebie, dzwoniłeś pod te numery ode mnie?

 

Pozdrawiam

 

Wiesz co. Nie dzwoniłem, bo jak wynikało z Twojej odpowiedzi pierwsza ekipa robi wykończeniówkę a druga elewacje.

Ja od elewacji (rozumianej jako tynk zewnętrzny, gzymsy, bonie inne bajery + malowanie) ekipę już mam (wstępnie dogadaną).

W tym roku chcę tylko ocieplić, czyli styropian, siatka i klej a "właściwą" elewację będę robił jak się "odkuję" w przyszłym roku.

Chyba, że chcieliby podjąć sie jedynie ocieplenia? Może faktycznie zadzwonię jutro.

Tak czy inaczej, dzięki za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pytam

 

W lipcu zaczynamy budowę, ale materiały chcę zacząć kupowac już teraz. Mam tylko problem ze składowaniem tego całego bajzlu. Działka nie wchodzi w graę. Nie grodzona, nie pilnowana na sąsiadów nie ma co liczyć. Macie jakieś pomysły ?

 

działka jest w Dziekanowie Polskim za Łomiankami pod Warszawą. Moze znacie jakieś miesce wtym rejonie do składowania

 

Liczę na wasza pomoc i dziękuję

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w lipcu to już można powiedzieć, że niedługo. Ja na Twoim miejscu składował bym materiały na składzie budowlanym o ile istnieje taka możliwość, w razie co jest komu przywieźć. Jak wynajmiesz gdzieś plac to musisz się liczyć z tym, że dodatkowo jeszcze trzeba będzie zapłacić za transport. a czas szybko leci. Zawsze istnieje jeszcze możliwość ogrodzenia działki i trzymania części materiałów u siebie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej budujący,

macie może jakieś namiary na SENSOWNĄ ekipę murarską (bądź ogólnie budowlaną) coby się podjęła "budowy" grilla ogrodowego. jeszcze nie wiem, czy ma być obłożony granitem czy piaskowcem i robota to pewnie na dwa -trzy dni ale bardzo zależy mi na precyzyjności i czystości robót. oczywiście dobry pomyślunek bardzo mile widziany :wink:

 

oczekując na namiary pozdrawiam słonecznie 8) :)

 

acha, słowo ekipa może oznaczać też dwóch ludzi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...