Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa z Łomianek i okolic


Nulla

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

z góry dziękuję Joasiu - pzdr dla męża i dzieciaków - zaproszenie na działkę nadal aktualne :D

a basen to taki kompleks integracyjno-dydaktyczno-sportowo-cośtam, zbudowany przez naszego burmistrza i otworzony w ubiegłym roku. wpędził gminę naszą (ponoć bogatą :-? ) w 20 mln zadłużenia a budował go mitex którego prezesów powsadzali za przekrety (także zwiazane z łomiankowskim basenem). podobno był przeznaczony do organizowania dużych zawodów (widownia 200 miejsc) ale po 1.05. okazało się że nie spełnia kryteriów ue - a budowa basenu na finiszu !!!

sprawa basenu to jeden z gwoździ programu powstającej w łomiankach opozycji antyburmistrzowskiej !!!

słuszałem jednak że dla takich maluchów jak nasze to bardziej odpowiedni jest basen na potockiej (aczkolwiek był czasowo zamknięty ze względów sanitarnych - niezmieniana woda :-? ).

no cóż trzeba będzie własny basen wykopać na działce :D

qrczę, widzę, że zacząłem plotkować ....... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie: czy ktoś z forumowiczów naszej łomiankowskiej grupy uczestniczy jakoś w życiu lokalnym, czy też łomianki traktujecie jako sypialnię i miejsce odpoczynku łikendowego ?

jak by się ktoś pytał, to sam sobie odpowiem, że dotyczy mnie ta druga ewentualność.

fajnie, że takie pytanie poruszyłeś na forum, myślę, że dotyczy ono wielu mieszkańców - ja niestety także traktuję łomianki jako sypialnię i miejsce wygodnego (nie powiem) wypoczynku w weekend (tak to się pisze a nie łikend !!!). dochodzą mnie co prawda głosy, że coś jest nie w porządku z naszym burmistrzem ale w niedzielę dostaję w kościele za darmo (!!!) gł i czytam, że wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...