Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaką książkę aktualnie czytacie ?


mu77

Recommended Posts

Ja aktualnie jestem na etapie książek z nurtu liberoamerykańskiego: skończyłam "Sto lat samotności" Marquez'a, zaczynam "Ciotka Julia i skryba" Mario Vargas'a Llosy (polecam "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki"). Jesli zaś chodzi o ksiązki lekkie, latwe i przyjemne a przy tym dostarczające bardzo dużo śmiechu to polecam Chmielewską :) A jesli thrillery to tylko Skandynawskie! Na przykład Henniga Mankell'a. Pozdrawiam i zyczę miłego czytania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem "Tańcz, tańcz, tańcz " polecam naprawdę dobra, jak zresztą wszystko Murakamiego co do tej pory wpadło mi w rękę. "Kronika ptaka nakręcacza" i "Przygoda z owcą" chyba najlepsze, ale na nic kiepskiego jego autorstwa nie trafiłem. Niektóre jak np "Koniec świata i Hard-Boiled Wonderland " trochę ciężka w wczytaniu ale jeśli ktoś lubi czytać dwie książki na raz to jest to książka właśnie dla niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bestsellerowej "Jedz,módl się i kochaj" E.Gilbert bohaterka, na tzw.zakręcie życiowym, odbywa podróż (Włochy - Indie - Bali) I, oprócz masy różnych doświadczeń, spotyka kogo? tak, tak - wspaniałego mężczyznę:rolleyes: Jest zauroczenie i płomienny romans. Filmu z Julią Roberts nie oglądałam. Aktualnie zaczynam czytać, tzn mam zamiar dziś wieczorem (jak położę Małą i obejrzę kolejny odcinek "Instynktu" z D. Stenką ) drugą część "I że Cie nie opuszczę ..." czyli jak się ma romans do małżeństwa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
Ja ten urlop obiecałem sobie spędzić z książką ale średnio mnie to wychodzi .Jak na razie czytam Gomorra -Podróż po imperium kamorry Roberta Saviano nawet fajne daje do myślenia. A zanadrzu mam jeszcze kilka książek Agathy Christie .Choć powiem wprost wypożyczyłem bo chciałem jakiś dobry kryminał a babka w bibliotece nie chciał pomóż i doradzić więc jak znacie dobre kryminały -książki akcji to śmiało adwajcie tytuły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...