Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaką książkę aktualnie czytacie ?


mu77

Recommended Posts

Witam,jakiś czas temu skończyłam Vargasa ''Jak ryba w wodzie",ksiązka nie należy do lekkich i łatwych do czytania,ale jest ciekawa i prawdziwa,na pewno sięgnę po inne książki tego autora.Teraz czytam ''Noce i dnie" Dąbrowskiej,każdy chyba oglądał film z Barańską i Binczyckim w rolach Barbary i Bogumiła Niechciców więc streszczać nie trzeba,czasem warto wrócić do klasyki,naprawdę jest to dobra literatura na długie,jesienne wieczory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

polecam do przeczytania "Cukiernia pod Amorem" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Saga rodziny Zajezierskich z tajemnicą w tle. Wątki przeszłości przeplatają się z teraźniejszością. Książka jest jak narkotyk na początku zauroczy, następnie będzie trzymać w napięciu, ale też wywołała kilka wzruszeń. Po skończeniu pierwszego tomu samoistnie sięga się po kolejny ....

tom I - Zajezierscy

tom II - Cieślakowie

tom III- Hryciowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Też wracam do książek,które już kiedyś czytałam, niektóre z nich odbieram dziś zupełnie inaczej,a co do Łysiaka to lubię i czytam,ostatnio była to ''Francuska ścieżka'',czytana zresztą po raz drugi,pozdr....

 

Pierwszy Łysiak ,którego czytałam to "Asfaltowy saloon'' czyli jego relacja z podróży po Ameryce.

zatrzymałam się na "Muzeum wyobrażni". Popatrzyłam przed chwilą na bibliografię...jest dużo do nadrobienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam Trylogię Ukraińską Nurowskiej; podobała mi się,nawet bardzo, ale ....jest jakieś ale, tym bardziej,że juz sięgałam po Nurowską i mam jakieś odniesienie...

 

duże wrażenie zrobiła na mnie książka "Przedostatnie marzenie" Angeli Becerry, chociaż okładka sugeruje trochę tanie romansidło i długo odkładałam ją na potem, a POTEM to nie mogłam się oderwać :-)

Edytowane przez gahan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...