Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaką książkę aktualnie czytacie ?


mu77

Recommended Posts

Ja uwielbiam czytać i dosłownie pochłaniam książki :yes:

Ostatnio przeczytałam dwie części trylogii " Millenium "Stiega Larssona( teraz poszukuję trzeciej ostatniej części) , a wcześniej jeszcze godną polecenia książkę o tytule " Przemilczane ludobójstwo na kresach wschodnich" Isakowicza-Zaleskiego. Ta druga mną wstrząsnęła, w niektórych momentach po prostu sie popłakałam . W tym roku słyszało się, że ukraińcy chcą stawiać pomniki swoim "bohaterom" tzw. banderowcom, którzy mordowali , torurowali Polaków ze szczególnym okrucieństwem. Małe dzieci za nogi i o ścianę ..... straszne , przerażające :(

Ale mimo wszystko polecam przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myć się czy wietrzyć Małgorzaty Sokołowskiej... pouczająca lektura i zabawna

 

tu można poczytać Dni bezciastkowe http://www.wrzeszcz.info.pl/page.php?id=3113

 

 

i jeszcze Dni bezmięsne czyli umiarkowany optymizm w sprawie gumiaków

 

 

A ogólnie jesteśmy na etapie całej serii Mariusza Urbanka - biografie Wieniawa. Szwoleżer na Pegazie, Kisiel, rodziny Kisielewskich, Tuwima, Brzechwy, Wardorfa, Tyrmanda (jeszcze w me ręce nie wpadł)

 

Doskonała lekcja historii Polski z zupełnie innej perspektywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
A ja właśnie zakończyłem "Wiedźmina" najnowszą książkę A. Sapkowskiego. Szkoda, ze taka krótka i tak długo trzeba było czekać na nią :( .

Gorąco polecam całą serię "Wiedźmina", znakomite pióro Sapkowskiego czyni niezapomniany klimat.

 

A ja właśnie czytam trylogię husycką Sapkowskiego, początek każdego tomu ciężki, ale już się człowiek wkręci to nawet fajne (o czym może świadczyć fakt że właśnie za 3tom się zabieram). A w tak zwanym międzyczasie to trylogię Bournea, Aparatus Pilipiuka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie jesteśmy na etapie całej serii Mariusza Urbanka - biografie Wieniawa. Szwoleżer na Pegazie, Kisiel, rodziny Kisielewskich, Tuwima, Brzechwy, Wardorfa, Tyrmanda (jeszcze w me ręce nie wpadł)

 

Doskonała lekcja historii Polski z zupełnie innej perspektywy

 

Wieniawe-szwoleżera czytałam - polecam. Dobra książka - Zacny Mąż Stanu z Niego był...

mi ostatnio bezsenność zapewnia Rzeczpospolita kłamców-salon Łysiaka....polecam dla poszerzenia pola widzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...