Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej

Niech mi ktoś doradzi, proszę

Muszę się zdecydować na obudowę kominka. Czy chcę taką prostą z kamienia dookoła bez żadnych przerw czy coś takiego, urozmaiconego

 

[ATTACH=CONFIG]57575[/ATTACH]

to wszystko zależy od tego jaki planujesz wystrój domu. Ja bym osobiście wybrała bez przerw w kamieniu. Też się kiedyś zastanawiałam nad taką obudową, jak masz na wizualce, ale zrezygnowałam. A z utrzymaniem czystości takiego dzielonego kamienia nie ma większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że nie będzie tego parapetu nad marmurem, jak w wizualkach salonu ?

wydaje mi się, że ten dzielony granit też będzie fajnie wyglądał, ale to ty musisz podjąć decyzję.

 

:bash::bash::bash:

Będzie Lidziu, musi być :(

Musi gdzieś stanąć centralny głośnik :(

 

Już sama nie wiem co wziąć

 

Anula, napisałam do faceta w zeszłym tyg, odpisał że był w Wawie właśnie i szkoda że wcześniej nie wiedział, to byśmy się spotkali. Kazał podać nr telefonu i do tej pory nie zadzwonił. Muszę do niego sama uderzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anula 05

to jakaś maskara z tą wodą. A kiedy robiłaś tynki? Miały czas wyschnąć? U mnie nic takiego się nie działo, tynki schły sobie spokojnie, miałam zostawione część okien uchylonych. jakoś nie mogę uwierzyć żeby z tynków było tyle wody żeby się taka ilość skropliła. A nie miałaś otwartych okien? Może napadało w czasie ostatnich burz? ja bym szybko z kierbudem skonsultowała, bo może ta wilgoć pochodzi gdzieś od podłoża?

 

monasnabio

co do kominka to wybrałabym opcję bez przerw - jest bardziej uniwersalna i dostosuje się bez problemu do każdego wyposażenia wnętrza, nawet jak wpadniesz na pomysł coś w przyszłości zmienić:) Co do parapetu na głośnik to nie mam pojęcia jak wyglądałoby lepiej czy głośnik wiszący czy na takim parapecie. Jakoś generalnie ten głośnik w tym miejscu mi się nie widzi, ale skoro musi być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, hmmmm, nie dobrze. Uderzaj do kierbuda.

Swoją drogą, my zlewaliśmy ostro wylewki. Kto wie czy tam nic nie wpłynęło (niby wszystko pozaklejane szczelnie i z należytą dokładnością, ale 100% pewna nbyć nie mogę)

 

Myszoniku, no musi :( Chociaż tyle że ładny jest. Już kombinowałam by go wbudować w tę ścianę. No nie móżna. Przecież on by się tam stopił. Ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłam się przywitać i pooglądać Twoje wnętrza. Bardzo ładny domek i czego ogromnie Ci zazdroszczę, to tego, że wszystko masz na parterze.

 

Co do kominka to najbardziej podoba mi się ta obudowa z wizki. Ta z przerwami średnio.

Nie przejmuj się głośnikiem. U mnie cały salon był projektowany i ustawiany pod sprzęt tv i dobre ustawienie głośników. Taki urok mężów:D. Przynajmniej do kuchmi mi się nie wtrąca;)

 

A tak w ogóle to podoba mi się idea tych komentarzy. Sama nie mam czasu na dziennik a również z chęcią podzielę się swoimi wyborami i poszukam rad odnośnie dylematów więc czy prędzej założę swój wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...