Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie, jasna, prosta, z takimi "sznurkami" u szyi.

 

No to takiej w Sadybie nie było. Bo akurat Mango przetrzepałam całe.

Kiedy Ty zdążyłaś*być na zakupach kobieto. Ja dziś się urwałam na chwilę i zaraz musiałam się zmyć :(

 

Hehe, trzeba było macać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no buty od VW, wakacje w Keni czy na Jamajce - kurcze ja to chyba z innego swiata jestem :( ale chetnie poogladam :D znam tylko te z kulkami :)

 

Ja na Jamajce nie byłam :p

Arnika - Volkswagen - luvja :lol:

Ale te z kulkami to fakt - moje upragnione. Nie załapałam się :(

 

Oj dziewczyny, no co Wy. Będę teraz tu buty pokazywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
Ja na Jamajce nie byłam :p

Arnika - Volkswagen - luvja :lol:

Ale te z kulkami to fakt - moje upragnione. Nie załapałam się :(

 

Oj dziewczyny, no co Wy. Będę teraz tu buty pokazywać?

Monia no pokaż. ja chyba mam wiekszego świra na punkcie ubrań ,niż wnętrz.nie widziałas na zdjęciach z ostatniej imprezy:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia dziekuje :)Widzialam te wneki u myszy i jeszcze u kilku forumowiczek tylko caly czas mysle jak sensownie zaprojektowac ich dlugosci aby swietlowka oswietlała wneke na calej dlugosci.Chyba przyda mi sie rozmowa z elektrykiem :yes:

 

Mleczna pleksi na tyle rozprasza światło, że świetlówki jedna za drugą będą OK, bez względu na długość wnęki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ PIĘKNE. TEŻ CHCĘ TAKIE.kupowałaś w sklepie , czy w internecie?ja chciałabym z bomką. do nich pasuje sukienka baletnicy taka tiulowa,

czemu u nas w Krakowie takich nie ma?

 

Dzięki!

Kupiła mi koleżanka w sklepie w UK i przysłała.

 

Podobają*Ci się?

Mam rozmiar mniejsze od moich :p (nie trafiłam z rozmiarem i musiała mi kupić drugie, a te zdjęcia robiłam, żeby je sprzedać, ale od 4 mies nie mam kiedy)

Jaki nosisz rozmiar :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam świra na punkcie butów:p (Wczoraj "wydałam" ponad 20 par, żeby w ogóle jakoś szafy ogarnąć:o Bo już walały się jedne na drugich:sick:)

 

Te butki są super:D I ponoć bardzo wygodne... Bardzo fajne połączenie kolorystyczne wybrałaś.

A można je kupić w wawie... w Blue City, po ok. 300zł - tak słyszałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam świra na punkcie butów:p (Wczoraj "wydałam" ponad 20 par, żeby w ogóle jakoś szafy ogarnąć:o Bo już walały się jedne na drugich:sick:)

 

Te butki są super:D I ponoć bardzo wygodne... Bardzo fajne połączenie kolorystyczne wybrałaś.

A można je kupić w wawie... w Blue City, po ok. 300zł - tak słyszałam:)

 

Wygodne - fakt.

Spędziłam w nich rodzinną*(co prawda siedzącą, ale za dzieckiem non stop latałam) imprezę od południa do późnego wieczora i dopiero pod koniec czułam dyskomfort (ale jedynie wysokiego obcasa)

 

Byłam w BC. Nie było. A może teraz jest jakaś wyprzedaż? Nie wiem

 

Hazel dzięki, a sukienkę chcę zwiewną, prostą, ale do tańczenia. No taką*w sam raz :yes:

 

W-wianki, polećcie jakiś*fajny sklep z kieckami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, były buty i już nie ma butów.

Monia - my ostatnio szukając sukienki dla żony łaziliśmy po Arkadii.

Zaleta taka że pod jednym dachem jest jednak sporo sklepów (z interesujących Cię stylów bym zerknął do Promoda, Camaieu albo Montona).

Chociaż fajne mieli też np. w Marks&Spencer na wyprzedaży, choć ciągle drooooogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, weźcie mi doradźcie.

Nie wiem co zrobić z zagospodarowaniem rogu łazienki.

Mam zaprojektowaną*taką półkę

 

METALIC C 4.jpg

 

Glazurnik zrobił to z płyt gk, ale jakoś głupio to wygląda. Ta rama jest taka bunkrowata i jakoś dziwnie to wygląda. Mam pomysł, żeby zupełnie zrównać to z wanną i zabudować, ale szkoda mi miejsca. Zaraz przy tym jest bidet

 

Proszę*nie zwracać uwagi na ozdobniki w tej łazience, bo to mojej projektantki nadwizja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...