Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość monika996
Słuchajcie, weźcie mi doradźcie.

Nie wiem co zrobić z zagospodarowaniem rogu łazienki.

Mam zaprojektowaną*taką półkę

 

[ATTACH=CONFIG]77917[/ATTACH]

 

Glazurnik zrobił to z płyt gk, ale jakoś głupio to wygląda. Ta rama jest taka bunkrowata i jakoś dziwnie to wygląda. Mam pomysł, żeby zupełnie zrównać to z wanną i zabudować, ale szkoda mi miejsca. Zaraz przy tym jest bidet

 

Proszę*nie zwracać uwagi na ozdobniki w tej łazience, bo to mojej projektantki nadwizja ;)

Monia ta pólka jest w na gorze i na dolei zboku . taki kwadrat bez środka? ja bym zostawiła tylko gorny blacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markoto, Monika, tam powstaje taki głupi kąt, do którego i tak się*jest ciężko dostać.

Zaplanowano tam coś takiego, żebym na górze mogła postawić sobie jakieś*szpargałki (koszyk z kosmetykami, świece :cool:) A od przodu ręczniki. Ten blat się na pewno przyda, tylko czy to nie będzie głupio wyglądało

 

Rzut z góry

 

METALIC C 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cronin, witaj! I oczywiście, zapraszam :yes:

Co sto głów to nie 20 ;)

 

Szuflada odpada, bo jej nie wysunę. Przed nią*będzie bidet

 

Magda, o zlikwidowaniu jej w zupełności nie myślałam.

Ale np jakbym zrobiła dwie półki poziome obłożone płytkami, na dół wstawiła 2 koszyki, a środkowej ułożyła ręczniki

Może tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa bo z góry wyglądało że tam jest jednak troche miejsca miedzy półka a bidetem, jak jest ciasno to rzeczywiście lepiej nic nie robić poza blatem.

Albo jeśli możesz spłycić je żeby był lepszy dostęp.

 

A bo wiesz Cronin jak to jest z wizualką*vel rzeczywistość?

Niesttey :(

Na zdjęciach to wszystko tak pięknie wygląda, a w pomieszczeniu okazuje się, że jest zupełnie inaczej

 

Kocimięta ufff. Potrzebuję obiektywnego spojrzenia na tę sutuację, bo z powodu tej głupiej półki zapędziłam się już w kozi róg

 

Tylko pytanie. Czy w opcji z dwoma półkami (górną równo z wanną, środkową w połowie), na podłodze mają*być płytki, czy kolejna jakby półka (leżąca na podłodze), czy te koszyki mają sobie stać*bezpośrednio na podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podzielisz tę przestrzeń pod blatem na pół w poziomie, to już na pewno nic stamtąd nie wyjmiesz:no: O koszykach można zaponieć:roll: Dlatego ja bym tak zostawiła... i podoba mi się właśnie to, że na dole jest podest a nie po prostu podłoga.

 

PS monia bardzo mnie intrygują te Twoje*gwaizdki. Co to znaczy? Tak Ci sie czasem robi? Czy to taka maniera? (swoją drogą bardzo fajna;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS monia bardzo mnie intrygują te Twoje*gwaizdki. Co to znaczy? Tak Ci sie czasem robi? Czy to taka maniera? (swoją drogą bardzo fajna;))

 

:lol2: tak tak, ja taka zmanierowana jestem :lol:

Nie no, serio nie wiem dlaczego. Prawdopodobnie to wina kompa (piszę z maca) Nie potrafię*tego zlikwidować

 

Półkę sprawdzę na miejscu (ze swoimi koszykami) czy tam się coś zmieści.

 

Dziury samej nie chcę, bo będzie taka - niedokończona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...