Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Moni, żadna znajoma. Czasami wpadam zerknąć czy ma jakiegoś nowego Birkina albo Louboutiny :rolleyes:

Poza tym jakby któraś chciała sobie kupić buty albo akcesoria trudno dostępnych u nas marek ona się tym zajmuje (pracuje jako Personal Shopper)

 

Ania, a Twoja mała ma zadatki, bo ma przecież wysokich rodziców. Ale myślisz, że przeskoczy 180?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość monika996

kurcze moj syn zawsze był najnizej w swojej grupie wiekowej jesli chodzi o siatke centylową. nigdy sie tym nie przejmowałam. ale ma 17 lat i m 174. mam męza niewysokiego 173, no a ja raczej niska nie jestem , ale żyrafą tez nie. normalnie 170. a jak założe obcasiki to ho, ho:wiggle: więc obcasy odpadają. i tak nie lubię:)moze moj syn jeszcze podrośnie, ja też nigdy nie miałam żadnych skoków, rosam równo do 20 roku życia:rolleyes:

monia czy ta Magda z blogu ma jakieś fajne ceny. ja choruje na tę Lv tylko boję się kupić podróby, bo się nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, będziesz miała modelkę :yes:

 

Moni ja się*w ogóle nie orientuję, wpadam tylko pooglądać, czasami przeczytam, pozachwycam się, pozazdroszczę ... i sobie idę.

Ale jest niezła w odróżnianiu podróbek od oryginałów. Dopiero kiedy przeczytam to co ona napisała widzę te różnice.

Ostatnio słynna historia ze zdemaskowaniem podróbek Jacykowa - to była właśnie ona. Kilka dni temu pokazała oryginały modelu LV (na który ja choruję) vs podróby które mają Natasza Urbańska i Kazadi.

Z tego co wiem torby LV nie da się*kupić taniej. Nie ma wyprzedaży, promocji. Kiedyś*o tym czytałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996

http://www.louisvuitton.com/uk/flash/index.jsp?direct1=cate_w&direct2=cat10070&direct3=cat1410198&direct4=cat1410206&campaign=seo/UK/EN/prod

muszę wam wkleić link, bo nie umie zdjęcia. Mahina lether L LUB xl JEST PIĘKNA

I TA NOWA LV MONOGRAM EMPREINTE - ARTSY mm kolor OMBREhttp://www.google.pl/search?q=lv+monogram+empreinte+artsy+mm&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ihqOTv3ZGYeEhQfbufEO&ved=0CEIQsAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia ta Madzia z fashion blogu to twoja znajoma? znajoma z forum budowlanego? ona raczej nie jest w stanie niczego wybudować?zakrecona tymi ciuchami. :wiggle:troche pooglądałam i poczytałam. ONA wystylizowana chodzi nawet na spacer z dzieckiem . RAny!!!!

 

:lol2: Mam podstawy przypuszczać, że mogłam zostać wzięta za tą Magdę z bloga... albo ona za mnie;) To samo imię... i monia wspominała o moim wyjeździe do Monaco, a parę postów dalej powiedziałą, że Magda z Passion4Fashion też była w Monaco:D

W każdym razie dementuję plotki MagdaZZ to nie madzix:lol2:

 

Też przejrzałam bloga... laska moim zdaniem trochę przesadza... czasem ma okropne te ciuchy, i widać, że zakłada je tylko dlatego, że mają wielkie logo (i te zblizenia, jeśli jest niewystarczająco kontrastowe i widoczne:lol2:)... ale często też widać fajne stylizacje. Niektóre ciuszki i dodatki:rolleyes: - mniodzio...

Choć sam styl... hmmm, wiecie skąd ona jest? Ja by obstawiała Szczecin lub Koszalin:lol2: Bo tylko tam na dyskotekach taki stajl widywałam:lol2:

 

Dobra, koniec tyrania... zaraz powiecie, ze zazdroszczę:p

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.louisvuitton.com/uk/flash/index.jsp?direct1=cate_w&direct2=cat10070&direct3=cat1410198&direct4=cat1410206&campaign=seo/UK/EN/prod

muszę wam wkleić link, bo nie umie zdjęcia. Mahina lether L LUB xl JEST PIĘKNA

I TA NOWA LV MONOGRAM EMPREINTE - ARTSY mm kolor OMBREhttp://www.google.pl/search?q=lv+monogram+empreinte+artsy+mm&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ihqOTv3ZGYeEhQfbufEO&ved=0CEIQsAQ

 

O rany nie, proszę Cię, takich toreb innych marek (bardziej DYSKRETNYCH) jest na pęczki, a tu wszędzie te znaczki i znaczki. Ble.

 

MadaZZZ, te sbliżenie to , jak mniemam, po to, żeby zareklamować ciuchy, w końcu jest ich sprzedawcą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, bo w ten blog trzeba się trochę wczytać*i do niego przyzwyczaić. Na początku miałam identyczne wrażenie :yes:

Dziewczyna czasami ma na sobie kilka tys funtów, a ani jednego znaczka, także nie do końca o to chodzi.

Mieszkają w UK w Peterborough, pochodzą z Polski

 

Ania, bo Tobie się może te brązowe z kremowym monogramem nie podobają?

Natomiast model Empreinte Artsy i kolor Ombre (o którym wspomniała Moni) to właśnie mój wymarzony typ. Prawdziwy must have (ale daleko poza priorytetami)

I tylko mężowatemu nie mogę nic wspomnieć, bo on jest waryjat i mogłabym zawału dostać potykając się rano po wyjściu z sypialni o Artsa wartości mojego stołu MD razem z krzesłami :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
O rany nie, proszę Cię, takich toreb innych marek (bardziej DYSKRETNYCH) jest na pęczki, a tu wszędzie te znaczki i znaczki. Ble.

 

MadaZZZ, te sbliżenie to , jak mniemam, po to, żeby zareklamować ciuchy, w końcu jest ich sprzedawcą ;)

no tak ona wybiera ciuchy dla klientek nieumiejących sobie samej wybrać. i kupuje na zamowienie np torby LV.

Ania spokojnie tylko te mi sie podoboją . widziałam na żywo Mahiny i nic a nic nie rzucaja się w oczy:)

za to apaszki itp odpadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
Magda, bo w ten blog trzeba się trochę wczytać*i do niego przyzwyczaić. Na początku miałam identyczne wrażenie :yes:

Dziewczyna czasami ma na sobie kilka tys funtów, a ani jednego znaczka, także nie do końca o to chodzi.

Mieszkają w UK w Peterborough, pochodzą z Polski

 

Ania, bo Tobie się może te brązowe z kremowym monogramem nie podobają?

Natomiast model Empreinte Artsy i kolor Ombre (o którym wspomniała Moni) to właśnie mój wymarzony typ. Prawdziwy must have (ale daleko poza priorytetami)

I tylko mężowatemu nie mogę nic wspomnieć, bo on jest waryjat i mogłabym zawału dostać potykając się rano po wyjściu z sypialni o Artsa wartości mojego stołu MD razem z krzesłami :lol2:

monia przyjdzie na nią- torbę czas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996

dziewczyny idę spać . jutro pobudka o 6.45. jak ja nie lubie piątków. idę wpuścić moją kicię:sleep:

Moniaznow upiekłam dziś twoje śliwkowe . dałam więcej śliwek . pychotka

Edytowane przez monika996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, bo w ten blog trzeba się trochę wczytać*i do niego przyzwyczaić. Na początku miałam identyczne wrażenie :yes:

Dziewczyna czasami ma na sobie kilka tys funtów, a ani jednego znaczka, także nie do końca o to chodzi.

Mieszkają w UK w Peterborough, pochodzą z Polski

 

Pewnie tak... już trochę poczytałam i widze, ze to nie jest aż taki "pustaczek" na jakiego ze zdjeć wygląda... bo najpierw jak przejrzałam tylko jej stylizacje, to byłam załamana:lol2: Dopiero potem jak sie zorientowałam, czym sie zajmuje, zrozumiałam, czemu tak podkreśla co ma na sobie...

Doczytałam też, ze jest z UK, ale jestem ciekawa skąd pochodzi z Polski. I dalej będę obstawiać zachodniopomorskie;)

 

 

Ania, bo Tobie się może te brązowe z kremowym monogramem nie podobają?

Natomiast model Empreinte Artsy i kolor Ombre (o którym wspomniała Moni) to właśnie mój wymarzony typ. Prawdziwy must have (ale daleko poza priorytetami)

I tylko mężowatemu nie mogę nic wspomnieć, bo on jest waryjat i mogłabym zawału dostać potykając się rano po wyjściu z sypialni o Artsa wartości mojego stołu MD razem z krzesłami :lol2:

 

Im więcej sie o Tobie dowiaduje, tym bardziej mam wrażenie, ze wiele mamy wspólnego... w tym podobnych mężów:lol2: Wielki uśmiech sie pojawił na mojej buzi jak to przeczytałam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, cieszę się, że ciasto przysmakowało :yes: Mąż nie zachodzi w głowę co się z Tobą*porobiło? :lol2:

 

MagdaNo bo z tym blogiem tak jest. Ja na początku posądzałam tę dziewczynę o bycie jedynie żoną*piekielnie bogatego męża

 

A mój mąż tak ma. Nie zna umiaru. Beze mnie by zginął :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój mąż tak ma. Nie zna umiaru. Beze mnie by zginął :lol2:

 

No identycznie:lol2: Większość ludzi posądza mnie o rozrzutność i nie chce mi wierzyć, że ja oszczędna jestem:lol2: Jakby wiedzieli ile kasy potrafię oszczędzić zapobiegając działaniom nabywczym mojego męża:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No identycznie:lol2: Większość ludzi posądza mnie o rozrzutność i nie chce mi uwierzyć, że ja oszczędna jestem:lol2: Jakby wiedzieli ile kasy potrafię oszczędzić zapobiegając działaniom nabywczym mojego męża:rotfl:

 

 

Dziewczyno! Gdzieś Ty się*chowała? :lol2:

 

Ja mam najmocniejszą historię.

Kiedyś mąż*przyszedł do domu uchachany po pachy i opowiedział mi jaką*poważną rozmowę odbył ze swoim ojcem.

Tata (teść) super człowiek, wił się i skręcał, bo nie potrafił powiedzieć o co mu chodzi, a chodziło mu o to, że może ja jestem za bardzo rozrzutna i że może trzeba by bardziej pooszczędzać przed budową ... itd itp

Kiedy mąż mu przedstawił jak to tak naprawdę u nas wygląda, że jest dokładnie odwrotnie niż oni myśleli (bo sam zdaje sobie z tego sprawę) teść się chyba zapadł pod ziemię :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...