Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

ale wiesz jedni biora kredyt na dom za 500tys a drudzy za 2 mln i oboje musieli wziac kredyt :) ale jesli nie musisz oszczedzac na wykonczeniu tylko robisz to ze wzgledow zdroworozsadkowych tzn, ze nie jest zle :)

 

Na pewno bliżej mi, duuuuuuuużo bliżej do tej pierwszej grupy, także szaleństwa nie ma ;)

Muszę*muszę Marta. Kredyt ma niestety dno :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na razie nic jeszcze nie wiem. Powiedział, że w przyszłą*sobotę jedzie do wawy spotkać*się*z jakąś panią i jak się*uda to i ze mną

 

Dziewczyny, przyszłam się*z wami podzielić przepisem na fajną przekąskę, która jest hitem na wszystkich grillowych imprezach, kiedyś zrobiłam nią furorę w akademiku i teraz gości w domach wszystkich moich koleżanek

Może znacie, a jeśli nie to polecam.

Właśnie z braku laku sobie zrobiłam i pomyślałam żeby tu napisać

 

Jest to podsmażona konserwowa kukurydza (koniecznie bonduelle, bo nie robi jej się*twarda skórka), z czosnkiem

Super smak, strzelające kuleczki, mniam

Wywala się puszkę*kukurydzy na patelnie (letnią, żeby resztki zalewy nie oszalały), podgrzewa, dolwea łyżkę oliwy, chwilę*smaży, dodaje przeciśniętego czosnku, soli, pieprzy i najważniejsze - papryka w proszku (słodka - tak z łyżeczkę, i chili w zależności jak kto lubi ostro - ja lubię*piekielnie :yes:), to razem się*jeszcze podsmaża i gotowe.

3 minuty roboty, pyszonka :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmn...szafę zamówiliśmy w pierwsze dni lipca, zobowiązał się ją zrobić do końca lipca i podał jakiś tam orientacyjny termin. Tydzień przed zadzwonił i przepraszał że jeszcze nie zamontował i czy może być w ten piątek? a ten piątek poprzedzał mój wieczór panieński więc prosiłam go żeby koniecznie zamontował w piątek i tak się stało :)

 

Ja mam nadzieję, że p. Artur nie straci na jakości :) W ogóle dla nas był bardzo elastyczny, ile my razy dzwoniliśmy i pralnię zmienialiśmy to tylko my i on wie:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie właśnie ...

Tylko dlaczego na rynku tych nawet zwykłych prostych tak dużo?

W klasycznym przypadku poradziłabym cię żebyś dała wolną rękę K. ale w waszym to chyba kiepski pomysł ;).

 

A ja właśnie popełniłam szarlotkę i pachnie mi cynamonowo całe mieszkanie :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pralnię*pokazywałaś?

 

Ja zadzwoniłam, chciałam zażartować, ale pan się okazał poważny bardzo.

Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo szczerze - nie chce mi się szukać*i wertować ofert, a jeśli jeszcze miałby być tańszy, to tym bardziej bym była szczęśliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasycznym przypadku poradziłabym cię żebyś dała wolną rękę K. ale w waszym to chyba kiepski pomysł ;).

 

:lol2:

Wiesz co on by zrobił? - zaniósł rozpiskę*pstryczków do sklepu i poprosił o glasy. Wszędzie. Ciekawe co by powiedział na rachunek ... nie wiem, ze 20 tys by się*pewnie uzbierało :lol:

 

Mniaaaam, szarlotka :yes

Ja muszę*zrobić swoją z szarych renet ciętych w plasterki. Pokazywałam Wam kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz jedni biora kredyt na dom za 500tys a drudzy za 2 mln i oboje musieli wziac kredyt :) ale jesli nie musisz oszczedzac na wykonczeniu tylko robisz to ze wzgledow zdroworozsadkowych tzn, ze nie jest zle :)

 

Na pewno bliżej mi, duuuuuuuużo bliżej do tej pierwszej grupy, także szaleństwa nie ma ;)

Muszę*muszę Marta. Kredyt ma niestety dno :yes:

 

Jesoo ja bym z kredytem oszalała....

Może nie mam wypaśnego domu, ale jest to mój dom i wara bankom od niego... No i jeszcze podjazd nie zrobiony i jedna łazienka.... Z rzeczy do skończenia to kominek obudować, listwy przypodłogowe, meble w łazience, sufit w garażu....

Ale to są juz pierdoły, z którymi można żyć....

A ja pstryczków nie wybierałam - elektryk przywiózł i są. Berker. Chyba Kwadrat, nawet nie wiem ;)

 

Anula, rozbrajasz mnie! :lol:

Ja od 2 miesięcy wracam do tematu już chyba ze 100 razy i dalej nie mogę się*zdecydować

 

 

Ja wybierałam 15 minut w markecie, spodobały mi się, zamówiłam w necie... Nie są złe... ale dzisiaj może wybrałabym Berkera... a mam Legranta Cariwę.... Też kwadratowa...

A co to za różnica, czym pstryknę.... Dla mnie żadna....

 

Monia ... to ja też chciałabym z głową w chmurach chodzić:) Markotka... ja chyba też z innej bajki...

O czym Wy w ogóle mówiłyście o tej modzie.... Kompletnie po chińsku.. Nadawałybyście z jedna z moich kuzynek... która za modą przeniosła sią do UK.. tam ma dogodzone... ma wszystkie firmy i co chce to dostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesoo ja bym z kredytem oszalała....

 

A ja bym nie wybudowała domu :(

Oszczędności by starczyły na 1/3 działki i koniec. A odkładać jeszcze ileś lat i spłacać komuś kredyt za mieszkanie wcale a wcale nam się*nie uśmiechało

A tak, przynajmniej sobie za młodu ;) pomieszkam :lol2:

 

Arnika, ale lubisz mnie jeszcze? mimo że takie torebki i buty mi się podobają i chciałabym móc je mieć? :lol2:

Do UK za modą :eek: ... ale fakt, nexta dla małej bym mogła pod nosem mieć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie wybudowała domu :(

Oszczędności by starczyły na 1/3 działki i koniec. A odkładać jeszcze ileś lat i spłacać komuś kredyt za mieszkanie wcale a wcale nam się*nie uśmiechało

A tak, przynajmniej sobie za młodu ;) pomieszkam :lol2:

 

 

O tym samym sobie pomyślałam. I tego trzeba się trzymać. Nie wiem kto teraz może sobie pozwolić na posiadanie domu/mieszkania bez kredytu? Raczej jednostki, niestety cała reszta jest skazana na kredyty ... bo inaczej pozostaje obcym pompować kieszenie.

 

A za torebki to ja cię lovju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A za torebki to ja cię lovju ;)

 

Toficzko moja :hug:

 

Chciałam się*pochwalić, że klamki zamówiłam, zapłaciłam i mogę odhaczyć :yes:

Jak mi jeszcze by tak lekko poszło z lustrami, pstryczkami i parapetami w przyszłym tygodniu ....

Jeszcze z kostką i ogrodzeniem. Marzenia ściętej głowy? :rolleyes:

A, zapomniałabym o łóżku

 

Weźcie doradźcie, upieram się*przy 180 na ścianie 260. Muszę*mieć po bokach półeczki. Da radę? Czy ktoś*widział takie wąskie półeczki nocne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
Na razie nic jeszcze nie wiem. Powiedział, że w przyszłą*sobotę jedzie do wawy spotkać*się*z jakąś panią i jak się*uda to i ze mną

 

Dziewczyny, przyszłam się*z wami podzielić przepisem na fajną przekąskę, która jest hitem na wszystkich grillowych imprezach, kiedyś zrobiłam nią furorę w akademiku i teraz gości w domach wszystkich moich koleżanek

Może znacie, a jeśli nie to polecam.

Właśnie z braku laku sobie zrobiłam i pomyślałam żeby tu napisać

 

Jest to podsmażona konserwowa kukurydza (koniecznie bonduelle, bo nie robi jej się*twarda skórka), z czosnkiem

Super smak, strzelające kuleczki, mniam

Wywala się puszkę*kukurydzy na patelnie (letnią, żeby resztki zalewy nie oszalały), podgrzewa, dolwea łyżkę oliwy, chwilę*smaży, dodaje przeciśniętego czosnku, soli, pieprzy i najważniejsze - papryka w proszku (słodka - tak z łyżeczkę, i chili w zależności jak kto lubi ostro - ja lubię*piekielnie :yes:), to razem się*jeszcze podsmaża i gotowe.

3 minuty roboty, pyszonka :yes:

no znow mamy forum kulinarne:wiggle: oczywiście spróbuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Cię...

Bez względu na buty i torebki.. Mnie moda, ciuszki, torebki, czy nawet kosmetyki wcale, a wcale nie kręcą...

Wolę Castoramę.. Tam czuję się jak u siebie.... Kochałam budować dom.... Czułam się jak ryba w wodzie, a markety z kosmetykami, czy inne z ciuszkami mnie wcale a wcale nie podniecają....

Poza tym mam skarbonkę Emila... tam lokujemy wszelkie wolne pieniądze...

A dom... no cóż... Wy będziecie miały Vicki, i inne dynksy, których ja nie będę miał... Może to obciach dla mnie , że nie mam tych wszystkich wynalazków... ale mnie to nie kręci.... Swieci się, świeci... Dom stoi, stoi... co za róznica.... Ale zeby nie było... lubię dobre rzeczy, bez względu na markę, mogą być no name, czy nawet chińskie.... wszystko mi jedno jakie będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie doradźcie, upieram się*przy 180 na ścianie 260. Muszę*mieć po bokach półeczki. Da radę? Czy ktoś*widział takie wąskie półeczki nocne?

Półeczki jak półeczki, to jest jakieś minimum, ale te 40cm da radę. Gorzej, że będzie wąsko z przejściem. I jeszcze - materac masz na 180? to łóżko najmniej ma 186cm szerokości.

 

 

A ten blog jest świetny, chociaż nie do końca czuję klimaty pt. "mam na sobie kilkadziesiąt tysięcy". Tzn. myślę, że szybko bym się przyzwyczaiła, ale to raczej nie z tym mężem, padłby trupem na myśl, że pomykam w szpilkach za dwa koła do piaskownicy:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...