Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość monika996

Dziewczyny ja też mam zmiękczacz. ja głupia myślałam, ze jak umyję raz na tydzień prysznic to będzie ok i kamienia nie będzie. i tak przez tydzień nie wycierałam prysznica. załatwiłam całe hansgrohe. kamien nie do zmycia. zostają takie malusieńkie kropeczki rdzawe, nie białe. na szybie też, ale jak do sucha sie wytrze szybę to nie widać tych kropek,. na nierdzewce niestety zostały. próbowałam już wszystkich środków i nic. a woda miękka tak, ze mydło nie chce się spłukać z rąk.więc uczę sie na błędach i kupiłam ściągaczkę . po każdym prysznicu ściągam wode i wycieram baterie do sucha:rolleyes: nie nawidze dlatego prysznicow. w poprzednim domu miałam bez szyb , tylko z płytek głebokie i były super. a te szyby niech ;) wolę wanny

Moniajak dziś . bolą nóżki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, ja też będę musiała takie koszyczki zainstalować w prysznicu na dole. Całe szczęście będzie on dość rzadko używany. Na górze w naszej łazience całe szczęście udało się zrobić półeczki i jestem mega szczęśliwa, chociaż pewnie on też będzie rzadko używany, bo my wannowi jesteśmy, a po 5 latach używania tylko i wyłącznie prysznica, to jesteśmy spragnieni wylegiwania się w wannie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa koszyki stella :D ale te najwieksze, na prawde mam je z rok-2 lata a mylam je moze 2 razy bo wypadalo a nie ze bylo widac

 

ja tez po kazdym prysznicu sciagam wode sciagaczka, mimo ze mam powloke to krople zostaja jak sie je nie zetrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
Moni, żadna znajoma. Czasami wpadam zerknąć czy ma jakiegoś nowego Birkina albo Louboutiny :rolleyes:

Poza tym jakby któraś chciała sobie kupić buty albo akcesoria trudno dostępnych u nas marek ona się tym zajmuje (pracuje jako Personal Shopper)

 

Ania, a Twoja mała ma zadatki, bo ma przecież wysokich rodziców. Ale myślisz, że przeskoczy 180?

Monia poczytałam sobie blog tej MAGDY. no może pokazuje fajne ciuchy, ale to wszystko jak mowi Ania na pokaz . boże ona cała jest sztuczna, botoksy , usta , okropne brwi ,rzęsy , cycki. ale ma laska priorytety. no i ciuchy na 1 miejscu. vczyta vogue i inne gazety modowe , no co za blog? nic autorskiego z polotem . a w ogóle dziwna rodzina.:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poprawiny????????

 

baluje jeszcze na bank:yes::D

 

no wlasnie Monia bo nie wiemy czy dalej imprezujesz, czy glowa Cie boli czy jeszcze cos innego...;)

 

 

:lol2:

 

Dziewczyny!

Ja jeszcze wczoraj śpiewałam "niech żyje bal ..." :lol:

 

Wesele super, poprawiny jeszcze fajniejsze. Druga sukienka była, a jakże :yes: (tylko już nie nowa :no:)

VW zrobiły furorę :rolleyes: ale nie wszyscy chcieli wąchać :lol:

 

Ale za to nie mogło się obyć bez przykrych niespodzianek

Jakiś czubek przydzwonił nam w tył w drodze na ślub (tuż przy domu weselnym), nas wepchnął w poprzedni i sam spierniczył.

Całe szczęście K zapamiętał numery i zlokalizowali gościa. Nie miał OC, nie zarejestrował kupionego rok wcześniej auta, będziemy się teraz bujać :mad:

 

Obowiązek obywatelski spełniliśmy :yes: Odebraliśmy dziecko od rodziców i dziś*po południu wróciliśmy

Byliśmy po drodze na budowie. Łazienka ogólna strasznie mi się*podoba (gdyby nie ta półeczka :bash: koszyki mi się nie podobają ). Glazurnik za chwilę (2-3 dni) kończy. Wchodzimy z podłogami (mam nadzieję, że za kilka dni). Pstryczki nadal nie wybrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...