Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monika - od razu widać że nie masz małych dzieci :)

 

A tak w ogóle, to trochę mnie przerażacie z tym wycieraniem baterii i szkła po każdym użyciu...

Znaczy chyba będę musiał zatrudnić jakąś Panią do sprzątania, która codziennie będzie wycierała prysznic po jego użyciu (no proszę, powiedzcie że to taki żart).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
nie mam jednego i już 13 letniego. moj lubi sobie trochę pogonić po sofach, choć ostatnio rzadko mu się to zdarza. było lato. nie chcę myśleć jak będzie teraz na jesieni. czasami dostaje kota:wiggle:i lata w kółko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to najbardziej nie znoszę, kiedy z szamponem we włosach i pianą na oczach muszę się jeszcze schylic po szampon, bo zabrakło:mad: Dlatego tej opcji sobie nie wyobrażam:mad:

A noszenie za każdym razem sprzętu pod prysznic:sick:

Koszyki też mnie nie przewiercają, a zajmują tyle miejsca co wymurowna półka. Dlatego ze wszystkich opcji, jednak bym "moją" rozważyła...

Ale nikt mi za nią nie zapłaci, więc nie mam powodów jej tak forsować:lol2: Dlatego już sie zamykam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to najbardziej nie znoszę, kiedy z szamponem we włosach i pianą na oczach muszę się jeszcze schylic po szampon, bo zabrakło:mad: Dlatego tej opcji sobie nie wyobrażam:mad:

A noszenie za każdym razem sprzętu pod prysznic:sick:

Koszyki też mnie nie przewiercają, a zajmują tyle miejsca co wymurowna półka. Dlatego ze wszystkich opcji, jednak bym "moją" rozważyła...

Ale nikt mi za nią nie zapłaci, więc nie mam powodów jej tak forsować:lol2: Dlatego już sie zamykam;)

 

 

Ooo, właśnie :lol: A ja mam jeszcze często tak, że w momencie schylania się po kosmetyki jakimś cudem niechcący przełączam strumień wody z prysznica na deszczownicę i woda mi się na łeb leje, najczęściej wówczas jak nie mam zamiaru myć włosów :rolleyes: Nie znoszę deszczownicy, próbowałam się przekonać, ale nie udało mi się jej pokochać... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika - od razu widać że nie masz małych dzieci :)

 

A tak w ogóle, to trochę mnie przerażacie z tym wycieraniem baterii i szkła po każdym użyciu...

Znaczy chyba będę musiał zatrudnić jakąś Panią do sprzątania, która codziennie będzie wycierała prysznic po jego użyciu (no proszę, powiedzcie że to taki żart).

 

Salik, ja nie żartuję, ale skoro nawet mój mąż pogodził się z tym przykrym obowiązkiem, to myślę, że dasz radę :lol: na początku był opór, ale przez dosłownie 1-tygodniowe zaniedbania załatwiliśmy baterie w innej łazience, więc tej kabiny już pilnuję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
Salik, ja nie żartuję, ale skoro nawet mój mąż pogodził się z tym przykrym obowiązkiem, to myślę, że dasz radę :lol: na początku był opór, ale przez dosłownie 1-tygodniowe zaniedbania załatwiliśmy baterie w innej łazience, więc tej kabiny już pilnuję :rolleyes:

niestety to prawda. ja mam zmiękczacz i po :jawdrop:tygodniu używania tez załatwiliśmy podtynk, nie do wymycia kamień. Salik pani Ci sie marzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, jakie masz wymiary wyspy? tj. ile głębokości szafki z jednej i z drugiej strony? Nie lepiej byłoby mieć wyższych hockerów?

 

I potwierdzam, pani do sprzątania rulez. Co prawda ma szereg wad, ale nie przesłaniają mi one jej zalet. Nic nie robię z prysznicem, pani doprowadza co tydzień kabinę do stanu idealnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, jakie masz wymiary wyspy? tj. ile głębokości szafki z jednej i z drugiej strony? Nie lepiej byłoby mieć wyższych hockerów?

 

I potwierdzam, pani do sprzątania rulez. Co prawda ma szereg wad, ale nie przesłaniają mi one jej zalet. Nic nie robię z prysznicem, pani doprowadza co tydzień kabinę do stanu idealnego.

 

 

tak, tak i nawet zabawki u dzieci w pokojach układają:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia no niefajna przygode zaliczyliscie...buuu ....najwazniejsze, ze Wy cali jestescie. :)

U mnie miala byc poleczka w prysznicach ale...pan zapomnial a my jak przyjechalismy na inspekcje to bylo pozamiatane...kupilam koszyki smedsbo i mam zamiar powiesic, poki co mam butelki na podlodze w prysznicu i do szalu mnie doprowadzaja...tak sobie mysle, ze te koszyki to nie sa takie tragiczne...

my swoja szybe przeciagamy sciagaczka po kazdej kapieli - sciagaczka wisi pod prysznicem, zpecjalnie kupilam taka , ktora niezle wyglada zeby mogla tam zamieszkac. Pomimo tego, ze kabina tania nie byla i ma powloki to jak nie sciagne wody to cholera fatalnie wyglada. Baterie i cala reszte czyszcze raz w tygodniu:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...