Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Aneta, tamten sklep który znalazłam to pierwszy lepszy który wygooglowałam.

Ja kupuję w tym

http://e-zdrowie.abc24.pl/default.asp

 

Kupuję tam sól czosnkowo-cebulową (bez glutaminianu), fajna do wszelkich sosów i doprawiania mięs (pieczonych, duszonych), pastę bez fluoru dla małej,

i co mi się nawinie ... jakieś amarantusy, kuskusy itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TO i ja się skuszę i chętnie poczekam co jeszcze warto nabyć :).

 

A tak w ogóle to się witam po przerwie :lol:. Cieszę się że impreza udana tylko szkoda że takie przykre zdarzenie was spotkało :(.

 

Jakie kabiny zamawiałaś? Ja mam dokładnie te same spostrzeżenia, jak planowałam łazienkę to byłam pewna że albo wanna albo prysznic, jakoś na siłę wcisnęliśmy i jedno i drugie a jak już wszystko stanęło to byłam w szoku jaki luz został przy takiej klitce jaką mamy.

 

Monia, skoro płytki zakończone i zaraz będzie drewienko to myk myk i mnie przegonisz z wykańczaniem ;). Kiedy kolejny zlocik??? Ja nadal tapet na szafy nie odebrałam na U. ;)

 

Tofiku, kiedy tylko chcesz :yes:

W tym tygodniu Pasie ma wpaść (jak się wykuruje) :p

 

Z tym przegonieniem to sobie nie żartuj. W niedzielę przed poprawinami byłam w wykańczającym się domu Pani Młodej. I się załamałam. Jednak deweloperka fajna pod wieloma względami jest. Ma już*tarasy, podjazd, ładną*trawkę (koszoną*kilka razy) i miała to wszystko zanim weszła z wykończeniówką. I w środku już*tyle zrobione. A niby zaczynałyśmy podobnie

 

Kabiny szwajcarskie - Ronal z serii Pur, 2m, 8cm szkło. Jak glazurnik z mężem rozpakowali pudło i zobaczyli te wszystkie precyzyjne elementy to pierwsze co kazali mi zrobić*- dzwonić po autoryzowanego serwisanta do montażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdrość Pannie Młodej deweloperki, bo na pewno wiesz jak deweloperzy lubią paprać robotę... przychodzisz na prawie gotowe, a potem się bujasz z mnóstwem usterek i deweloperem baaardzo niechętnym, aby je usuwać.

Ja też nie zrobiłam półeczek pod prysznicami - będą musiały być jakieś zaczepiane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to może przełożymy to spotkanie. Na piątek chociażby. Bo akurat w czwartek przyjeżdża do mnie nowa młoda para i w piątek rano lecą w podróż poślubną. Na Dominikanę :bash: Mieliśmy lecieć razem z nimi (była super oferta w groupon travel) ale zrezygnowaliśmy, bo bałam się, że wykańczanie stanie i potem już nie nadgonimy :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to może przełożymy to spotkanie. Na piątek chociażby. Bo akurat w czwartek przyjeżdża do mnie nowa młoda para i w piątek rano lecą w podróż poślubną. Na Dominikanę :bash: Mieliśmy lecieć razem z nimi (była super oferta w groupon travel) ale zrezygnowaliśmy, bo bałam się, że wykańczanie stanie i potem już nie nadgonimy :(

 

nooo dooobra;)

 

ja cały przyszły tydzień mogę bo małż jest w domu i chętnie się wymiksuję od siedzenia z nim;)

 

my też tą Dominikanę oglądaliśmy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooo to za ile ta oferta była i skąd wylot? Bo one z reguły są z Włoch albo coś w tym stylu.

 

No była z Włoch, ale to akurat był dla mnie plus :yes: (2 dni w Mediolanie :rolleyes:) Wycieczka all inclusive 2600 (zamiast 5200) 8-dniowa, bilet do Mediolanu ok 300pln w dwie strony, nocleg dla 2 osób w 3* hotelu - 250pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salik, ale wiesz, sam lot na Dominikanę to jedno. Jeszcze trzeba znaleźć sobie fajny hotel, najlepiej z plażą i z All. Ja wiem, że wy jesteście obcykani, ale ja lubię mieć wszystko z góry załatwione :rolleyes:

Na survival jak najbardziej, ale z kimś kto się tym zajmie i zrobi wszystko za mnie ;)

 

Pora deszczowa maj-sierpień (jeśli dobrze pamiętam), więc październik idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsanbia - no ja wiem że Ty lubisz całościowo :)

Zawsze można zerknąć na niemieckie strony TUI/Neckermanna.

Mają często oferty last minute, zresztą są specjalne wyszukiwarki do ofert last minute z niemieckich biur podróży :)

A np. nawet dla nas wylot z Berlina już jest atrakcyjny, bo to raptem 6-8h samochodem z Wawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salik, całościowo :yes: ja się nie rozdrabniam ;) :p

A z niemieckim Neckermannem jest najlepiej, zgadzam się. Można mieć to samo za blisko połowę ceny (i to bez last minute). My lecąc do Frankfurtu Lufthansą dalej byliśmy na plus w porównaniu do wycieczki z Pl

A do Berlina to najlepiej pociągiem chyba? Nie jechałam, ale tak mi się*wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja prawie wszstko mam kupione tam ale z tego co wiem to jest w stolicy sklep z produktami Vippa a przynajmniej byl bo moja Przyjaciolka kupowala w Warszawie wlasnie.

 

Aneta, świetne są te produkty Vippa, ale jakie ceny. Czemu, to co się podoba zawsze musi kosztowac majątek - piekny metalowy sinoniebieski kosz na śmieci prawie 1700 zł. :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika996
a nie lepsza byłaby wyspa na 110? pytam, bo też mam w projekcie na 90 i zastanawiam się, czy nie zmienić

lepsza na 110 , ale u mnie nie było miejsca. ja mam wąską płytę do gotowania 35 cm( chyba), a z z tyłu za płytą mało miejsca:jawdrop: 20 cm by się przydało. ja bym zrobiła jeszcze dłuższą wyspę np na 2,50-3m.

a ty jaką planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...