Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uff - dotarłam do 22 strony - a czytam w miarę uczciwie, a Wy w międzyczasie pyknęłyscie ze dwie strony to w takim tempie to koło Gwiazdki będę na bieżąco. ;-)

Do ka_me chętnie zajrzę - moja biało-szara-teakowa łazienka rodzi się w wielkich bólach, głównie dlatego, że wciąż/nadal nie znalazłam odpowiednio ładnej, odpowiednio białej płytki do górnej łazienki. No to dalej strona 23 .....:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia jessssssssu jak wy pędzicie z tymi pogaduchami-nie nadążam :bash:Jak tak czytam o tej twojej "produkcji" kulinarnej to nie moge wyjśc z podziwu że nadal utrzymujesz taka szczupła sylwetke.Od samego czytania wydaje mi się że pęcznieje :lol2: Zazdroszcze polotu kulinarskiego- u mnie z tym kiepsko ale może we własnym domku wyprubuję kilka Twoich przepisów :)(na wszelki wypadek skrzętnie zapisałam :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam o tej twojej "produkcji" kulinarnej to nie moge wyjśc z podziwu że nadal utrzymujesz taka szczupła sylwetke.

 

A skąd wiesz, że tak jest? :p

Właśnie nie utrzymuję, ubolewam nad tym i zła jestem jak osa, że nie odziedziczyłam po tacie przemiany materii :(

 

agrafka, dzielna jesteś!. Czytać wszystko od początku??? :eek: Chyba bym się*poddała

A na płytki ka_em zerknij już. Może nie będziesz musiała dalej szukać?

 

ostatnie zdjęcie

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?180218-Moje-budowlane-zmagania-pogaduchy-u-Ka_eM&p=4949274&viewfull=1#post4949274

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: No i git:lol2: Tylko niech te papardele będą "zaskakujące" a nie "zaskakujący";):lol2: A co, trafią do Twojego dzienniczka?:D

 

No ten zaskakujący bo kilka rzeczy na raz robiłam, oczywiście, że zaskakujące!!!! Już są w dzienniczku ale chyba z błędem bo przepisywałam stąd :oops:.

Zaraz sprawdzę o ile komp znowu nie rozłączy mi netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo, ja jestem z tych gotujących. To kocham. Pieczeniem nigdy się nie zajmowałam (chyba że mięs i dań pikarnikowych ;) ) ale od kiedy się przemogłam i spróbowałam kilku przepisów dorotuś, popełniam słodkości od czasu do czasu :yes: Te przepisy są*niezawodne.

Uwielbiałam od zawsze gniazdka vel pączki wiedeńskie. Skusiłam się kiedyś*na te z przepisu doroty. Wyszły tak pyszne, że robiłam je chyba z 10 razy pod rząd :lol:

 

http://images45.fotosik.pl/1156/b40381c7f9e85c2cmed.jpg

mistrzostwo świata. nie wiezę Monia takie cuda wychodzą w domu. Rany moj mąz by się we mnie od nowa zakochał, jakbym takie coś upiekła:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używaliście czegoś takiego?

Ja mam teraz w szafie dwa drążki, wyższy na 170cm (sama mam 164) - i kurczę, na co dzień mi niewygodnie jednak. U góry robisz półki na rzadziej używane rzeczy, zapasową pościel, ręczniki, koce, ubrania letnie/zimowe w workach próżniowych. Na samej górze walizki.

Madeleine musze teraz nadrabiac , bo wczoraj spałam:) gdzie kupuje się te worki prózniowe> na ciuchy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zapomniałam o najważniejszym!!!!

 

Monia zrobiłam tagiatelle. Oczywiscie o wiele za dużo. Oboje z mężem przesadziliśmy. Ale nieczęsto gotuję dla 10 osób i brak mi rozeznania :oops:. Nic nie szkodzi, mąż ma domowy obiadek do pracy na jutro :D.

 

Ale to jest TAKIE PYSZNE!!!! Małż z dokładką, teściowa z dokładką, ja z dokładką :D. Musieli mi zabrać garnek spod nosa, bo miałam ochotę na więcej i więcej :). Dzieciaki też skosztowały.

Ja dotychczas robiłam wersję tagiatelle z łososiem. Mam tylko problem, że wychodzi mi to takie mdłe i robię rzadko bo dzieci nie lubią.

Może mi zaproponujesz jakiś dodatek, co by danie nabrało wyrazu:

- łosoś wędzony

- śmietana słodka

- była jeszcze wódka (kieliszek) ale zrezygnowałam ze względu na dzieci

- sól i pieprz.

Czego dodać? Też cytryny? Oliwki dodawałam, ale nie pasują mi jakoś do tego.

 

Sorry za off topic, ale Ty "Kuchara" jesteś to aż żal nie wykorzystać :hug:

ok zaskoczę was . ja dodaje do tego makaronu podduszonego pora. nieusażonego, ale podduszonego), potem śmietanka, do zagestnienia, na końcu dosłownie na minutę łosóś. ma koncu piprz, soli nie trzeba , chyba ,że ktoś lubi słono i cytryna:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, o Auchan słyszałam... nawet przez pewien czas mojego męża przymuszałam do zakupów tam (przymuszałam, bo on nienawidzi takich przygnębiających przybytków:lol2: Dla niego to tylko P&P, Alma, ewentualnie Bomi na zakupy się nadają:lol2:, i nieważne, że drogo, i nieważne że słabszy asortyment - ale ładnie jest:lol2:) Ale zraziłam sie, gdy kupiłam tam tak śmierdzącą pierś kurczaka:sick: A właśnie tyle słyszałam, ze tam najlepsze ryby i mięso świerze jak na hipermarkety... więc byłąm w szoku:o No i jakoś już nie miałam argumentów:lol2: le teraz muszę się tam wybrać;)
cos jak ja jak wchodzę do Tesco mam depresję:eek: no Auchan ok , u nas nowy jest:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madeleine, dla średniego gotowanie 60 w zupełności wystarczy :yes:

Ja mam 90-tkę i 5 palników, a miałam mieć 6. Taką chciałam, ale na 60-tce też bym dała radę :yes:

 

Zgadzam się, jeszcze macro :)

 

Adk, kakusek, tragicznie nie jest, ale ku temu zmierza. Kiedyś było dużo lepiej

 

Kakusek, tak, ja będę gładzić. Łukasz malujący stwierdził, że on by wolał tego nie malować i że jeśli to zrobi to i tak będziemy płakać.

Garderoby mamy bez gładzi równiejsze niż inne ściany po gładziach :(

 

Moni, dzięki!

Czyli to jest taka głęboka szuflada. Muszę*to wziąć pod uwagę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONIa i dziewczyny teraz wy nadrabijcie:wave:

Monia super wyszły te pólki w łazience drewnianej i wanna fajnie obłożona. ja zrobiłam z przodu 8 cm rant .a wanna wielka i bateria z tyłu przy ścianie, trochę niewygodnie sięgać po węża :eek:

Aha a ryba znow dlamojego męża . on wszystkie rybki lubi:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzostwo świata. nie wiezę Monia takie cuda wychodzą w domu. Rany moj mąz by się we mnie od nowa zakochał, jakbym takie coś upiekła:wave:

 

No to chyba nie pozostaje nić innego jak zakasać rękawy :cool:

Robisz ciasto parzone (2 minuty), wkładasz je do rękawa cukierniczego, wyciskasz kółecka, smażysz na głębokim tłuszczu (one niesamowice puchną) i gotowe

W środku są*wilgotne i mają te fajne dziurki. Nie no, to jest pycha, ale tyłek rośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...