Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobre dobre!

 

nie no ciiii ;)

 

Ania, gdyby jednak dziewczyny do Ciebie jechały, to ja jak uda mi się wyrwać ze szponów jutrzejszego szalonego dnia (chłopaki kończą jutro odwodnienie, zaczynają robić podbitkę, glazurnik będzie przeszkadzał parkieciarzowi w łazience i odwrtnie, bo się nie wyrobił z mozaiką w prysznicu ...) to może też*się wybiorę na chwilę.

Ale co będzie jutro - nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy Koterskiego tez kocham, podobnie jak Ty Monia ale znajomi byli na Babach i byli rozczarowani, wiec jestem ciekawa Waszych opinii;)

 

Ale czy znajomi też*są*fanami Miauczyńskiego?

Bo ja mam wielu znajomych którzy nie potrafią*przebrnąć przez cały Dzień Świra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to równie dobrze można powiedzieć, że nudny jest Rejs, bo akcja się rozgryw tylko na "tym" statku:lol2: A chyba nikt tak nie powie? Prawda?:o:lol2:

Ja "Dzień świra" czy "Nic śmiesznego" też uwielbiam i znam na pamięć chyba każdy tekst:lol2: ALe już "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"... no nie wiem:roll:

 

 

monia, ukradłaś mi danie, nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę:lol2: Ser pleśniowy już 3 dzień na mnie czeka. Dziś planowany był właśnie makaronik ze szpinakiem... a tu mój małżonek najkochańsy jedyny mówi, że on ochoty nie ma, bo ma za dużo stresów... a poza tym to wina nie ma w lodówce i ona tak pasty nie zje:o No i dupa, ser czeka do jutra;) A teraz to mam jeszcze większą ochotę, jak mi powiedziałaś:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, tylko pamiętaj, sporo czosnku, cytrynka i dobry szpinak i pierś nie podsmażona tylko taka akurat, bo jak będzie zesmazona to się*nie połączy.

Ja dziś zrobiłam z kostkami z liściastego bonduelle i wyszedł pycha (mimo że zawsze kupje do tego hortex liscie)

Ale najważniejszy jest właśnie dobry szpinak. Kiedyś kupiłam jakiś*bolero i sos zamiast jaskrawo zielony, wyszedł brązowy i ... ohydny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale odradzali pierwszy lepszy (mialas farta:)) bo mozna niezle wlosy zjarac, jak sie nie ma pojecia o tym:eek: Mezusiowi tez mowilam-zgadnij, co doradzil,biorac pod uwage, ze wygralam Go w totka i podpowiem, ze Twoj i Moni powiedzialby to samo:D no wlasnie...ale poczekam i zrobie u siebie.;)dzieki jeszcze raz. Zajrzyjcie z Monia do mnie, co?Trza mi Waszej rady, co do umywalki:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej pisz po co Bartycka!

i na czym byliście w kinie :yes:

 

To co? Po niedzieli? pon? wt? będę już miała deseczki w łazience :p

 

mi najlepiej po niedzieli:yes:

Monia listwy orac kupowałam do dolnej łazienki i szukałam katalogów Marburga, żeby tapety na żywo zobaczyć:yes:

 

a w kinie z koleżankami byłyśmy na Jane Eyre, na Baby wybieramy się z małżem w niedzielę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś to nawet i Bartycką

 

I mnie nie odwiedziłaś:mad:;)

 

monia, ja bez kurczk planowałam, bo mój mąż nie jada:roll: (wiem, on jednak dziwny jest:Lol2: sama widzisz jak z nim ciężko mam;)) Ale ja do risotto i makaronów dodaję pierś robioną na parze - moim zdaniem taka najlepiej się do tego nadaje:yes: Próbowałaś? (kogo ja pytam? Na 100% próbowałaś:lol2:

 

No to przyszły tydzień... co nam pozotało:rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale odradzali pierwszy lepszy (mialas farta:)) bo mozna niezle wlosy zjarac, jak sie nie ma pojecia o tym:eek: Mezusiowi tez mowilam-zgadnij, co doradzil,biorac pod uwage, ze wygralam Go w totka i podpowiem, ze Twoj i Moni powiedzialby to samo:D no wlasnie...ale poczekam i zrobie u siebie.;)dzieki jeszcze raz. Zajrzyjcie z Monia do mnie, co?Trza mi Waszej rady, co do umywalki:D

 

Olcia, odpowiem u siebie, żeby nie zaśmiecać moni podwórka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już czekam na Imprezę integracyjną:)

 

Nie czekaj, tylko dołącz

A impreza integracyjna to już była, już 2 razy nawet, jakbym policzyła swoje to i z 5 by się*zebrało, bo z Rasią, Lidzią, Pasią, Anulą, Tofee, ADK, Balbiną, Nitką nawet

Ale integracji nigdy za wiele :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj, tylko dołącz

A impreza integracyjna to już była, już 2 razy nawet, jakbym policzyła swoje to i z 5 by się*zebrało, bo z Rasią, Lidzią, Pasią, Anulą, Tofee, ADK, Balbiną, Nitką nawet

Ale integracji nigdy za wiele :yes:

hi , hi taki film będzie:rotfl:

ale z wami tez bym sie pointegrowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...