Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej! Potrzebuję pomocy i doradztwa

Mam w salonie zaprojektowane wstropowe podwójne oczka. Nie jestem przekonana czy w salonie będą dobrze wyglądać. Takie same będą w kuchni i nie wiem czy chcę je powielać w salonie. Chyba wolałabym nie

Pokażę jak to teraz wygląda

 

PODWYŻSZONY-SUFIT.jpg

 

PODWYŻSZONY-SUFIT-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Potrzebuję pomocy i doradztwa

Mam w salonie zaprojektowane wstropowe podwójne oczka. Nie jestem przekonana czy w salonie będą dobrze wyglądać. Takie same będą w kuchni i nie wiem czy chcę je powielać w salonie. Chyba wolałabym nie

Pokażę jak to teraz wygląda

 

[ATTACH=CONFIG]60418[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]60419[/ATTACH]

 

A jaki chcesz efekt uzyskać?

Bo wyglądają industrialnie, niezbyt przytulnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Potrzebuję pomocy i doradztwa

Mam w salonie zaprojektowane wstropowe podwójne oczka. Nie jestem przekonana czy w salonie będą dobrze wyglądać. Takie same będą w kuchni i nie wiem czy chcę je powielać w salonie. Chyba wolałabym nie

Pokażę jak to teraz wygląda

 

[ATTACH=CONFIG]60418[/ATTACH]

 

 

[ATTACH=CONFIG]60419[/ATTACH]

 

Ja bym nie dziabała więcej sufitu. Utrzymaj prostotę i minimalizm. Lampy są zaprojektowane w bardzo dobrych miejscach. Jednego tylko nie rozumiem: zwisu nad stołem i za nim potrójnej lampy? Co chowasz za stołem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie dziabała więcej sufitu. Utrzymaj prostotę i minimalizm. Lampy są zaprojektowane w bardzo dobrych miejscach. Jednego tylko nie rozumiem: zwisu nad stołem i za nim potrójnej lampy? Co chowasz za stołem? ;)

Najchętniej ten sufit w salonie bym zostawiła gładki, no ale coś tam przecież musi świecić :(

 

Nie będzie tej lampy za stołem. Ona tam też*jest niepotrzebna

Za stołem w jadalni jest taka komoda wymyślona przez projektantkę

 

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monsanbia, a co to za lampki 3 i 4?

Ja znowoz mam u siebie w projekcie 12 takich lampek:

 

 

http://www.lampy-lux.pl/photo/530604810P0.jpg

 

Mi znowoz leżądrednio wiec szukam alternatywy :)

Ja lubię takie wstropowe jak u Ciebie.

Z ciekawości - dlaczego podwoeszasz cały sufit?

Edytowane przez sheenaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, z tymi światłami jest wielki kłopot. Jak dla mnie to większość wygląda zbyt nowocześnie. Jak dla mnie światła (czy raczej oprawa) musi bć ozdobą a nie tylko czymś świecącym.

Mam raczej prosty sufit (elementy podświetlenia liniowego) i reflektorki kryształowe. Jest ich mało więc myślę, że bardziej ozdobią a nie oszpecą sufit.

coś takiego

http://images47.fotosik.pl/924/315b480a1e0878f8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się po weekendzie. Strasznie był on leniwy i wcale nie zebrałam sił na działanie. Nie wiem co się dzieje, ale nic mi się nie chce :(

 

Sheenaz, te lampy, to 3 - AQUAFORM Ceres puszka (270pln) jest jeszcze Ceres z płytką (232pln)

4 to AQUFORM Ares 70 płytka (260pln)

Jak chcesz sobie je pooglądać ze szczegółami, to znalazłam je tu http://www.skleposwietleniowy.pl/oprawy-nasufitowe-lampy-reflektorowe-c-6_121_116_16.html

 

Podwieszam cały sufit, bo mam oczka wstropowe w kuchni. Kuchnia polączona z jadalnią, nie chcę uskoku. jadalnia z holem, w holu będzie w suficie podwieszonym pleksi z ledem w środku, a solon - bo w tej chwili mamy 6 m do samej więżby (nad salonem nie ma styropu) ... edit - "styropu" :cool: ... cokolwiek to jest ;)

 

Kurczę, nie wiem co zrobić z tym oświetleniem :(

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miała tak samo ze "swoją" podłogą w garażu :) Ujrzę u mikiady

To wujek narzucił takie tempo, przyjechał, zapytał gdzie materiał i ruszył z kopyta. Ja w szoku bo zupełnie nie spodziewałam się już tego etapu

 

Muszę skądś wykombinować 0,4m3 betonu do zalania dziury którą sobie w garażu zostawiliśmy na osadzenie odpływu liniowego. Nikt nam nie chce tyle podwieźć (bo wiadomo że to przy okazji) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...