Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja je dzisiaj po raz drugi zrobiłam, tak mi smakują :) I wyszły jeszcze lepsze, bo już odważniej doprawiłam...

 

Noo kochana, to Ci się medal należy!

 

Witaj Polina!

Dzięki :)

To może łódeczkę z cykorii z philadelphią i łososiem? :p właśnie zrobiłam do winka. Należy się. Za ten ciężki dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia robicie jeszcze raz gładzie wapienne czy już gipsowe?Nie znalazłam nikogo kto ma praktyke przy tych wapiennych i coraz bardziej łamię się czy nie machnąć gipsowych i mieć z glowy (wiecej fachowców ma w tym doświadczenie)

Pisałaś u Balbinki ze 120 cm spokojnie wystraczy na wc i pisuar.Mam nadzieje że dobrze się zrozumiałysmy bo mi chodziło o szerokośc ścianki (nie wysokośc zabudowy) Wg moich obliczeń wychodzi że miedzy sptrzętami byłoby "tylko" 12 cm i nie wiem czy to nie za mało :???: (przyjmując że wc ma 48 cm szerokości)

Zazdroszcze drewienka w łazience- u mnie mąż postawił veto :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, droga Moniu...powiem tak: podloga w lazience ......................................................................................................ja pierdziu...zatkalo mnie....wiec nic nie napisze:yes:

co do fotki z jedzonkiem....jestes okrutna...:D

Monia, napisz mi cos o tej Podłodze (przez duze P), plis. Jaka nazwa, grubosc...nie wiem...wzor??no nie wiem, wszystko co jeszcze trzeba wiedziec przed kupnem identycznej:lol2: (tez bede miec teak w wc i tez podlogowka aha i tez bez aprobaty Mezusia:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co to za "półka" w miejscu przeznaczonym na wc i bidet w ogólnej?

 

 

:lol: :lol: :lol:

A tam ktoś*sobie położył kawałek płyty gk

Gruchnęła mi dziś przy robieniu zdjęć aż wyskoczyłam pod sufit (sama byłam w pustym domu wieczorem)

 

Magda, jest dylatacja. Tylko, że parkiet wchodzi pod płytki. Tak się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...