Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

monia jest w Castoramie super środek na osady poremontowe. ja wymyłam tym garaż potynkarzach, garaż był myty nierożcienczonym, a środek rozcieńczałam, ale trzeba myć nawet kilka razy;) do uzyskania efektu. ja jeszcze jednej łazienki nie doszorowałam. muszę to zrobić sama i jakoś nie mogę się zebrać;)DSC00025.jpg

firma to oro perfekt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to teraz dałaś czadu zdjęciami łazienek - obie cudnie wyszły, choć chyba bardziej się skłaniam ku metalicowej :)

 

Cieszę się, że tak mówicie, bo tak jak biała podoba mi się*bardzo, tak nad tą metalicową zaczęłam się*zastanawiać, czy w niej wszystko gra. Ale skoro Wy mówicie, że ciemna fajnie, ja uwielbiam białą, to znaczy, że mam ładne łazienki (obie :lo2:)

 

Zawsze narzekałyście, że mało zdjęć, a ja obiecywałam, że będą, niech tylko coś*się zacznie dziać

 

Myszonik, ale i tak nic nie przebije Twoich schodów. Są cudne! Wiedziałam, że ten łupek ma potencjał :yes:

 

Moni, dzięki za info. O jedną rzecz już nie muszę się*martwić. Jeszcze tylko ktoś musi zakasać rękawy. I od razu pytam - dlaczego to muszę*być ja??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myszonik, ale i tak nic nie przebije Twoich schodów. Są cudne! Wiedziałam, że ten łupek ma potencjał :yes:

 

 

Moni

ja Tobie przy okazji spotkania to co najmniej dobre wino wiszę za pomysł z łupkiem:)

 

Kurczę, a mojej teściowej się wszystko podoba... chyba coś z nią nie tak, nie spełnia zasadniczej roli teściowej, czyli naczelnego marudera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni

ja Tobie przy okazji spotkania to co najmniej dobre wino wiszę za pomysł z łupkiem:)

 

Kurczę, a mojej teściowej się wszystko podoba... chyba coś z nią nie tak, nie spełnia zasadniczej roli teściowej, czyli naczelnego marudera ;)

Myszonik mojej też;) i do tego robi takie jak ja:)

myszonkmuszę zobaczyć te twoje schody z łupka!! masz już!! na zewnątrz , czy w domu\?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, za namową paru osób startuję z komentarzami

W skrócie:

Zbudowaliśmy dom (projekt - Dom Przy Parkowej), jesteśmy na końcowym etapie instalacji wewnętrzych, przed nami ten najtrudniejszy czas ...

i jak ten burek proszący o kiełbasę z pańskiego stołu przyszłam tu z nadzieją na pomoc tych bardziej doświadczonych :rolleyes:

jeśli tylko bedziesz potrzebowała pomocy, bedziesz szukała odpowiedzi na różne pytania to śmiało pisz.

Duzo informacji o produktach na wykończenie domu znajdziesz na

http://dachiklinkier.com/

Sporo ciekawych produktów, które serdecznie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszonik mojej też;) i do tego robi takie jak ja:)

myszonkmuszę zobaczyć te twoje schody z łupka!! masz już!! na zewnątrz , czy w domu\?

 

schody zewnętrzne. Robocze zdjęcia są u mnie w dzienniku, zapraszam:)

Mi też forum fiksowało.

A poza tym to po historiach, że kilku osobom profile skasowało jestem w ciągłym strachu, że mnie też jakaś wirtualna dziura pochłonie... to już chyba uzależnienie od forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

Ania!

Uwieliam CIĘ! Serio!!!

Ty to masz dowcip

 

Kuchnia na 15-go listopada, jeśli się wyrobimy z gładziami i malowaniem. Podłoga jakoś w międzyczasie

A kiedy mi dom wyCaparolują???

 

ehhhh

 

Ale fajnie, mów mi tak, maj odchodzi w niepamięć

 

No przecież możesz mieszkać w nieotynowanym. Wiosną zrobicie. Mieszkaj już! Gładzie i malowanie to tydzień. 1.12 mieszkasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak szanowna teściowa skomentuję ;)

Moi do tej pory nie mogą zrozumieć jak to można mieć czarną łazienkę :D

 

Była zachwycona. Widać było, że dziwnie jakoś do tego drewna podchodzą w łazienkach, ale mówili że wygląda to ślicznie

 

Ale słuchajcie - mój mąż!!! Oświeciło go. Stwierdził dziś, że podłoga w łazience drewnianej jest cieplejsza od gresu z holu obok :lol2:

Może już nie myśli że trzeba będzie teak zrywać :lol2:

Coś tłumaczył teściowi, że to jest jakieś*promieniowanie podczerwone, że materiał na podłogówce nie ma aż*takiego znaczenia ... Chyba dam namszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była zachwycona. Widać było, że dziwnie jakoś do tego drewna podchodzą w łazienkach, ale mówili że wygląda to ślicznie

 

Ale słuchajcie - mój mąż!!! Oświeciło go. Stwierdził dziś, że podłoga w łazience drewnianej jest cieplejsza od gresu z holu obok :lol2:

Może już nie myśli że trzeba będzie teak zrywać :lol2:

Coś tłumaczył teściowi, że to jest jakieś*promieniowanie podczerwone, że materiał na podłogówce nie ma aż*takiego znaczenia ... Chyba dam namszę ;)

Twój K. czasami przypomina mi mojego M :lol2: Myślę, że świetnie by się dogadali w niektórych sprawach budowlanych :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój K. czasami przypomina mi mojego M :lol2: Myślę, że świetnie by się dogadali w niektórych sprawach budowlanych :rotfl:

 

Nie no, on to raczej wszystko co się dzieje i ma dziać kojarzy :lol:

 

Tylko o tę podłogę tak walczył. Bo on lubi jak wszystko jest tak jak Bozia przykazała. A drewno plus podłogówka wg niego się wykluczają. Drewno to izolator. Koniec kropka

I chyba musi sobie objąć nowy światopogląd :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, on to raczej wszystko co się dzieje i ma dziać kojarzy :lol:

 

Tylko o tę podłogę tak walczył. Bo on lubi jak wszystko jest tak jak Bozia przykazała. A drewno plus podłogówka wg niego się wykluczają. Drewno to izolator. Koniec kropka

I chyba musi sobie objąć nowy światopogląd :lol2:

przywieź go do mnie, to zobaczy, że u mnie wszędzie podłogówka, nawet pod drewnem w pokojach i ciepło jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywieź go do mnie, to zobaczy, że u mnie wszędzie podłogówka, nawet pod drewnem w pokojach i ciepło jest

 

ale on już nie musi (bo miałam plany go wozić po ludziach), on ma teraz sam, i to pod teakiem (litym) 15 mm, ma zagwozdkę i niedługo sobie włosy wszystkie wydrapie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...