Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

ja to się przy Tobie wyszkolę :)

 

:lol:

Takie warzywa są fajne bo wrzucasz właśnie wszystko co masz w lodówce, a często po zupie zostaje kawałek pora, selera, pietruszka, jedna cukinia ...

 

Ania, nie poddawaj się, damy radę :yes:

Tylko jeszcze nie wiem jak i kiedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja w ogóle nie jestem w stanie powiedzieć co będzie jutro. Nie wiem jak dzisiaj K na budowie się obrobi, czy jedziemy po małą dziś wieczorem czy jutro. Czy zostawimy auto ... wiem, że nic nie wiem :confused:

 

za to wiem jedno - bardzo miło zaskoczyła mnie wycena pstryczków :lol:

Tak się szykowałam na min 6tys (czyli wiadomo, u mnie więcej, bo nigdy się w ramach zmieścić nie mogę), a wyszło niecałe 4

Jeszcze czekam na jedną firmę i działać działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wrażenia? film ma bardzo słabe recenzje, niestety :(

 

wiesz co. Ja nie byłam w kinie z mężem od maja 2009 (nawet wcześniej, bo przed porodem nie pamiętam kiedy byliśmy) , także mnie takie odmóżdżenie było potrzebne.

A film wcale nie był zły. Poszłam ze znajomymi jakieś pół roku temu na tak denny thriller, że ten to majstersztyk ;)

 

Wstawiam u siebie wspomniane u Magdy świderki z ciasta francuskiego na ostro

 

IMG_8769.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniammmhttp://emoty.blox.pl/resource/mniam.gif

dobrze to wygląda:yes: A z zewnątrz też posypujesz papryką? Czy kolotek to z tego co wybływa podczas skrętu?

 

Tam nic nie wypływa, ale faktycznie podczas skrętu i pieczenia się to rozchodzi. No i piekę do zezłocenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią nam w domu te gładzie.

Podobno wychodzi pięknie. Łukasz robi migiem - gładzie, bo z elewacją zaraz się okaże, że przed zimą się nie wyrobimy, chyba się załamię :(

 

Ale wilgotność wzrosła już do ponad 80%. Drewno dostanie tak po dupie, że nie wiem czy coś*z tego będzie :( Mieliśmy na początku 80, potem 62, teraz 80.

Jak jeszcze trochę podrośnie to powygina to wszystko w pierony.

Wszystko odwrotnie, pod górkę, źle :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia:hug: Nie bedzie tak zle. Pogoda ma byc ladna az do polowy listopada-zdazycie ze wszystkim, zobaczysz. Jeszcze sie bedziesz smiac z tej nerwówki;)

 

ale oni już coś kombinują, że nie chcą brać odpowiedzialności za taki tynk, że może pękać, bo w nocy blisko zera :(

 

O te podłogi się boję. Jeszcze gładzi nie skończyli, a ta wilgotność tak leci, na łeb na szyję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A osuszacie jakos te wylewki, Monia? Piec/kominek grzeje?

 

grzeje podłogowka od miesiaca, ale tam gdzie drewno jej nie ma. Ladnie juz powietrze wyschlo, tosmy gładzie dokoptowali. Mam wrażenie że to drewno już*jest krzywe :bash:

 

ka_em, wycenialam Berker K1 i Hager Polo Fiorena. Razem po rabacie 3,7 brutto. Z jednego miejsca na razie. I jeszcze się nie targowałam

A punktów. Kurcze, musiałabym zliczyć. Brałam 36 podwójnych gniazdek do pojedynczej puszki Hager-Polo, i te same wychodzą ok 800pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakas...:( ale nie daj sobie wkrecic, ze oni nie biora odpowiedzialnosci...moze nie sa to wymarzone warunki do pracy, ale bez przesady:roll:

 

ale hazel, im chodzi o to, że jak w nocy temperatura spadnie ponizej 0 (a jest to możliwe) to się tynk zważy i mogiła

 

Buuuu ...

A jeszcze podbitka musi się*zrobić. Robi się, ake w bólach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pogoda pokiełbasiła plany. Musimy w tym roku zrezygnować z ogrodzenia z klinker bo zaprawą się robi do +5. W w nocy jest poniżej i nikt gwaracji na to nie da.

A latem nikt o tym nie pomyślał:(

 

Jakoś ubzdurało mi się, że ty chciałaś b.1:confused: A teraz pamięam, że to Myszonik ma B.1 A ty k.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakoś ubzdurało mi się, że ty chciałaś b.1:confused: A teraz pamięam, że to Myszonik ma B.1 A ty k.1

 

yhy :yes:

 

Ja też miałam robić ogrodzenie, na kostkę wszyscy namawiali po zimie i po odleżeniu utwardzenia, ale że elewacji nie będzie? Chyba bym parę miesięcy padła gdyby ktoś mi to powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...