Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

ja muszę dołączyć do osób, które wprowadzą się do niezbędnego minimum. W naszym przypadku to kuchnia bez wysokiej zabudowy, prawdopodobnie bez piekarnika (chyba, ze na raty 0%), lodówka, jedna łazienka z ceramiką i armaturą, raczej bez mebli, położenie podłóg bez garazu, kotłowni (zakładam, że mąż zrobi, jak zamieszkamy), malowanie ścian, pokój córki, możliwe, że 1-2 szafy do garderoby, osprzęt elektryczny. Reszta powoli jak już zamieszkamy. Gdyby robić całość, to byłoby tak jak napisał Salik i Madeleine - ok. 100-200k kredytu więcej. Nie mam przymusu w postaci czynszu za wynajem, ale nie chcę czekać, aż dom będzie wyposażony do końca. Szkoda mi tego czasu, skoro będzie można być już na miejscu.

Każdy ma jednak swoje podejście. Np. Frankai z Grupy Wrocławskiej ma skończone chyba wszystko. Tak jakby, ktoś mieszkał, a jeszcze się nie przeprowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiecie co, ale to jest absurdalne. Zastanawiam się, czy lepiej kupić wieszaki na papier, ręczniki itp. do łazienki dzieci (bo obecnie nie mam gdzie tych ręczników odkładać i wk... mnie to niemożebnie), czy oszczędzić i żeby było na coś innego. Np. garderobę (naszą oczywiście).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przymusu w postaci czynszu za wynajem, ale nie chcę czekać, aż dom będzie wyposażony do końca. Szkoda mi tego czasu, skoro będzie można być już na miejscu.

Każdy ma jednak swoje podejście. Np. Frankai z Grupy Wrocławskiej ma skończone chyba wszystko. Tak jakby, ktoś mieszkał, a jeszcze się nie przeprowadził.

 

my dokładnie dlatego się przeprowadziliśmy, i u nas to może dylemat kasowy jest połowiczny - pewnie byłoby łatwiej gdybym wcześniej ten wychowawczy skończyła ale najgorszy jest mój brak zdecydowania :mad: i dłuugo trwa zanim dojdę do jakiś możliwych do zaakceptowania prze małża i mnie samą wniosków....ja lubię sobie utrudniać życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rabat jest we wszystkich salonach w Polsce. Ja cały czas myślę, czy decydować się jutro na zakup, mogę zaoszczedzić 2 tys.

 

Tak czy inaczej (kupię czy nie) dzięki za informację (sama bym na stronę de velde na pewno teraz nie wchodziła)

Co Ty planujesz kupić i jaki kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorszy jest mój brak zdecydowania :mad: i dłuugo trwa zanim dojdę do jakiś możliwych do zaakceptowania prze małża i mnie samą wniosków....ja lubię sobie utrudniać życie

 

Paśku, nie muszę*tego pisać. Wiesz, że u mnie jest to samo?

tzn wykluczając męża. Jemu wszystko wisi (w sensie jaką decyzję podejmę), podoba mu się*wszystko, nie lubi kiczu i tyle.

 

Przykład tego narożnika. 15% to bardzo duży rabat (Na łóżko dostałam zaledwie 3% i wybłagałam transport za free)

I co? Jak mam jutro czy w niedzielę*kupić narożnik, jak kompletnie nie wiem jaki kolor wybrać? :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ale czy ten rabat to pokryje Twoje (w razie czego) niezadowolenie:confused:

 

Pasie, to nie ma znaczenia. Bo zamawiając go bez rabatu i za 3 miesiące, nie jest powiedziane, że będę wiedziała jaki chcę. Wiesz jak jest

 

Moni, było A, teraz B - pokazuj :p

 

Narożnik South End, bliżej wszystkim znany narożnik Efilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja świętami się nie stresuję, zawsze mi sie pozytywnie kojarzą, bo mam urodziny :) Ale mnie choroba i depresja jesienna i wykończeniowa dopadła.
kurcze trzeb się odstresować jakimś dobrym jedzonkiem albo winkiem:p moj mąz ma 4 urodziny:wiggle: SKORPIONKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasie, to nie ma znaczenia. Bo zamawiając go bez rabatu i za 3 miesiące, nie jest powiedziane, że będę wiedziała jaki chcę. Wiesz jak jest

 

Moni, było A, teraz B - pokazuj :p

 

Narożnik South End, bliżej wszystkim znany narożnik Efilo

ok fajny ten twoj narożnik:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że super

Byłoby super gdybym wiedziała czy brać biały czy szary. Boję się, że na biały trzeba będzie chuchać, a szary, że za dużo tego szarego. I w ogóle czy szare narożniki ładnie wyglądają?

 

Moni, fajny, ale Twój na pewno wygląda lepiej. Swój pokaż (wcale nie jest tani :no:) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia nie mam zdjęć. tam na stronce są. w rzeczywistości wygląda o niebo lepiej:p mąż wybrał raz dwa.ja za długo sie namyślałam i kombinowałam , wybierałam , szukałam:confused:

Teściowa chciała szary, ale nie znalazła fajnego odcieniu . taki szaro- beżowo byłby najlepszy. na pewno o taki ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja wybrałam gran via , zdecydowałam się na biały, identyczny układ jak ma forumowa Nasz. South end i gran via to prawie to samo, South end jest do mojego salonu trochę za duzy. Mój salon ma 580 cm szerokości, w tym drzwi tarasowe 3 m , więc nie chcę dłuzszego boku niz 2 m.

Wybrałam narożnik o wymiarach 325 cm x 194 cm.

Wczoraj szukając innych narożników trafiłam na takie, które przypominaja de velde. Gdyby wielkosc mi odpowiadała, to pomyślałabym o tym z linka poniżej (identyczny układ jak gran viajest o 30 cm dla mnie za długi).

Cena za skórę naturalną ok 6000 tys.

http://www.sklep.meble.pl/p95194,naroznik-vento-nowosc-takze-w-skorze-naturalnej.html

http://www.sklep.meble.pl/p103946,naroznik-vento-lux-nowosc-takze-w-skorze-naturalnej.html

 

Zobaczyłam Twój garaz i podłoga rewelacja!

Wyslij mi bardzo prosze na priv namiary na wykonawcę i ile Cię wyniósł metr tej podłogi

Edytowane przez adriado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...