Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

de velde szary?

 

:yes:

 

Tylko jasnawy. I całą noc nie spałam :no:

Od rana truję*mężowi, że będzie beżowy i nijaki. Aaaaaaaaa, czy to się kiedyś*wreszcie skończy?????????????? :bash:

W salonie stał karmelowy. Normalnie bym go mogła brać ;) Śliczna jest ta kanapa.

Musiałam dobrać dodatkowe oparcie, bo ta część będzie stała na przeciwko ekranu i oglądać z oparciem by mogła jedna osoba (dwie ściśnięte).

Niestety okazało się, że zmiana modułu na inny, to zupełnie inny koszt narożnika :(

Każdy moduł się wtedy składa osobno z cennika, nie jest to komplet

 

Jedziemy zaraz sprzątać, myć okna, mąż spróbuje ruszyć z pstryczkami ...

 

 

Arnika Czyli mąż musi przy okazji odwiedzin w stolicy zajechać na jakieś*żarełko do mnie :yes:

Możesz z nim :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia śliczny będzie :) nawet jak troszkę beżowawy - ja ostatnio stwierdziłam że taki szaro-beżowy to wcale nie jest taki zły;) lepszy niż szary siny:sick:

Monia oczywiście ,że bedzie piękny. pisałam ci przecież ,zebyś brała w odcieniu beżu:wiggle: POSŁUCHAŁAS. siwe nie:sick:

BĘDZIE BOSKI. JA ZJEZDZIŁAM WSZYSTKIE SALONY Z MEBLAMI W kRAKOWIE I NIE MIELI SZAROŚCI Z BEŻEM. TYLKO WSZYSTKO TAKIE SIWE, ALBO NIEBIESKAWE.

a wzięliście skorę groszkową? czy gładką?

no to czekamy na relacje z placu boju:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes:

 

Tylko jasnawy. I całą noc nie spałam :no:

Od rana truję*mężowi, że będzie beżowy i nijaki. Aaaaaaaaa, czy to się kiedyś*wreszcie skończy?????????????? :bash:

W salonie stał karmelowy.

Niestety okazało się, że zmiana modułu na inny, to zupełnie inny koszt narożnika :(

 

Monia szarości były dwie, czy to ten drugi kolor na fotce?

http://img46.imageshack.us/img46/7/20111004174149.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nie zrobiłaś żadnej foty telefonem choćby, rany zaraz się skręcę że nie mogę go zobaczyć:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz zalezy jakie masz wnętrza. jak jasniutko ak jak u Anuli albo Efilio i nowocześnie pasuje jasny. u mnie niestety salon był za mały in ściana z drewna, więc jasno szary odpadł i grafit też.czarny pasuje do drzwi, mam szklane czarne.ale za to wzięłam stołki do stołu w kremie. zaszalałam i wyszło super. czarne by przytłoczyły wnętrze.masz jakis dziennik MarJel?albo komentarze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel, nie zrobiłam :bash:

Ale ja wybierałam z takiego sztywnego rozkładanego próbnika, w którym było duuuużo prostokątnych małych próbek, i szarości było więcej

Na pewno bardziej ten jaśniejszy :yes:

 

Moni, skóra jest taka jak na zdjęciu MarJel, ona na kanapach jest naciągnięta i bardziej gładka. Nie bylo wyborów faktur skór

 

niebieskawe ... a wiesz, że było ryzyko, że taką wezmę ;) Dobrze, że przemyślałam, bo faktycznie była to szarość wpadająca w niebieski. Taka trupia. Brrr

 

Pasie Ty to człowieka potrafisz podbudować. Od razu mi lepiej :yes: Mogłam Ciebie zabrać do tych Janek. Mąż do niczego się nie przydał, tylko namówił oczywiście na droższy, a potem chodziłam zła jak osa, że dałam się przekupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czy nie lepszy by był ciemniejszy :lol:

Nie no, paranoja

 

Pamiętasz jak to nr skóry? Na pewno masz w umowie

skóra

salvador 211 -ta moja

 

Mi się oba podobają, ale u siebie widzę ten ciemniejszy, kolorystycznie będzie lepiej wyglądało, tak se tłumaczę:D

 

edit

a twoja skóra też salvador??

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam narożnik :wiggle:

 

Pojechaliśmy do Radomia, porzuciliśmy dziecko i wróciliśmy. Jestem padnięta. Jutro musimy posprzątać i przygotować dom dla parkieciarzy Wchodzą 2.11 z gruntowaniem i chyba od 3-go kładą deski

:goodnight:

 

 

Coooooo jak to ?????????????? :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Taką to puścić do Radomia ... spontan - łóżko, teraz narożnik !!!!!

 

Monia byłaś/jesteś przekonana do modelu, kolor z foty MarJel piękny!, szary ale ciepły absolutny CZAD! Będzie pięknie - wielkie ... olbrzymie ... miękkie zapadlisko "zadka" CZAD ;). GRATULUJE!

Edytowane przez tofee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też salvador, 209

 

Widzisz, Tobie jest łatwiej bo mas już wnętrza, ściany, podłogę

A ja musiałam wybierać w ciemno

 

To musi być ten z mojej fotki:yes:

No łatwiej, ale głowa i tak boli:rolleyes: Nie nakręcajmy się będzie dobrze, obie szarości są ładne;)

 

Monia właśnie, ja w ogóle nie wiem jak u ciebie będzie w salonie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dziecku i moim piciu kawek, kakałek i winek na kanapie materiałowa też by nie zdała egzaminu ... i co tu zrobić?

 

Przybijam pionę... kakałek nie lubię, ale do listy dodaję słodką jak ulepek herbatkę z miodem i malinowym sokiem :)

A koledze małżonkowi kiedyś nawet leczo wyjechało na kanapę jak konsumował szybki obiad po pracy przed tv, bo akurat coś strasznie ważnego w tvn 24 mówili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rany Julek człowiek raz wyjedzie na krótki weekend, a tu moni jacyś kosmici coś wstrzyknęli na szybkość podejmowania decyzji i są i łóżko i kanapa...

WOW!

Kanapa będzie piękna, też bym chciała taką szarość, ale mi się małżonek zbuntował, że dość już tych szarości i przy kanapie postawił kategoryczne weto. No to sobie dobrałam kanapę pod kolor paznokci ówczesny. Wróciłam z zakupów, moja mama pyta jaki kolor wybrałam, a ja pokazuję pazury i mówię, że pod kolor paznokci, na co moja mama "genialnie": a co będzie jak lakier zmienisz? I tym sposobem mamy nowy kultowy tekst rodzinny ;)

Swoją drogą dobrze, że miałam nietypowy dla siebie kolor lakieru na paznokciach, bo krwista czerwień na kanapie chyba jednak by mi nie spasowała z wnętrzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...