Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

my po wprowadzeniu się do aktualnego domu przez kilka tygodni używaliśmy szarego papieru w charakterze zasłon :D

 

To jest czad:rotfl:

Nie wpadłabym na to, ale super klimat!

Prawda, że świetne wspomnienia:yes:

Monia, nie kupuj za dużo, bo ominie Cię zabawa;)

A swoją drogą, to kiedy ta parapetówa:cool:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia [/b]owocnego sprzątania ;)

 

Czy ja kiedyś mówiłam, że brakuje mi okien? Że chciałabym więcej i większe? Czy ja kiedyś wypowiedziałam te słowa?

 

Oficjalnie, pod groźbą kolejnych zmagań z zafajdanymi szybami oświadczam, że cofam te słowa :evil:

 

Okna wymyte, lśnią.

Pokoje wysprzątane, papiery z gresu zdjęte, wyodkurzane ... gdyby nie wujka graty (jakieś stoły, narzędzia, setki gwoździków ...) byłabym so happy!

 

Wiecie co, nie zawsze to mówię, ale dziś powiem - mam fajnego męża :rolleyes: Jechaliśmy każde okno razem, on jedno, ja drugie skrzydło, obraliśmy fajny system, i jakoś tak raźniej było. Dodatkowo, on jest bardziej dokładny ode mnie i na koniec dopieszczał każde okno suchą szmatką.

 

Jesteśmy wykończeni, ale mega zadowoleni

 

Idę poczytać, coście tu broiły :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybijam pionę... kakałek nie lubię, ale do listy dodaję słodką jak ulepek herbatkę z miodem i malinowym sokiem :)

A koledze małżonkowi kiedyś nawet leczo wyjechało na kanapę jak konsumował szybki obiad po pracy przed tv, bo akurat coś strasznie ważnego w tvn 24 mówili ;)

 

Kochana ... co u mnie na kanapie nie lądowało ... leczo na pewno też ;) Ze skóry zetrzesz, z materiałem gorzej. Niestety, bo niektóre materiały są*takie piękne i przyjemne dla ciała

 

Moni cofnęłam sie do tych wizualek :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Bosko!!!! Jak tak je oglądałam, to pomyślałam, że może jednak zrezygnować z tych moich szarości w salonie i zrobić bardziej ciepłe kolory :)

Zamierzasz mieć właśnie te krzesła w jadalni? siedziałaś na nich? wygodne sa?

 

Karola, ale właśnie u mnie tak nie będzie ;)

Takie wizualki wyszły projektantce bo nawaliła tyle ciepłego światła, zrobiła jakieś ecru ściany ... Nie wiem w sumie dlaczego tak

Będzie szary, biały, trochę dębu, czarnego (lampa w jadalni, lampy w salonie)

 

Krzesła w jadalni prawdopodobnie będą. Bo nie mam pomysłu na nic innego

Siedzieliśmy na nich i mąż, mimo że na pomysł kręcił nosem zakochał się*:yes: Cały czas mówi, że nie chce innych. A ja sama nie wiem. Ostatnio na targach budowlanych testowałam inspirowane eames'y. Wyglądały i sprawiały wrażenie bardzo solidnych. Podobały mi się (oczywiście na drewnianych nóżkach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja kiedyś mówiłam, że brakuje mi okien? Że chciałabym więcej i większe? Czy ja kiedyś wypowiedziałam te słowa?

 

Oficjalnie, pod groźbą kolejnych zmagań z zafajdanymi szybami oświadczam, że cofam te słowa :evil:

 

Ja chyba będę mówić to samo, jak mi przyjdzie myć moje okna ;-)

 

Okna wymyte, lśnią.

Wiecie co, nie zawsze to mówię, ale dziś powiem - mam fajnego męża :rolleyes: Jechaliśmy każde okno razem, on jedno, ja drugie skrzydło, obraliśmy fajny system, i jakoś tak raźniej było. Dodatkowo, on jest bardziej dokładny ode mnie i na koniec dopieszczał każde okno suchą szmatką.

 

Chwalić męża, chwalić i ozłacać. Mój nie wie jak to się robi, ale już się nauczył ładnie myć lustro w łazience więc może i do okien kiedyś dojdziemy ...

 

Idę poczytać, coście tu broiły :p

 

Myyy, nic, zupełnie nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrałam kanapę pod kolor paznokci ówczesny

 

To jaki masz ten kolor? Fiolet?

Bordo ???? :lol: (żart)

 

Ty też jesteś niezła z tymi swoimi decyzjami. Albo długo długo nic, albo nagle pod wpływem jakiejś emocji.

A takie decyzje czasami okazują się być w perspektywie czasu najlepsze :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia super, ze naroznik zamowiony. Oba odcienie szarosci sa bardzo ladne...

 

No super super, ale pietra mam :yes:

 

To Ty już masz urodziny! Wszystkiego dobrego Anetko! Dużo spokoju i radości :yes:

 

a ja myślałam że to JA mam "fajną" datę urodzin :rotfl:

 

Tofiku, i dla Ciebie wszystkiego co najlepsze. Zdrowia, szczęścia i kasy ;)

 

Cudo!!

 

W castoramie wypatrzone. Są w sklepach internetowych :yes:

Dziś już wiem, że na 99% będą te (chyba że w międzyczasie na coś*trafię), nie są drogie (ok 400pln sztuka) a po zakupie kanapy powinnam trochę*przystopować

 

QUOTE=aneta s;4977229]Monia super, ze naroznik zamowiony. Oba odcienie szarosci sa bardzo ladne...

 

No super super, ale pietra mam :yes:

 

To Ty już masz urodziny! Wszystkiego dobrego Anetko! Dużo spokoju i radości :yes:

 

a ja myślałam że to JA mam "fajną" datę urodzin :rotfl:

 

Tofiku, i dla Ciebie wszystkiego co najlepsze. Zdrowia, szczęścia i kasy ;)

 

Cudo!!

 

W castoramie wypatrzone. Są w sklepach internetowych :yes:

Dziś już wiem, że na 99% będą te (chyba że w międzyczasie na coś*trafię), nie są drogie (ok 400pln sztuka) a po zakupie kanapy powinnam trochę*przystopować

 

nie poznaję Cię moja Droga, bo idziesz jak błyskawica, wyborów dokonujesz przednich, i za chwilę skończysz wszystkie prace i dom będzie cudny!

I że koniecznie, ale to koniecznie muszę wszystko zobaczyć, więc wpraszam się bezczelnie jak tylko poolejują Ci podłogi, ustawią kuchnię i kanapy!

To kiedy to będzie?

 

To kiedy Ty chcesz mnie Balbi odwiedzić? Za rok!!!

Podłogi mam nadzieję do końca tygodnia będą, kanapa za 6 tygodni, kuchnia jak dobrze pójdzie 15-go. Wybieraj termin :yes:

Idę jak burza .... dobre dobra ;)

 

Zaraz pokażę Wam moje listwy przypodłogowe. Będzie głosowanie.

Jak zaklepię*te listwy, to już będzie niezły krok milowy (bo jesionowe zamówione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasem zabieram ze sobą do niczego mi niepasujące meble w kolorze wenge

 

Też mam meble w kolorze wenge (BRW zresztą), do których kila moich znajomych nadal wzdycha. Też*miałam je zostawić, ale ...

Są to niegłupie meble ;) Wyglądają jak nowe, a mój gabinet na pewno na początku będzie stał pusty ... dlaczego ich nie zabrać? :rolleyes:

 

[b

ja jestem strzelec więc chyba z innej bajki:p

 

Monia czekam na relację z porządków:p

 

Mój mąż też*strzelec :yes:

 

Zara zara. Relacja będzie. Ale jak widzicie - nadrabiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstalowałam sobie konstrukcję: karton, metr przerwy, drugi karton - na to dwie długie dechy i następne piętro

 

Zapamiętać! ;) :lol:

 

 

Moni, zajrzyj do mnie-kupilam oprawy do czarnych korytek!

Co do Twoich zakupów,spontan rulezzz, bo zakupy Ci sie udaly. Zwlaszcza sypialnia. Miodzio, po prostu.

 

Zaraz zajrzę, tylko muszę*w końcu być na bieżąco ;)

Taki spontan nie spontan. Łóżko zobaczyłam kilkanaście dni temu i myślałam o nim codziennie, a kanapa to wybór sprzed ... roku? Mąż zapałał do niej taką miłością*(powiedział, że innej sobie nie wyobraża) że nie mogłam mu odebrać odrobiny dezycyjności (a tak naprawdę szalę przeważyła promocja 15%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój na szczęście w myciu okien jest lepszy ode mnie. Bierze łyżkę (nóż) i końcówką wyciąga bród z każdego zakamarka, poleruje dopóki smugi nie znikną.

Szkoda tylko, że do innych (codziennych) czynności tak się nie przykłada ;)

 

Alicja, serio?

Ja nawet się nie zorientowałam, że czas jest przesunięty :lol: Dopiero kiedy jechaliśmy do Radomia usłyszeliśmy w radiu wiadomości z 19, a na naszych zegarkach mieliśmy 20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...