Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie też się pierwsze bardziej podobają, sama mam takie:) Te drugie może i bardziej praktyczne, ale trochę dziwne... I dobrze się zastanów nad akrylowaniem, już kiedyś była dyskusja na ten temat - akryl bez malowania jest bez sensu - lepi się do tego brud, już lepiej mieć szparę między ścianą a listwą. A w ogóle to najlepiej się te listwy odkurza odkurzaczem, szybciej niż ściereczką.

Gratuluję umytych okien!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okna piękne :) Ale jesteś szczęściara, jakby mojego męża zmusiła do mycia okien, to a) rozwiedlibyśmy się lub pozabijali b) okna wyglądałyby gorzej niż przed myciem ;)

Ja swoje też ostatnio myłam, jeszcze 2 w środku... tylko zapału już brak.

 

Ad listew - jestem za jedynką. Akrylowałam swoje, brud się może i zbierał, ale i tak - po czasie ściana nad listwą wybrudzona od ścierki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja kiedyś mówiłam, że brakuje mi okien? Że chciałabym więcej i większe? Czy ja kiedyś wypowiedziałam te słowa?

 

Oficjalnie, pod groźbą kolejnych zmagań z zafajdanymi szybami oświadczam, że cofam te słowa :evil:

 

Okna wymyte, lśnią.

Pokoje wysprzątane, papiery z gresu zdjęte, wyodkurzane ... gdyby nie wujka graty (jakieś stoły, narzędzia, setki gwoździków ...) byłabym so happy!

 

Wiecie co, nie zawsze to mówię, ale dziś powiem - mam fajnego męża :rolleyes: Jechaliśmy każde okno razem, on jedno, ja drugie skrzydło, obraliśmy fajny system, i jakoś tak raźniej było. Dodatkowo, on jest bardziej dokładny ode mnie i na koniec dopieszczał każde okno suchą szmatką.

 

Jesteśmy wykończeni, ale mega zadowoleni

 

Idę poczytać, coście tu broiły :p

Monia no to kawał roboty , za Wami. jeden dzien -wszystkie okna:o:pteraz będziesz wszystkim kolejnym wykonawcom na progu domu sprawdzać buty:wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam meble w kolorze wenge (BRW zresztą), do których kila moich znajomych nadal wzdycha. Też*miałam je zostawić, ale ...

Są to niegłupie meble ;) Wyglądają jak nowe, a mój gabinet na pewno na początku będzie stał pusty ... dlaczego ich nie zabrać? :rolleyes:

 

 

 

Mój mąż też*strzelec :yes:

 

Zara zara. Relacja będzie. Ale jak widzicie - nadrabiam :lol:

oto tajemnica dlaczego twoj mąż jest fajny :p z ktorego jest? ja 10 grudzień:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój na szczęście w myciu okien jest lepszy ode mnie. Bierze łyżkę (nóż) i końcówką wyciąga bród z każdego zakamarka, poleruje dopóki smugi nie znikną.

Szkoda tylko, że do innych (codziennych) czynności tak się nie przykłada ;)

 

Alicja, serio?

Ja nawet się nie zorientowałam, że czas jest przesunięty :lol: Dopiero kiedy jechaliśmy do Radomia usłyszeliśmy w radiu wiadomości z 19, a na naszych zegarkach mieliśmy 20 ;)

widzisz jak to jest w pędzie wykończeniówki.

Monia nie umię umieścić kilku chmurek w jednym poście:spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że mnie się na żywo, na kawałku listwy chyba bardziej podoba druga? :rolleyes:

Nie spodziewałam się*że tak będzie.

Jedynka jest 10cm, dwójka 8cm (można zrobić 9,10)

No i mam dylemat ...

 

Mazo, wiem właśnie o tym akrylowaniu, dlatego moi panowie od drzwi kazali je robić (listwy) przed malowaniem. Ale z tym nie ma się szans wyrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądałaś takie jak pierwsza, tylko z zaokrąglonym rantem?

 

Oglądałam, ale takie mi się*w ogóle nie podobają.

 

Biorę*pod uwagę tylko te dwie, pierwsza jest tylko ładna, druga ładna (dla mnie) i praktyczna.

Balbina, musisz przyjechać wcześniej niż na oglądanie kanapy, to listwy na żywo mi doradzisz :yes:

 

Nie wiem czy nie zdecyduje cena, bo ta opływowa jest sporo droższa.

Muszę dać je do wyceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 - stanowczo ;) , nigdy takich nie widziałam są super. Oryginalne, robią extra wrażenie jak dla mnie bomba! Pierwsze ma połowa posiadaczek białych listew takie ... zwyczajne, ładne ale zwyczaje a opływowy kształt jest unikatowy i jak dla mnie zdecydowanie nadaje temu elementowi smaczku.

A to że praktyczne to akurat w moim przypadku zupełny fuks ;).

 

edit: qrcze i teraz będę płakać w poduszkę że sama takich nie trafiłam wcześniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tofee!!!

Liczyłam na Ciebie. Otworzyłam posta i powiedziałam: "wiedziałam!" :lol: (pamiętasz, nie mogłam Ci wytłumaczyć o co chodzi z tym schodzeniem w kierunku ściany ;) ) Teraz już wiesz :yes:

Zgodnie z mężem twierdzimy, że na zdjęciu faktycznie nie wyglądają tak dobrze jak na żywo.

Oczywiście, pierwsze też mi się podobają, bardzo, ale ja się boję tego latania ze ścierą/odkurzaczem po rantach

 

Kurcze dziewczyny (Magda, kiedy wracasz z SZZ?), przyjedźcie i zobaczcie je na żywo, zrobimy głosowanie part two :yes:

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam w czwartek... od piątku jestem do waszej dyspozycji:lol:

Jeszcze raz przejrzałam zdjecia... te drugie wyglądają na nich słabo:roll: ale sama z doświadczenia wiem, i potwierdzam - zdjecia baaaardzo przekłamują. Z czegoś przeciętnego potrafią zrobić "gwiazdę", a czasem piękną rzecz oszpecą;) Trzeba zrobić głosowanie w realu:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...