Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

hmmm... no nie chcę ich tu jakoś poobrażać zaocznie:lol2: więc może wstrzymam się z komentarzem do wizji lokalnej;):D wtedy wszysko może nabrać innych barw...

 

Nie no, ale właśnie o to chodzi, bo samo - niefajne, słabe, brzydkie mało mi mówi.

Może jest coś, czego ja nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie no, ale właśnie o to chodzi, bo samo - niefajne, słabe, brzydkie mało mi mówi.

Może jest coś, czego ja nie widzę

 

MOnia może chodzi o to że są inne - ale wyobrażam je sobie w nowoczesnym wnętrzu i na prawdę moze byc WOW

 

ja może w piątek na chwilę bym się wyrwała - Zu zostawiam chyba w domu bo coś ją bierze ale jak będzie trzeba to podskoczę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ale właśnie o to chodzi, bo samo - niefajne, słabe, brzydkie mało mi mówi.

Może jest coś, czego ja nie widzę

 

Otototo generalnie jak się już postanawia coś ocenić to warto przestawić dlaczego, z powodu jakich aspektów ma się wew WOW v FUJ ;). Chociaż nie wykluczam że na żywo zmieniłabym zdanie o 180 st. Chociaż Monia pisałaś że na żywca jeszcze fajniejsze. A jaka różnica w cenie?

 

Kochana na mnie zawsze możesz liczyć :p, ale w pt montują mi blat i wybacz że wybieram BLAT :wiggle:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, same tego chciałyście;)

Ocena na podstawie zdjęć...:

Pierwsze wrażenie - plastic-fantastic. Stylistyka jak z Jetsonów (taka bajka o rodzince z przyszłości:lol2:), do niej brakuje mi tylko plastikowych białych okrągłych hokerków przy białym plastikowym okrągłym stole na jednej nodze:lol2: I do każdego mebla, sprzętu i nakrycia głowy - antenka:rotfl:

Normalnie "kosmos":lol2:

 

Oczywiście to moje skojarzenia, i nie musicie sie z nimi zgadzać;) Także proszę mnie nie łoić tu za nie... same chciałyście to usłyszeć... poza tym, powtórzę, to ocena jedynie na podst. zdjęć... nas żywo mogę, tak jak tofee, zmienić zdanie o 180 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, moglas bardziej elokwentnie-jak dziewcze:lol:

a na powaznie-zupelnie nie mam takich skojarzen, zwlaszcza, ze glosowalam na jedynke:D

 

wiem, wiem, powinnam się uczyć od najlepszych:lol: ale to wymaga czasu;) wyszło, jak wyszło... zbyt brutalnie?:oops: miało być śmiesznie:lol2: bo takie było moje pierwsze skojarzenie... tak niepoważnie moim zdaniem wyglądają te listwy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem, powinnam się uczyć od najlepszych:lol: ale to wymaga czasu;) wyszło, jak wyszło... zbyt brutalnie?:oops: miało być śmiesznie:lol2: bo takie było moje pierwsze skojarzenie... tak niepoważnie moim zdaniem wyglądają te listwy;)

 

I wyszło, bo jak dla mnie to skojarzenia iście KOSMICZNE :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrczę... gapię się teraz na te listwy cały czas... trochę mi głupio, że na nie napadłam, a widzę, że monia jest raczej na nie zdecydowana... gapię się i gapię i już wiem co w nich mi nie pasujehttp://emoty.blox.pl/resource/detective.gif...

one wyglądają tak, jakby były bardzo cieniutkie, z takiej folii niemalże (stąd może wrażenie "plastiku") i jakby były oparte pod kątem o ścianę... jakby się przewróciły;) Po zamontowaniu, zrobieniu narożników, to wrażenie może albo całkiem zniknąć, albo dawać jeszcze dziwniejszy i śmieszniejszy efekt:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salik ma racje.Nie wiem jak jest przy mdf ale ja mam listwy drewniane i własnie ten rant jest w wielu miejscach poubijany i wytarty z farby az do drewna.Nie wspomnę już ze zbiera sie na nim ciagle kurz :( A nie masz "wzoru" z lekko wyobloną górą? Drugi model jakiś dziwny ale może dlatego że mało spotykany i ja się nie znam :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w moich komentach ktoś pokazał moją listwę, jest kanciata, ale delikatnie ścięta na brzegu, nic się w tym miejscu nie dzieje (gorzej w miejscu łączenia listew - tam w bardziej uczęszczanych traktach lakier się niszczy).

IMGP6700.JPG

 

Na każdej kurz będzie widoczny, nawet na tej cieniutkiej na górze. Z daleka będzie wyglądać ok, z bliska - kwestia gustu. A - wycieranie na mokro to zły pomysł, ja nie mam na ścianie żadnych śladów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Monia, przejeżdżałam dzisiaj wieczorkiem koło twojego domu w drodze do wujka :D ładnie masz oklejone okna z zew. :)

 

dla mnie listwy to zdecydowanie 1, ale to na podstawie zdjęć. Te drugie jakoś mi nie leżą, ale jestem naprawdę bardzo ciekawa jak wyglądają na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...