Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drugie... są jakieś takie przekombinowane.

 

:lol: Salik, ale one są .... proste przecież. Oglądałeś już jakieś liswty? Widziałeś te z potrójnymi rzeźbionymi rantami? Te to są przekombinowane :yes:

 

Kakusek Te wyoblone mi się nie podobają, bo są taką gorszą wersją prostej kanciatej, a kurzą się tak samo. W ogóle ich nie brałam po uwagę.

Dlatego tylko te dwa warianty :yes:

 

Lidzia Wpadasz w piątek jak się umówimy?

 

Podłogi już będą :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłogi???już.

 

:yes:

 

Wszystkie :jawdrop:?

 

:yes: :yes:

 

 

Umówione już jesteśmy, czy jeszcze nie?

 

:yes: :yes: :yes:

 

przyjeżdżajcie w piątek

Do Ciebie się da? Chyba nie bardzo, skoro zwalą się ekipy ... chociaż u mnie też*lekko nie będzie (tynkarze, parkieciarze ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, jak dla mnie listwy numer 1 :rolleyes: te drugie kojarzą mi się z takimi kątowniczkami do wykańczania mebli z marketu :rolleyes:

 

a swoją drogą jakiegoś turbo doładowania dostałaś ostatnio :D przyznaj się, na co zamieniłaś wieczorne winko? ;)

 

Kobieto!!!

A Ty gdzie byłaś!?

Wrócisz już?

 

Kurcze no, co ja mam z tymi listwami zrobić :(

 

Serio z tym doładowaniem? Zupełnie mam inne wrażenie. Tak się wszystko ślimaczy ... masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto!!!

A Ty gdzie byłaś!?

Wrócisz już?

 

Kurcze no, co ja mam z tymi listwami zrobić :(

 

Serio z tym doładowaniem? Zupełnie mam inne wrażenie. Tak się wszystko ślimaczy ... masakra

 

Z zew wygląda jakbyś dobre ziele miała :rotfl:

 

Nie boisz się tych podług skoro gładzie w trakcie - ja to bym chyba na zawał padła. Dzisiaj jak zamiatałam moje tektury to myślałam że zanim je zerwiemy to chyba ER wezwę tak na wszelki wypadek, mam czarne wizje co zastanę po zdjęciu zabezpieczeń :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz się tych podług skoro gładzie w trakcie - ja to bym chyba na zawał padła. Dzisiaj jak zamiatałam moje tektury to myślałam że zanim je zerwiemy to chyba ER wezwę tak na wszelki wypadek, mam czarne wizje co zastanę po zdjęciu zabezpieczeń :(

 

Gładzie skończone ponad tydzień temu :yes:

 

Ale to nie ma znaczenia, bo przecież deski już u nas były wtedy. Boję się, że coś im się stało, bo wilgotność*sięgała 80% :(

Przed gładziami nie było lepiej, bo przecież mieliśmy tynki zewnętrzne.

Jakieś*to wszystko popierniczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto!!!

A Ty gdzie byłaś!?

Wrócisz już?

 

Kurcze no, co ja mam z tymi listwami zrobić :(

 

Serio z tym doładowaniem? Zupełnie mam inne wrażenie. Tak się wszystko ślimaczy ... masakra

 

najgorsze jest właśnie to, że nigdzie :bash:

 

z doładowaniem jak najbardziej serio :yes: zawieszasz sie wprawdzie na pierdółkach, ale jeśli chodzi o większego kalibru decyzje to podziwiam, że tak szybko je podejmujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena, ale to było zaledwie łóżko (bo się zakochałam bez pamięci ... za miesiąc możliwe że bym się nie nie wykosztowała) i kanapa (bo była 3-dniowa promocja)

I tyle. Dalej ten sam wózek ;)

 

Tofee No boję się łażenia, ale podłogi mieliśmy położyć przed malowaniem (wytyczne takie) i nie da się inaczej. Pylenia już nie będzie, przynajmniej nie takiego jak było, bo już*jest farba podkładowa

 

Zaraz Ci podeślę namiar na klamki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, czyli stol juz jest...a krzesla? wiesz ze oprocz wanny, krzesla do jadalni to u mnie zawsze temat numer 1, wiec chwal sie szybko.Masz juz jakiegos faworyta? Moze zgapie;)

 

Zrzut ekranu 2011-11-02 (godz. 23.12.41).jpg

 

Te wizki już były, ale żebyś nie musiała szukać :yes:

 

Od początku miały to być pantony.

Do tej pory nie zmieniłam decyzji, ale może wpadnie coś fajniejszego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...