Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

No i jak tu za Wami nadązyć.....

 

Mnie ze względów praktycznych podoba się nr 2... To już są nas 3 ;)

Makaron powiadacie, że dobry...

Tu są takie smakołyki, że nie mogę się naczytać, ale, że ja w kuchni to najbardziej kawę lubię robić, to za bardzo nieraz nie wiem o co kaman u Was... ;)....

Ale kiedyś jadłam taki dobry makaron ze szpinakiem, że postanowiłam dzisiaj chłopakom zrobić na obiad...

Ciekawę tylko czy zjedzą... w razie" W" mam bigos...;)

 

Monia... a nie możesz zrobić jakiegoś osobnego linka z przepisami...

Wy tyle naklikacie, że już nie sposób znaleźć w tym gąszczu przepisów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piątek - spotkanie - postanowione.

Zaproszeni są wszyscy którzy mogą być :lol:

pasie, anula, magda, lidszu, elena (masz wolne!), tofee (mam nadzieję, że chwilę znajdziesz, musisz! przecież listwy kto będzie bronił ;)), która przyjeżdża z zamiastowej? :)

 

Elena, czekać? Tyle ile na Tofee blat ;) króciutko ;)

 

uff, dobrze że długo nie będziesz trzymać nas w niepewności - u Tofee blat dziś się montuje :cool:

 

Ps. Ja makaron z tuńczykiem tez już popełniłam dwa razy, i zajadaliśmy się tak, jakby ktoś nam miał te porcje sprzed nosa sprzątnąć :lol: i pomyśleć, że jak zaczynałam, to z poczuciem takiego wewnętrznego bleee :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaczynałam, to z poczuciem takiego wewnętrznego bleee :rolleyes:

 

:wiggle:

 

Mimo wszystko Was podziwiam. Że się poodważaliście robić (Ci, którzy myśleli "bleeee") :yes:

 

Sprzedaż tuńczyka w sklepach wzrosła ostatnimi czasy o 100% :lol2:

 

Arnika Wszystkie przepisy zebrała w swoim dzienniku Alicja (adk). Ja jak się już*nastawię to może coś sklecę. Na razie muszę wybierać listewki i kolory farb

 

Myszonik to będziemy mieć drewno w jednym czasie :yes:

Tyle że u mnie malowanie dopiero po

Muszę wybrać kolory

 

Ile mogą kosztować farby do domu (tak za całość)? Kabe z Parą np, w stosunku 70/30 ścian i sufitów jest razem jakieś 700m2?

Może zaskoczy mnie to tak samo miło, jak cena pstryczków? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wiggle:

 

Mimo wszystko Was podziwiam. Że się poodważaliście robić (Ci, którzy myśleli "bleeee") :yes:

 

Sprzedaż tuńczyka w sklepach wzrosła ostatnimi czasy o 100% :lol2:

 

Arnika Wszystkie przepisy zebrała w swoim dzienniku Alicja (adk). Ja jak się już*nastawię to może coś sklecę. Na razie muszę wybierać listewki i kolory farb

 

Myszonik to będziemy mieć drewno w jednym czasie :yes:

Tyle że u mnie malowanie dopiero po

Muszę wybrać kolory

 

Ile mogą kosztować farby do domu (tak za całość)? Kabe z Parą np, w stosunku 70/30 ścian i sufitów jest razem jakieś 700m2?

Może zaskoczy mnie to tak samo miło, jak cena pstryczków? ;)

 

Sama siebie podziwiam, bo raz się sparzyłam i do dziś mam łzy w oczach na wspomnienie tamtego smaku :sick: Zwłaszcza, że na degustację dałam się namówić w restauracji a nie w zaciszu domowym. No ale jak można było odmówić, jak każdy nalegał - jak możesz mówić, że Ci to nie posmakuje, jak nigdy nie próbowałaś :rolleyes:

Ale dla tuńczyka było warto zaryzykować :cool:

 

Moni, Para miło Cię raczej nie zaskoczy - my na mniejszą powierzchnię wydaliśmy około 6 tys za farbę (i jeszcze nie wszystko pomalowane:p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłam ostatnio farby. Ale maluję Caparolem. Dystrybutor ma i Kabe, Ceresita i Caparola, i poleca tego drugiego. Ponoć Kabe wcale nie jest takie super. Cenowo porównywalnie, u mnie wyszło sporo taniej niż Tikkurilla, na którą mam bdb ceny.

Jak liczyłam, farba na m2 to jakieś 5-7 złotych przy dwukrotnym malowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek - spotkanie - postanowione.

Zaproszeni są wszyscy którzy mogą być :lol:

pasie, anula, magda, lidszu, elena (masz wolne!), tofee (mam nadzieję, że chwilę znajdziesz, musisz! przecież listwy kto będzie bronił ;)), która przyjeżdża z zamiastowej? :)

 

Elena, czekać? Tyle ile na Tofee blat ;) króciutko ;)

 

Chyba już pora na jakieś konkrety;)

Gdzie i o której? No muszę coś wiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieram....

Czy to się kiedyś skończy???????

 

Wycieczki platforma-castorama jerozolimskie-castorama popularna-loroy ... a w międzyczasie 5 wycieczek na budowę :sick: i tak od 11 do 22 (już nie wspomnę o zjedzonej przez cały dzień jednej bułce z serem paczkowanym i wypitych 2 kawach, nawet na fast food nie było czasu)

Wy też tak macie, czy tylko ja taka "zorganizowana"?

 

Jedyne co mnie pociesza to widok ślicznego mojego palisandra i ułożonego w większości jesionu. Jutro mają*skończyć

 

Podbitka rodzi się w wielkich bólach i codziennie pochłania kilka stów na same materiały. Nawet nie chcę myśleć jaki będzie jej końcowy koszt :confused:

 

Salik, ja płacę 11,50 za pistolet (2 warstwy i 2 podkłady)

 

Muszę przemyśleć te farby.

Elena, na sufitach też*masz PARĘ?

 

SPOTKANIE

Ja jestem pewnie jutro cały dzień, po południu może podskoczę po farby, bo w sobotę już mi szkodnika małego przywożą i znów nie będzie jak.

Te które mogą, przyjeżdżajcie.

Pasie, ile będziesz tę książeczkę podbijać?

Lidka, przesuwaj kontener

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narożnik

Zaczęliśmy dziś*ustawiać (kartonami) kształt swojego narożnika. I co? Oczywiście do d...

Nie zrobiliśmy tego wcześniej, na wizualizacjach wyglądało to inaczej. Okazuje się, że taki wariant jaki wybraliśmy byłby nie do przejścia. Dośłownie i w przenośni.

Pojechaliśmy do De Velde zmieniać układ. Jutro ma się wyjaśnić czy jeszcze można wprowadzić jakieś zmiany. Szczególnie, że zmiana jest z korzyścią dla nas (i to ponad 3 tys) i możliwe, że firma nie będzie chętna na takie perturbacje. Tak to jest kiedy się*człowiek spieszy, chce TEN model narożnika, musi dopasować*układ do ekranu projekcyjnego i jeszcze telewizor jest na innej ścianie. Nie ma bata żeby to się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...