Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Narożnik

Zaczęliśmy dziś*ustawiać (kartonami) kształt swojego narożnika. I co? Oczywiście do d...

Nie zrobiliśmy tego wcześniej, na wizualizacjach wyglądało to inaczej. Okazuje się, że taki wariant jaki wybraliśmy byłby nie do przejścia. Dośłownie i w przenośni.

Pojechaliśmy do De Velde zmieniać układ. Jutro ma się wyjaśnić czy jeszcze można wprowadzić jakieś zmiany. Szczególnie, że zmiana jest z korzyścią dla nas (i to ponad 3 tys) i możliwe, że firma nie będzie chętna na takie perturbacje. Tak to jest kiedy się*człowiek spieszy, chce TEN model narożnika, musi dopasować*układ do ekranu projekcyjnego i jeszcze telewizor jest na innej ścianie. Nie ma bata żeby to się udało

:o to się nazwa jazda. miejmy nadzieję ,że firma jest porządna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o to się nazwa jazda. miejmy nadzieję ,że firma jest porządna

 

Też mam nadzieję.

Na szczęście układ jest taki, że wystarczy go tylko obrócić o 90st. Tyle, że wtedy nie jest nam potrzebny element (dodatkowe oparcie) za który zapłacić mieliśmy te dodatkowe 3 tys. Jeśli się nie uda zmienić, to po prostu go tylko obrócimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję.

Na szczęście układ jest taki, że wystarczy go tylko obrócić o 90st. Tyle, że wtedy nie jest nam potrzebny element (dodatkowe oparcie) za który zapłacić mieliśmy te dodatkowe 3 tys. Jeśli się nie uda zmienić, to po prostu go tylko obrócimy

uff

:bye: pa wszystkim . spać :bye:idę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia niezla historia z tym naroznikiem...na pocieszenie powiem ci ze u nas bylo jeszcze lepiej ...my kupilismy nasze sofy przez przypadek ...okazalo sie ze z okazji 20 lecia jest 40% rabat na natuzzi wiec zamowilismy 2 szt trojek a adnotacja, ze po weekendzie damy znac czy zostaja 3 czy tez zmieniamy na 2...a na weekend do Pl i tez ustawialismy kartony, na szczescie sie zmiescilo i zamowienie nie bylo zmieniane ale troche jazdy przy tym..

Dziewczynki udanego spotkania!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przemyśleć te farby.

Elena, na sufitach też*masz PARĘ?

 

 

tak, na sufitach też para - na te sufity co na biało malowaliśmy to kupowaliśmy taką specjalną sufitową, co przy malowaniu jest różowa, a po wyschnięciu biała - żeby było widać, gdzie już pomalowane :)

 

A może Anulę podpytaj jeszcze o te farby, bo chyba niedawno robiła research na ten temat, to jest bardziej zorientowana w bieżących cennikach :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaakie bajery ... :o

 

Ula, przyjeżdżasz jutro?

 

Mam nadzieję, że mi się uda. Rano muszę podjechać do serwisu, bo w końcu trzeba szkodę zlikwidować :) przed południem jeszcze tylko odebrać styropek dla kotów od Salika i w zasadzie mogłabym podjechać :)

 

Edit: tel mam, ale jakbyś mi napisała jeszcze adresik na priva, to sprawdziłabym sobie wcześniej gdzie się kierować, bo ja bez gps śmigam.

Edytowane przez Elena76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gada na głowie i do tego ok 12 muszę być u siebie na budowie bo mi braki kanapy dostarczają.

Chciałabym wpaść drewienko pomacać i dziewczyny zobaczyć, ale wydaje mi się że mi Tymo nie wytrzyma tyle w samochodzie (najpierw do nas później powrót do Warszawy i do Ciebie) :no:. Echhhhhhhhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia zamazane to zdjęcie jakieś:p tej listwy. wizualnie nie ma różnicy. ciekawa jestem relacji przyjaciółek:p

zrobiłam tiramisu wczoraj na urodziny mojego Skorpiona:wiggle: miałam piec szarlotkę. ale jade do HM:spam:a po południu ruszamy do Bukowiny na urodzinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia zamazane to zdjęcie jakieś:p

 

Ja!? Zamazane zdjęcie??? No wiesz! :p

 

Miałam do wyboru - albo słabe telefonem albo w ogóle ;)

Tiramisu - szalejesz moja droga. Codziennie coś. Twoi nie uznali że matka zwariowała?

 

Myszonik Ty też za 2-jką? :)

Chyba będzie 2-jka. Panowie od parkietów zobaczyli obydwie i powiedzieli, że do dębu w salonie musi być taka jak 2-jka. Przy pierwszej dylatacja by się nie skryła

Zaraz napiszę jakiegoś maila do MD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...