Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Lidszu, dzięki

Widziałam te mozaiki, fioletowych jest w ogóle niedużo, i ciężko mi znaleźć to co bym chciała, bo chciałabym kolor wrzosowy/lawendowy .. taki brudny fiolet, ale nie bardzo ciemny ... no i ten lacobel cały czas mnie kusi. Okrutnie mi się u Ciebie spodobał. A wiesz z czym się skojarzył??? :p

z pięknym czerwonym szklistym manicure na specjalne okazje (nawet tak go dziś mężowi przez telefon opisywałam :D)

A płytki będą Baldocera, seria Delie (tylko jasna podstawowa płytka)

 

A apropos desek. Rozumiem że ich oferta (usługowo-materiałowa) jest korzystna skoro zdecydowałaś się na full pakier?

Pytam, bo wiesz, ja jestem tak niezorientowana że nie znam stawek, nie wiem jak to się plasuje w porównaniu z usługami parkieciarza z polecenia

Dzięki za życzliwość

Buzka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monsanbia, brałam u nich ...

 

Dzięki za info

Mów do mnie monia, tudzież monika, jak wolisz :p

Ja chyba też się na to zdecyduję

Mam się jeszcze tylko z mężem jak przyleci wybrać do ParkietStudio i muszę wreszcie podjąć decyzję, bo ileż można się zastanawiać.

Jeszcze muszę*się dowiedzieć jaki finish ma Efi w pokojach dzieciaków, bo chcę takie zrobić u nas w gościnnych i małej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek wchodzą wylewkarze. Mam zagwozdkę. Oni mają wszystko na raz robić, a my mamy w domu naskładowane mnóstwo rzeczy, mniej lub bardziej ciężkich, dużych i mniejszych. Myśleliśmy że przeniesie się wszystko np do garażu i wylewkę w garażu zrobi za jakiś czas jak się przeniesie te rzeczy w inne miejsce. Ale panowie powiedzieli że tak nie robią, i wszystko jadą za jednym zamachem.

Mieliście taki problem? Jak sobie z tym poradziliście? Przecież nie wyniosę wszystkiego przed dom na czas wiązania wylewek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek wchodzą wylewkarze. Mam zagwozdkę. Oni mają wszystko na raz robić, a my mamy w domu naskładowane mnóstwo rzeczy, mniej lub bardziej ciężkich, dużych i mniejszych. Myśleliśmy że przeniesie się wszystko np do garażu i wylewkę w garażu zrobi za jakiś czas jak się przeniesie te rzeczy w inne miejsce. Ale panowie powiedzieli że tak nie robią, i wszystko jadą za jednym zamachem.

Mieliście taki problem? Jak sobie z tym poradziliście? Przecież nie wyniosę wszystkiego przed dom na czas wiązania wylewek :(

U nas też było wszystko robione za jednym zamachem, ale nie miałam żadnych ciężkich rzeczy do wyniesienia. A macie strych ? Może tam by się udało włożyć trochę rzeczy.

Tak naprawdę, to jeśli się uprzesz, że nie chcesz robić na razie garażu, to panowie nie będą mieli nic do gadania. Oni są tylko wykonawcami i to ty rządzisz u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie że się odezwałaś :bye:

No właśnie, strych. Mąż też to wymyślił. Ale wynieść na strych piec gazowy, zasobnik i inne ciężary ... Łatwo nie będzie :(

Masz rację z tym, jak się uprę ... ale chyba faktycznie to trochę bez sensu (tak się upierać), ponosić podwójne koszty ich dojazdu

Dzięki Lidziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie że się odezwałaś :bye:

No właśnie, strych. Mąż też to wymyślił. Ale wynieść na strych piec gazowy, zasobnik i inne ciężary ... Łatwo nie będzie :(

Masz rację z tym, jak się uprę ... ale chyba faktycznie to trochę bez sensu (tak się upierać), ponosić podwójne koszty ich dojazdu

Dzięki Lidziu

Coś wymyślicie na pewno. Rzeczywiście wyniesienie na strych pieca i zasobnika nie będzie łatwe, ale może to będzie najlepsze rozwiązanie. Będziesz miała przynajmniej wszystko zrobione za jednym zamachem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć malgos

Witaj w moich baaardzo skromnych progach :)

Pytasz może o mój "dziennik"?

Jeśli tak, to już nie błądź bo takowego nie ma:rolleyes:

Ja na razie nieśmiało założyłam ten wątek, bo mnie miłe duszyczki namówiły.

Do tej pory byłam tu jedynie podlądaczem i znam was wszystkie platonicznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć malgos

Witaj w moich baaardzo skromnych progach :)

Pytasz może o mój "dziennik"?

Jeśli tak, to już nie błądź bo takowego nie ma:rolleyes:

Ja na razie nieśmiało założyłam ten wątek, bo mnie miłe duszyczki namówiły.

Do tej pory byłam tu jedynie podlądaczem i znam was wszystkie platonicznie ;)

 

Aaaaaaaaaaaa, no to zakladaj dziennik, zakladaj, bo kogo my mamy podgladac, he? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć "niemal sąsiadko":)

ja też nie wiem co zrobić ze wszystkim na czas wylewek:(

 

Czeee

No, właśnie właśnie

Dobrze że nie tylko ja mam ten problem, już myślałam :rolleyes:

Znalazłaś ludzia od drenażu? (zaraz do Ciebie zajrzę)

 

Malgoś, no może powinnam, ale w sumie na razie to nie ma się czym chwalić i co oglądać - beton i parę rurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula, a można wiedzieć jaką kwotę sobie zażyczył (przedział cenowy). Ja na razie nie mam zielonego pojęcia ile.

Mnie za to trafiają wszystkie koszty, które ponosimy a których nie widać w domu. Gaz, woda, wszystko w działce, nic nie ciągnęliśmy, a i tak przyłącze jedno, drugie, wszystko po kilka tys, że o tyczeniach geodezyjnych, ZUDach i innych cudach nie wspomnę :bash: Właśnie dziś pan od podłączenia szamba uświadomił nas w kolejnych kilku tys za głupie odpowietrzenie i jakieś rurki, ehhh

 

Wczorajszy dzień spędziliśmy na Bartyckiej. Uwielbiam to miejsce :sick:

Najpierw 2 godziny przerzucałam wszystkie mozaiki w hydrotexie, oczywiście nie znalazlam fioletowej ktora by mi odpowiadała :(

 

Tej do kuchni też nie znalazłam (w kuchni bowiem zdecydowałam się na mozaikę)

Coś na ten kształt

 

z6555369X.jpg

 

Przerzuciłam tego tyle i nie znalazłam :(

Jedyna która była podobna do tej (znaleziona w necie) to mozaika Opoczno palette

 

No i parkiety w zasadzie wybranie.

Czekamy na wycenę z Vip Parkietu i Parkiet Studio

 

Jeśli chodzi o tę kostkę, to chyba będę się uśmiechać do mojego taty.

On się tym zajmuje zawodowo, z tym że w innym mieście. Nie ma czasu, a i pracowników tu ciągnąć to kłopot, ale może jak przyjdzie nas czas coś się wymyśli

 

edit:

Ahaaa

Zapomniałam się pochwalić, że udało nam się prawie zaklepać ekipę Misiaczków :wiggle : Tzn Pan Robert powiedział, że prawdopodobnie będzie robił jego brat (on dochodząco)

 

Dzwoniliśmy też do Pana Darka (tynki cementowo-wapienne) (polecanego przez Rasię)

Niestety, ma wolne terminy dopiero w sierpniu.

My potrzebujemy ekipę na maj.

Może ktoś ma kogoś sprawdzonego, miłego, fajnego i ... przystojnego ;)

Edytowane przez monsanbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedział cenowy, który musiałabym podać jest nieadekwatny do niczego, z kosmosu, więc bez sensu CI go podawać. Muszę się rozeznać w temacie.

Skąd bierzesz szambo i ile Cię kosztuje?

Nam krzyknęli: zbiornik 10m3 4,5 tys, rury 80 zł/mb, pływak 150, wywóz ziemi 350, szybkozlącze w ulicy 800. A jak u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedział cenowy, który musiałabym podać jest nieadekwatny do niczego, z kosmosu, więc bez sensu CI go podawać. Muszę się rozeznać w temacie.

Skąd bierzesz szambo i ile Cię kosztuje?

Nam krzyknęli: zbiornik 10m3 4,5 tys, rury 80 zł/mb, pływak 150, wywóz ziemi 350, szybkozlącze w ulicy 800. A jak u Ciebie?

 

Wiesz co, my szambo osadzaliśmy na etapie fundamentów, poszukam jak to było z kosztami (zajrzę tylko do swojego magicznego zielonego kajetu z sumami, ale to później bo jest w sypialni, a dziecię śpi). Szambo braliśmy z naszego rodzinnego Radomia (przyjechali, osadzili, wszystko bezproblemowo) a że z Radomia to przez przypadek, bo akurat nasz wykonawca to załatwił.

Teraz za to odpowietrzenie i szybkozłączkę, plus podłączenie szamba do domu Pan sobie zażądał 3tys (materiały+robocizna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...