Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Gratuluję, jakież się tu piękne jubileusze (200 stron i 4000 postów) zbiegły :)

Bardzo się cieszę, że Twój stół jest... to ile było poślizgu? Miesiąc? Ja chyba na swój przed przeprowadzką nie mam co liczyć.

Oni tam w de velde robią te stoliki w różnych wybarwieniach? Bo mnie coś w oko wpadło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

ale Ty mi nie podałaś adresu :rolleyes:

 

 

No tak, jełopa!

Już Ci ślę smsa :yes:

 

Myszonik Nie poganiałam ich więc może się nie spieszyli? Stół miał być ok połowy października. Jeśli przyjdzie w przyszłym tygodniu, to będzie 3 tyg obsuwy

 

Tak, w develde wybierasz sobie kolor forniru. Ten który pokazałam był w salonie w orzechu :yes:

 

Arnika, już kawka pita

Magda przełożona na pół godzinki do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, emotki Magdy Zet :lol2:

 

Jak tam Twój stan śpiochu?

Bo ja jeszcze w łóżku pod kołdrą :rolleyes: Czekam aż mąż mi kawkę przyniesie i jakiegoś ciastka doń ;)

 

Ty tu leniuchujesz... a ja w tym czase - kąpiele, makijaże, wszystko żeby zrobić się na bóstwo przed pierwszą randką:lol2:

 

Wstałaś? Czy jednak 13?:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tu leniuchujesz... a ja w tym czase - kąpiele, makijaże, wszystko żeby zrobić się na bóstwo przed pierwszą randką:lol2:

 

Wstałaś? Czy jednak 13?:lol2:

 

Jeszcze 2-gą*kawę piję, bo głowa mnie po wczorajszym dniu boli jak pieron ;)

Na budowę makijaże ...

Panowie mi krzywo deski ułożą! Męża może porzucę w jakimś leroju :lol2:

Nie wybierz najdroższych szpilek bo u nas brudno, pył i błoto :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedź do zwykłej Casto czy LM i popytaj sprzedawców o dobre farby... te tanie wcale nie są złe....

A jakie są składniki tych tańszych farb, a tych drogich markowych/firmowych??

Nooo etykieta i reklama firmyi marka....

 

Kiedyś jakąś drogą farbą sąsiadka wymalowała mieszkanie... ja taką tańszą... ona po kilku miesiącach miału łuszczące się fragmenty farby na ścianie, a ja dalej białe, albo kremowe ( na taki kolor malowałam)....

W Casto czy LM są mieszalnie i wymieszają Ci taki kolor jaki sobie wymyślisz z próbki.... Nie kupuj tych kolorowych, bo raz że droższe, a dwa , że wcale dobre...

I czy to musi być Kabe, Flugger, czy para?????? A śnieżka z teflonem nie może być..... Ja jestem zadowolona... I tak jak pisałam z podkładami i farbami nie wyszło mi więcej niż 1000zł i chyba z p. Bogdanem...

A wcale nie kupowałam najtańszych farb....

 

Arnika, a jakie konkretnie farby kupiłaś?

 

 

Monika, ale u Ciebie prace pełną parą :) Pstryczki, łózko, naroznik, listwy, podłogi .... Już blisko

Podgłogi wyglądają świetnie, szczególnie ten palisander.

Co do listew, ja jednak jestem zwolennikiem prostego, więc u mnie wygrałaby 1, chociaż obawiam się tych uwag o kurzeniu się i ścieraniu brzegów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za dwójką, przez półtorej roku mieszkania w niewykończonym domu, więcej luzu nabrałam, do wyborów, już maniakalnie nie zastanawiam się czy na pewno będzie coś tam do czegoś pasować, tylko czasem stawiam na oryginalność, na chwilowy impuls, na "szkoda czasu i nerwów".

 

Jeszcze nowe wzory wrzucę:

 

 

CM9.jpg

 

CM2.jpg

 

CM22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja strasznie żałuję że nie dałam rady :( ale młody nie dałby nam nawet słowa zamienić więc ... nie było sensu :(.

 

Która listwa wygrała?

 

Monia dzięki za fote kinkietu ;), muszę podjechać pomacać ... ale wiszące jakoś fajniejsze mi się wydają.

 

A ja jestem za dwójką, przez półtorej roku mieszkania w niewykończonym domu, więcej luzu nabrałam, do wyborów, już maniakalnie nie zastanawiam się czy na pewno będzie coś tam do czegoś pasować, tylko czasem stawiam na oryginalność, na chwilowy impuls, na "szkoda czasu i nerwów".

 

Ja mam dokładnie tak samo tylko nie przez mieszkanie a budowanie od 3 lat :sick:. Dlatego od razu byłam za "niepopularną" listwą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...