Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Przepraszam, że na Ciebie "nakrzyczałam" na privie:hug:

Ale nie marudź! Ja tam gdybym miała kasę, to zamówiłabym kuchnię w profesjonalnym studiu i wzięła sprzęt z Miele. Zazdroszczę CI tego. Na pewno będzie pięknie, zobaczysz. A moda na wysoką zabudowę może zaraz minąć. O!

 

Mam tylko zmywarkę :p

Reszta Smeg przecież

 

Dzięki za pocieszenie, już się z tym pogodziłam ... next house ;) (bez przesady z tym krzyczeniem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moni, chciałam tylko zameldować, że skończyłam dywagacje na temat okien i w najbliższym czasie wynajdę pewnie coś nowego, co mi głowę zaprzątnie :) W każdym razie możesz już wpaść w odwiedziny ;)

 

Nie uwierzę dopóki nie zobaczę umowy :lol2:

 

Myszonik, mnie jest w 19st dobrze, w sypialni sporo mniej. Jakoś się musi moje drewno z tym pogodzić ;)

 

kakusek takie plastikowe widziałam, ale to jeszcze nie to

 

zuzanka zapraszam!!!

 

a od środy mam mieć montaż drzwi! :wiggle:

Właśnie odebrałam maila, że dziś dojechały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostając z moją smęcącą naturą za pan brat ... odpowiem tylko - nawet jeśli, to bez ogrodzenia, kostki, schodów wejściowych i być*może elewacji :rolleyes:

(ciężko mnie zadowolić ;) )

 

Monia odejmij malowanie i złożoną kuchnię i będziesz dokładnie (!) na moim etapie (pomijając elewację i schody wejściowe bez których oczywiście można mieszkać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia odejmij malowanie i złożoną kuchnię i będziesz dokładnie (!) na moim etapie (pomijając elewację i schody wejściowe bez których oczywiście można mieszkać).

 

A masz parapety wew? Lustra do łazienek? Krzesła do jadalni? Materac na łóżko? Pokój dla Tymka?

 

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pokoju małej potrzebujesz?

 

wszystko :lol2: czyli łóżko, jakaś komoda, szafa, to minimum, może skrzynia na zabawki, oczywiście lampa, kinkiet, dywanik ...

 

Szukam ładnych i białych mebli. Kiedyś siedziałam nad tym kupę czasu, ale nie znalazłam niczego co by mi pasowało i teraz nie chce mi się do tematu wracać.

 

Parapety - mam z nimi pod górkę, bo ciężko mi znaleźć kogoś ktos zrobi mi jesionowe lite bielone. Miałam jednego wykonawcę, ale do dziś mu towar na nie nie dojechał.

Tofee, Ty miałaś*jakiegoś parapeciarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czekasz na zmiłowanie? :cool:

 

Madeleine, rozgryzłaś mnie!!! :lol:

 

Ssssuper!

Dzięki za pracę domową, odrobię na pewno!

 

:hug:

 

... jak tylko znajomi sobie pojadą (przyjeżdżają na jogging i potem będą*się*prysznicować) i rodzice (przyjeżdżają odstawić dziecko)

 

Muszę*się wziąć za sprzątanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz parapety wew? Lustra do łazienek? Krzesła do jadalni? Materac na łóżko? Pokój dla Tymka?

 

:p

 

Monia toż to gadżety, nie smęć, my się wprowadzaliśmy, na wpół gotową łazienkę i kuchnię bez blatu, i tak pomału, pomału, co prawda, przyrzekam sobie że nigdy więcej, ale życie jest życie, a Wy do CHOLERY wprowadzacie się do własnego DOMU!!!!, pomyśl jak daleko zaszliście i ilu ludziom nawet o tym marzyć nie przyjdzie do głowy.

 

Karny kubeł zimnej wody dostajesz ode mnie na ten smęcący łeb, idź lepiej na spacer jeśli u Was tak pięknie jak u mnie to Ci smuty przejdą.

Albo jeszcze lepiej atakuj męża jak masz pod ręką, a potem na spacer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie było salonu... Nie było kuchni... Garnków nie miałam gdzie myć, to myłam na dworze przed garażem i gotowałam obiady dla kilku chłopa na maszynce elektrycznej jednopalnikowej...

Łazienki jednej nie mieliśmy( do dziś jej nie mamy.....) , łóżka nie było, materaca nie było, luster przez kilka miesięcy też nie było, garderoby nie było żadnej... nawet skarpet nie mogli chłopcy znaleźć....

I tak można by było wymieniać....

 

Ale mieliśmy swój dom..... Dla siebie... własny....

Po kilku miesiącach największe braki były usunięte...

Sukcesywnie po trochu a do przodu....

Do dziś nie jest skończonych kilka rzeczy...

Nie mamy listew przypodłogowych, opasek przy drzwiach, obudowanego kominka... i tak można wyliczać...

Ale to są pierdoły....

 

 

Nie marudź.....

 

Jak możesz mieć wszystko skończone to kończ i się wprowadzaj do wykończonego... Bo z doświadczenia wiem, że po przeprowadzce ręce opadają i już się ie chce..... Ale jak nie możesz czekać to pakuj wszystko i przeprowadzaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...