Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ty niedobra matko! :D

Mam nadzieję że my nie będziemy musieli sprzedać naszych dzieci na czas wykończeniówki :)

 

Wasze dzieci są większe. Potrafią się zająć same sobą kiedy trzeba, na chwilę chociaż :p

No i chodzą do przedszkola tak? A wtedy można coś zorganizować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała ma niecałe półtora roku. Jest w miarę grzeczna, ale i tak masakra czasami. Dziś 2h kupowałam farby (tzn. przyjechałam, jak już prawie wszystko było wymieszane, tylko na fakturę czekałam). Myślałam, że jajo zniosę, ta głodna, śpiąca, zmęczona... I niestety nie mam jej komu podrzucić, bo to córeczka mamusi, babcie pracują, mojego męża wiecznie nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nadrobię zalegości to zaraz kilka noych stron pordukujecie:bash: Troszkę wolniej plissss;)

 

Jak ja się cieszę, że mój drugi urodzi się już po przeprowdzce:rolleyes:Z dwójką Maluchów w życiu nie dałabym rady. Już odczuwam skutki zabójczego tempa wykończeniówki i wiecznych pielgrzymek na budowę. Teraz modlę się by do porodu wytrzymać;). Albo żeby Mały wytrzymał.

 

Mam małe pytanko (sorki Monia, ze tak u Ciebie ale tu więcej osób zagląda niż do mnie:cool:): ci co mają białe listwy to zakładacie wszędzie właśnie białe czy malujecie je pod kolor ścian -oczywiście jeśli są one jasne?

Moje projektantka stwierdziła, że tak się robi a dla mnie to trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Was "pocieszę", że z dwójką jest jeszcze ciekawiej ;) Ci, co mają, z pewnością potwierdzą :lol: Ja z utęsknieniem czekam na wrzesień 2012, kiedy moje młodsze do przedszkola pójdzie...
Ale ja też mam dwójkę, tylko drugie starsze i do zerówki wybywa na kilka godzin dziennie.

 

Dziś jest dzień narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, albo Ciebie u nas!

Wsiadaj kiedyś w tego swojego smoka i przybywaj. Zrobisz objazd po dziewczynach, przenocujemy Cię, wieczorkiem party i na drugi dzień jak już Cię promile opuszczą, wrócisz do domu. Dobry plan? :yes:

oj kusisz:)

nadrobiłam chyba z 5 stron i już chyba jestem na bieżaco :wave:

Edytowane przez monika996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam małe pytanko (sorki Monia, ze tak u Ciebie ale tu więcej osób zagląda niż do mnie:cool:): ci co mają białe listwy to zakładacie wszędzie właśnie białe czy malujecie je pod kolor ścian -oczywiście jeśli są one jasne?

Moje projektantka stwierdziła, że tak się robi a dla mnie to trochę dziwne.

 

Ja będę miała białe i różne kolory ścian i nigdzie nie zmieniam koloru listew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam małe pytanko (sorki Monia, ze tak u Ciebie ale tu więcej osób zagląda niż do mnie:cool:): ci co mają białe listwy to zakładacie wszędzie właśnie białe czy malujecie je pod kolor ścian -oczywiście jeśli są one jasne?

Moje projektantka stwierdziła, że tak się robi a dla mnie to trochę dziwne.

 

Ja mam listwy zamówione dokłądnie w kolorze ścian i drzwi.

 

Ale z tego co wie, listwy dobiera się albo pod drzwi albo pod kolor ściany albo podłogi.

Edytowane przez anula05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!:)

Dawno mnie u Ciebie nie było,a tu proszę trafiłam prawie na przeprowadzkę:)

Ale Wam dziewczyny zazdraszczam tych spotkań "budowlanych",moje rejony jakieś strasznie ubogie w "forumki":(

Moni dalej jesteś zainteresowana Panton'ami ,bo mam namiar na oryginały za 645zł.Jakby co ,to daj znać ,wyślę Ci namiar na priv ,bo po tej historii z MarJel-ki lampą ,wolę takich informacji nie podawać na forum;)Sama ,mam zamiar wiosną ,zakupić 6 sztuk białych,więc jakby było sporo chętnych ,to może jeszcze by się udało coś urwać z ceny...

 

Ola.U A o co chodzi z lampą MarJel? Bo może i ja powinnam na przyszłość wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola.U A o co chodzi z lampą MarJel? Bo może i ja powinnam na przyszłość wiedzieć.

Alicja, chodzi o to, że Marjelka podała na forum jakie kinkiety chce kupić i zostały one wykupione przez osoby czytające jej dziennik, przez co musiała zmienić koncepcję i kupić coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...