Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

i dlatego piszesz takie krótkie posty, żeby ze wszystkim zdążyć :rotfl:

Kiedy zrobisz porządne zdjęcia swojego domu? (ale nie komórką)

trochę jest już niekomórkowych. :cool:

apisze krótko, bo zawsze mam coś do zrobienia, albo musze gdzies lecieć :jawdrop: i tak w kółko obłęd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

super wieści z parapetami

 

parapety jak parapety. W ostateczności bym je zrobiła z czegokolwiek, mdf, gotowy blat

Największą zagwozdkę miałam z tymi stopniami do salonu.

Tylko niestety będzie to robione zdalnie, pod kolumny muszę*facetowi zrobić szablony, podać mu wszystkie wymiary na gotowo. Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parapety jak parapety. W ostateczności bym je zrobiła z czegokolwiek, mdf, gotowy blat

Największą zagwozdkę miałam z tymi stopniami do salonu.

Tylko niestety będzie to robione zdalnie, pod kolumny muszę*facetowi zrobić szablony, podać mu wszystkie wymiary na gotowo. Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie

dacie radę i na pewno wszystko wyjdzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się spotkacie z Teściową Moni/:)

 

A ja wszystko na bieżąco przekazuję :lol2:

Podejrzewam że ona by była pierwsza na takie spotkanie :p

 

Właśnie właśnie Moni ... co potem!

Aha - krzesła do jadalni (OLA, dawaj ten namiar! Na pewno oryginalne???), lampy (sypialnia, łazienki, jadalnia), mebelki do Lili (cały czas nie odrobiłam pracy domowej od Madeleine, nie ma czasu :()

 

Za ok 2 tyg przyjeżdża Duch, dokończy podłogi, po nim Zbyszek porobi montaże w łazienkach, przyjedzie pan z Ronala, zamontuje kabiny

W międzyczasie malowanie i kuchnia 15-go. Mam nadzieję, że się wyrobimy

 

 

Pasiulku nie będzie Cię? :-x

 

 

Tofee, ten sam pan który czekał od tygodni na materiał ... wyobraź sobie, że właśnie wybierałam numer do Twojego wykonawcy, mówiłam K, że dzwonię do innego, i wtedy mój stolarz zadzwonił? :eek:

Od razu mu to dziś*opowiedziałam ;)

A w ogóle fajny facet. Lubię ciekawych ludzi :yes:

 

Słuchajcie, jak czytacie i nie rozumiecie, to nic - teściowa nadaje jak katarynka, nie mogę się skupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia idziesz z Anula na Lenny,ego Kravitza?

 

a wiesz,*że na Lenny'ego to bym z wielką chęcią poszła?

 

i want to get away ... I want to fly away ... ;)

 

Pasiu, fajnie by było! gdyby na czwartek chociaż

 

Ula, ja Ci mówię, chyba ją*przygarnę na stałe, do grudnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo

 

Jest niespełna 10:00, ja po prysznicu z umytą głową, przed wypiłam kawę, w tym czasie zrobiłam pastę z makreli ...

Gdybym od 10 lat mieszkała z teściową pi razy oko licząc miałabym za sobą*kilka miesięcy życia więcej :lol2:

 

Magda, wypad się przełoży ;)

 

Myszonik parapety jesion bielony w pokojach z jesionem (3 szt), w łazienkach teakowe. Więcej parapetów nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niespełna 10:00, ja po prysznicu z umytą głową, przed wypiłam kawę, w tym czasie zrobiłam pastę z makreli ...

Gdybym od 10 lat mieszkała z teściową pi razy oko licząc miałabym za sobą*kilka miesięcy życia więcej :lol2:

Monia, poczekaj aż młoda pójdzie do przedszkola, to też będziesz musiała wstawać wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...