Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

Powiem tak, to ja swoich już nie pokarzę :sick:.

 

Perełki REWELACJA!!! Slicznie wyszła ta wysoka opaska, echhhhhhhh patrzę i zazdroszczę :).

 

A napisz jak montaż, jak ściany przy opaskach? Zastanawiam się czy dużo jest później poprawek, jak pisała Anula???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

 

Ps. Monia, plizzzz, nie musi być dzisiaj, ale wrzuć przed świętami przepis na te Twoje zawijańce z makiem :rolleyes:

 

Wrzucę w ten weekend, na pewno :yes:

 

Do palisandrów nie dotarły jeszcze klamki, z nimi mam nadzieję cacuszka będą jeszcze piękniejsze.

Nie zasnę przez te drzwi ;)

 

Ale słuchajcie - jaka ekipa!

Czekali na mnie dziś te 2 godziny (miałam być na 15, dotarłam na 17), tak mi ich było szkoda ...

Weszłam do domu i doznałam szoku

Jeszcze nie miałam na budowie ekipy, która posprzątała po sobie i ... poprzednikach!, zostawiła wszystko w nieskazitelnym stanie i zabrała ze sobą (inni zostawiają)*wszystkie śmieci, opakowania po piankach, folie, kartony (a było tego strasznie dużo), poodkurzali, pomyli kubki, łyżeczki ... Nie poznałam domu

Pełna profeska :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow:jawdrop:

A ten palisander to w sypialni tak? Od zewnątrz drzwi białe jak widzę... a te czarne? To od strony łazienki? Bo tego jeszcze nie kumam:oops:

 

Tak, sypialni będzie ... inna ;)

Drzwi od sypialni są palisandrowe, od garderoby i łazienki czare :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, to ja swoich już nie pokarzę :sick:.

 

parapetów??? :p

 

A jeśli chodzi o montaż, to spokojnie mógłby być*po malowaniu.

Panowie zrobili wszystko tak czysto i dokładnie, zegarmistrzowska robota

Cieszę się, bo oni też*będą mi kłaść listwy. A te będą już*na pewno po malowaniu :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palisandre bosssssssski. A czemu czarne, co tam masz z drugiej strony???

Te białe to chyba dokładnie takie jak moje, co? Nie będę się zachwycać, bo u siebie też nie jestem do nich przekonana...

 

senks

Czarne, bo chciałam czarne od strony czarnej łazienki (no i palisander nie bardzo do teaku pasuje)

 

Ania, nie widziałam Twoich, ale w zasadzie czym się*mogą różnić? Drewniane, obite mdf-em, lakierowane na półmat, no i ranty na ostro (w innych firmach widziałam, że były sporo bardziej obłe, już*nie takie żylety ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...