Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie miałam napisać jak to jest że po takiej robocie masz tak idealnie czysto w salonie :jawdrop:.

 

Tofee ... mnie kopara opada do teraz.

Jadąc po K zadzwoniłam do p Irka (szefa) i tak nawychwalałam mu chłopaków, że obiecał mi premię (dla nich) ;)

A jaka ulga - dwa dni chodziłam i myślałam jak będę to sprzątać (po ostatnim zapełnieniu dwóch kontenerów pod rząd mam alergię na śmieci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palisander obłędny!!! Białe drzwi są białe, szczerze mówiąc opatrzyły mi się już. Ale fajnie, że zmontowane, i że parapety przyjechały.

 

Madeleine, dzięki.

Też się wahałam, myślałam że będę niezadowolona. Ale podobają mi się. Z innymi mogłabym zaliczyć wtopę. A te są klasyczne

Miały być z szybką. Dziś cieszę się, że są pełne :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam pytanie serii opóźniona reakcja ... drzwi do sypialni (z salonu?) są jakie?

 

Opóźnioną reakcję to mam ja. Nie nadążam za Wami :no:

 

Zadałaś pytanie z tych - lepiej nie pytaj !

Wiem wiem ... mogłam zrobić i te od strony sypialni palisandrowe, pożałowałam od razu kiedy zobaczyłam gotowe moje skrzydła w salonie.

Przy zamówieniu jednak przyżydziłam. I tak całościowo drzwi sporo przekroczyły planowany nań budżet, a koszt forniru łączonego z gładkim lakierem jest powalający, i jeszcze wysłona w fornirze - kolejny huge wydatek

Za to dziś mój mąż stwierdził, że z trzecimi palisandrowymi w tym pomieszczeniu byłoby odpustowo i już nie tak oryginalnie

Niech tak zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnioną reakcję to mam ja. Nie nadążam za Wami :no:

 

Zadałaś pytanie z tych - lepiej nie pytaj !

Wiem wiem ... mogłam zrobić i te od strony sypialni palisandrowe, pożałowałam od razu kiedy zobaczyłam gotowe moje skrzydła w salonie.

Przy zamówieniu jednak przyżydziłam. I tak całościowo drzwi sporo przekroczyły planowany nań budżet, a koszt forniru łączonego z gładkim lakierem jest powalający, i jeszcze wysłona w fornirze - kolejny huge wydatek

Za to dziś mój mąż stwierdził, że z trzecimi palisandrowymi w tym pomieszczeniu byłoby odpustowo i już nie tak oryginalnie

Niech tak zostanie ;)

 

To ostatnie pytanie i nie męczę ... jaki kolor ścian planujesz w sypialni?

Początkowo zastanawiałam się faktycznie nad tym czy też nie byłoby fajnie jakby te trzecie były "dwukolorowe" ale po chwili dochodzę do wniosku podobnie jak K. co za dużo to nie zdrowo i chyba nastąpiłby przesyt ... te trzecie mają szanse stopić się ze ścianą ... a tamte symetrycznie na ścianie są rewelacyjną ozdobą pomieszczenia.

Domyślam się że całość to majątek, zwykłe w fornirze bez bajerów typu chowane zawiasy itp kosztują słono a co dopiero takie cacuszka ... Ale przynajmniej jest efekt ... Szybko zapomnisz o wydanej kasie a cieszyć cię będą jeszcze bardzo długo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko zapomnisz o wydanej kasie a cieszyć cię będą jeszcze bardzo długo :lol:

 

Już zapomniałam Tofiku. Efekt mi wynagrodził dni ględzenia i pukania się w czoło - "po co mi to było"

Dobrze rozumujesz :yes:

Ta ściana z drzwiami będzie inna - czarna, reszta jasna, beżowo-szara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia dzieki http://emotikona.pl/emotikony/pic/0vishenka_33.gif

Zapisuje coby codziennie patrzec i oswajac sie z zestawieniem kolorow-pierwsze wrazenie :PODOBA MI SIE .Palisander przepiekny to drzewno ma jakas magie :)

Monia zalamalam sie jak zobaczylam Twoja wysokosc w salonie .U mnie niecale 2,60 cm a u Ciebie to chyba jak u Ani z 3 m bedzie -buuuuuuuuuuuu ja tez tak chce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakusek, niezamaco :yes:

O tak - palisander ma magię! Idealnie to ujęłaś!

 

Wysokość w salonie 3,2 coś bodajże. Ale w reszcie domu jest normalnie, 2,7 (tzn jeszcze w sypialni, naszej garderobie i łazience, bo wynika to z obniżenia tej części domu o schodek do salonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer.... cacuszka są szokująco szałowe... jakoś chyba przegapiłam, że masz mieć takie drzwi u siebie i myślałam, że wszystkie białe, a tu taka siurpryza mnie czeka od rana w Twoim wątku.

Genialne - świetnie pomyślane, świetnie wykonane i na pewno warte tych pieniądzów, które na nie wydałaś ;)

To ja już chyba moich zwyklaków drzwi też nie pokażę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia chyba nadrobiłam . masz 2 pary drzwi palisandrowych na czarnej ścianie( kup czarną fasadową z polifarbu).jedne prowadza do sypialni i są całe palisandrowe. a drugie do łązienki i garderoby i od środka są czarne :) DOBRZE.????:) a jeszcze są na tym piętrze białe.

monia czy ty masz parterówkę??? chyba się pogubiłam.:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia chyba nadrobiłam . masz 2 pary drzwi palisandrowych na czarnej ścianie( kup czarną fasadową z polifarbu).jedne prowadza do sypialni i są całe palisandrowe. a drugie do łązienki i garderoby i od środka są czarne :) DOBRZE.????:) a jeszcze są na tym piętrze białe.

monia czy ty masz parterówkę??? chyba się pogubiłam.:jawdrop:

sekretara jest na miejscu i odpowie :lol2:

 

Monia ma parterówkę i do wszystkich pomieszczeń i pokoi białe drzwi - również do swojej sypialni. Dopiero w sypialni są dwie pary palisandrowych dźwióf - które prowadzą do łazienki i garderoby. Palisandrowe są od strony sypialni, czarne od strony łazienki i garderoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sekretara jest na miejscu i odpowie :lol2:

 

Monia ma parterówkę i do wszystkich pomieszczeń i pokoi białe drzwi - również do swojej sypialni. Dopiero w sypialni są dwie pary palisandrowych dźwióf - które prowadzą do łazienki i garderoby. Palisandrowe są od strony sypialni, czarne od strony łazienki i garderoby.

 

:rotfl:

 

Sekretarka jak tam dzisiaj twoje plecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sekretara jest na miejscu i odpowie :lol2:

Monia ma parterówkę i do wszystkich pomieszczeń i pokoi białe drzwi - również do swojej sypialni. Dopiero w sypialni są dwie pary palisandrowych dźwióf - które prowadzą do łazienki i garderoby. Palisandrowe są od strony sypialni, czarne od strony łazienki i garderoby.

 

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...