Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moni i dom się wykańczają - komentarze do Parkowej


Recommended Posts

jedne prowadza do sypialni i są całe palisandrowe. a drugie do łązienki i garderoby i od środka są czarne :) DOBRZE.????:) a jeszcze są na tym piętrze białe.

monia czy ty masz parterówkę??? chyba się pogubiłam.:jawdrop:

 

 

Moni, polecę Hazelką - jesteś zakręt :lol2:

 

Lidzia, nie muszę*nic pisać. Ty wiesz lepiej ode mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

sekretara jest na miejscu i odpowie :lol2:

 

Monia ma parterówkę i do wszystkich pomieszczeń i pokoi białe drzwi - również do swojej sypialni. Dopiero w sypialni są dwie pary palisandrowych dźwióf - które prowadzą do łazienki i garderoby. Palisandrowe są od strony sypialni, czarne od strony łazienki i garderoby.

dzięki Lidzia, już mi rozjaśniłaś wszystko. no teraz jest ok;) bo już myslałam ,że te drzwi sa koło siebie:jawdrop: sekretara ruuuules
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni, jakiej szerokości sa te drzwi po prawej? bo wydają sie szersze niż te po lewej (albo to kwestia ujęcia)

http://img35.imageshack.us/img35/7687/attachmentrn.jpg

Chciałam drzwi z szybą pionową po środku i koniecznie nie białe, ale jak patrzę na te twoje, to mi się coraz bardziej podobają białe :lol2: ale z szyby nie zrezygnuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Do czego dobieracie listwy przypodłogowe tam gdzie macie deski/panele?

Białe drzwi = białe listwy?

 

Ja robię białe listwy (pod drzwi) ale i podoba mi się zestawienie drewnianej podłogi z bielą listew.

W sypialni listwy będą czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twojej sypialni do tych drzwi jakoś sobie białych listew nie wyobrażam ;)

 

u siebie nie chce białych listew, wolę w kolorze podłogi, tylko czy nie wyglądałby dziwnie w połączeniu z białymi futrynami (jeśli na białe drzwi byśmy się zdecydowali, co by męża bardzo ucieszyło ;) )

 

A, umknęło mi. W pokojach dziecięcych i gabinecie, gdzie na podłodze jest jesion bielony listwy będą*drewniane, jesionowe. Już są, tylko muszę je pobielić :yes:

 

Tu mam zestawienie moich próbek

Wybrałam listwy po lewej

Czarne w sypialni, białe w reszcie domu

 

10112011.jpg

 

Karola, białe listwy przy palisandrze wyglądają super (przykład - biała kuchnia mario z palisandrem), ale u nas będzie czarna ściana, czarny osprzęt elektryczny, stąd czarne listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia na pewno dojadę . ale kurcze w przyszłym tygodniu ma być zima.będe sie wpraszać. a ja w wawie byłam chyba z 6 lat temu na lotnisku. a tak w ogóle tam nie bywamy. tylko na południe od Radomia:cool:

dobrze ,że wzięłaś drzwi bez szybek:)

 

Moni, zobacz jak człowiek szybko zmienia zdanie ... Dziś takie bez szybek wydają mi się być bardziej ponadczasowe, eleganckie, klasyczne ... (chociaż myślę czy fajne by nie były też*jakieś w fornirze). Podobają*mi się a to już*coś. Bo mnie się*po fakcie zdarza marudzić i wybrzydzać

 

Wpraszaj się. My jesteśmy gościnni (czesto waletujemy znajomych) Możesz się u nas zatrzymać na noc. Poodwiedzamy dziewczyny. Koniecznie przyjedź :yes:

 

Na południe od Radomia? Gdzie? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twojej sypialni do tych drzwi jakoś sobie białych listew nie wyobrażam ;)

 

u siebie nie chce białych listew, wolę w kolorze podłogi, tylko czy nie wyglądałby dziwnie w połączeniu z białymi futrynami (jeśli na białe drzwi byśmy się zdecydowali, co by męża bardzo ucieszyło ;) )

Karola, obejrzyj sobie zdjęcia Marjel, ona na pewno na górze ma listwy w kolorze podłogi, do tego białe drzwi i bardzo fajnie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ja wczoraj tu zaglądałam ale nie miałam siły pisać - drzwi palisandrowe wyszły obłędnie :D i białe też bo ja kocham białe drzwi;)

 

no wiesz, Ty się mi tu nie tłumacz!

Dzięki! Zajrzysz zdrowutka i popodziwiasz na żywo. Może już*z czarną ścianą :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...